Rijnmond band in Superstars „IN DE KAST, OP DE KAST" NIEUWE KLUCHT VAN HET THEATER VAN DE LACH Spaarbankkalender mag weer gezien worden In de Teer stoof rr wixvfiu-jji ugr urrifiiu Spaarrecord op komst f. HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 24 - VRIJDAG 14 OKTOBER 1977 Let op! Rashonden met 3 maanden schriftelijke ga rantie en service, ca. 25 ras sen voorradig. Erkend die renhandel en trimsalon Ria v.d. Hoven, 3e Pijnackerstr. 3-9, Rotterdam, teL 010- 657166. Voor witten, behangen en schilderen is het voorde ligst en meest betrouwbare adres: P. A. v.d. Kruit, Le- liestr. 32-34, Schiedam, tel. 264432, telefoonbeantwoor- der aanwezig; v/h G. J. J. Ponjé. Een grote sortering ra ce-, sport- en tourrijwielen heeft P. Hofmans in de Houten Loods, Celsiusstraat 12, tel. 151506. Wij ruilen alles in. Daf 44 1971,/ 650,— Eigenraam BV, Dirk de Derdelaan 18, tel. 010- 350055. Daf 44 de Luxe 1972, 2650,Eigenraam BV, Dirk de Derdelaan 18, tel. 010-350055. Opnieuw heeft de drumfan Rijnmond band uit /fare/ Schiedam een vereren de uitnodiging gekregen om te spelen. Deze keer van de organisatie van het sportevenement „Superstars". Woens dag 19 oktober a.s. wordt in het Rot terdams Sportpaleis Ahoy de Europese Finale gespeeld door de landenteams. De Rijnmondband zal met de opening en als muzikaal intermezze optreden tesamen met het majorettepeloton en pom-pom girls: Fouty Four Degrees, uit Leiden. Op een later tijdstip zal de AVRO, die ook 19 oktober de opnamen maakt, deze via de televisie uitzenden. De toe gang voor het publiek is gratis. Alle kosten verbonden aan dit evenement worden door een Engelse organisatie betaald. Hun keus viel, hoe kan het ook haast anders, op de Rijnmond band, vanwege hun Engelse uitmon stering. Wilt u een avondje sportplezier bele ven, komt u dan woensdag 19 oktober naar het Sportpaleis Ahoy in Rotter dam. Aanvang 20.00 uur. Michael Pertwee, die beschouwd wordt als de grootste kluchtschrijver van deze tijd, is voor het Theater van de Lach geen onbekende: in het seizoen 1975-1976 speelde men zijn „Kom van het dak af' en het succes was enorm. Opnieuw heeft John Lanting de Engelse regisseur Alexander Doré geënga geerd en diens geniale invallen maken van het dwaze „In de kast, op de kast" een nog groter lach-stuk. De medespelenden zijn: Johan Sirag, John Lanting, Annelies Balhan, Flo- ris van Spronsen, Maroesja (Ti Ta Tovenaar) Lacunes, Flip Heeneman, Jo ke Mittelmeyer en Moniek Nusselein,. Het decor is weer van Chiel de Mey. 't Theater van de Lach, dat in de afgelopen vijf seizoenen bewezen heeft een (dankbaar) publiek ongecompliceerd te kunnen laten lachen, komt met „In de kast, op de kast" op donderdag 20 oktober om kwart over acht in het Passage Theater, Schiedam. Kaarten k 15,12,50 en 10,dagelijks aan de kassa van het thea ter verkrijgbaar vanaf 11.00 uur, of telefonisch te reserveren tel: 269563. CJP en Pas-65 zijn geldig. John Lanting's Theater van de Lach, dat vorig seizoen al weer zijn eerste lustrum vierde met het blijspel „Inpakken en Wegwezen", heeft voor het komende seizoen een onvervalste Engelse klucht op het repertoire geno men. Het is .Don't just lie there, say something" van Michael Pertwee, dat in de vertaling In de kast, op de kast heet. Hij is weer uit: de fleurige Bondsspaar bankkalender, die op de derde dinsdag in oktober als traditionele attentie ter gelegenheid van Wereldspaardag wordt verstrekt aan spaarders op ruim 700 spaarbankkantoren. Voor 1978 bevat deze kalender, naast acht decoratieve platen van recreatie objecten in ons land, zoals het Noorder Dierenpark te Emmen, Flevohof in Oostelijk Flevoland, het Openluchtnu- seum, de gemeentegrot van Valken burg, het museum „Aviodome" (lucht en ruimtevaart), Madurodam, Lips Autotron in Drunen en het Nederlands Spoorwegmuseum te Utrecht, ook een schat van informaties over 136 be zienswaardigheden en evenementen voor de vrijetijdsbesteding van het ge- Zin. Alles overzichtelijk gerangschikt en van vele „plaatjes" voorzien. Een heel fijne en vooral praktische ka lender in het gezin. Programma voor het Zoldertheater in de Teerstoof, Nieuwstraat 12, Schie dam: Vrijdag 14 oktober, 21.00 uur: toneelgroep Groeton met Malcolm (première)/ 6,50 CJP en pas-65/ 5, Zaterdag 15 oktober, 21.00 uur: kabaret Don Quishocking met „Aftcheidstoernee 1" Eerste Lustrumfeest, bal na met Trio Bert de Lange 13,50 CJP en Pas-65/ 11, Zaterdag 15 oktober, 14.30 uur: Popstudio Hinderik van Hinderik de Groot met „De Tovenaar van nergens", leeftijd vanaf 6 jaar, 2,50 p.p. Telefonische reserveringen via het WV Schiedam (266000) van maandag tot en met vrijdag. Vrijdagavond en zaterdag vanaf 13.00 uur via het thea ter, tel. 269455. In Flevohof in Oostelijk Flevohof, valt van alles te beleven. U vindt dit allemaal op de kleurige kalender van de Spaarbank. Het ziet er naar uit, dat 1977 in ons land een .recordspaatjaar zal worden, waardoor Wereldspaardag, georgani seerd door de Nederlandse spaarban ken, op de derde dinsdag in oktober extra glans krijgt. Vast staat dat voor het eerst het totale bedrag aan spaar geld van alle Nederlanders de 75 mil jard gulden zal overschrijden. Dat be tekent, dat elke Nederlander gemid deld 5300 gulden op spaarbankboekjes en spaarrekeningen heeft staan. De aanwijzing, dat ons land een recordspaatjaar mag verwachten, komt voort uit het feit dat alleen al in de eerste zeven maanden van dit jaar een bijna even groot spaaroverschot is geboekt als in het hele vorige record jaar 1975. In 1975 werd er 7.18 miljard gulden meer ingelegd dan opgenomen, in de eerste zeven maanden van dit jaar was dat bedrag al 7.12 miljard gulden. Wereldspaardag wordt op de derde dinsdag van oktober, de achttiende, gevierd met de uitreiking van een gra tis kalender voor 1978 op alle spaar banken in ons land. De kleurrijke ka lender heeft als thema bekende even ementen en toeristische bezienswaar digheden in ons land.

Het Nieuwe Stadsblad | 1977 | | pagina 24