OPRUIMING GRANDIOZE OPRUIMING C. KOK Kaderverkiezing vakantie Bazar Lentefeest geopend vakantie :<iNLdutonJ Huiskamersoos ,,De Kreek Woningen onbewoonbaar Filmavond W ereld-W inkel sieraden horloges porselein tin couvertwerk \Ê=LrdutonJ TEL. 010-712207 Verkoop en reparatie van radio- en tv- apparatuur. Fazantlaan 35 Schiedam-Kethel Ook nu weer houden wij een JUWELIER voor uw 0 aangenaamste morgen 5 informeren bij* 0 Rottcfdamscdijk 403* •.Schiedam Tel:731011*0 voor uw bruinste morgen 2 0 informeren bij* 0 Rotterdamsedijk 403* •.Schiedam Tel:73lOll®* HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 3 - VRIJDAG 20 JANUARI 1978 Burgemeester Lems, met poppedcintje in de arm, draait onder toezicht van Rietje Konings aan het grote rad van het Lentefeest-avontuur. Wij repareren zo mogelijk bij u aan huis (voor 10 uur gebeld, zelfde dag geholpen) ïn het Centrum ,,De Kreek" aan de Lange Haven is elke woensdagavond van 8 tot half elf een soos voor perso nen vanaf 16 jaar. Men kan zich daar vermaken met o.a. tafeltennis, klaver jassen en biljarten. Wie pure rust zoekt kan lekker lezen of wat converseren met anderen. De toegang tot de soos is gratis. Het gemeentebestuur van Schiedam heeft tijdens het wekelijkse collegebe- raad besloten op voorstel van de direc teur van de woningdienst een aantal woningen van een onbewoonbaarver klaring te voorzien. Het gaat om de panden Groenweegje 15/7, Groen- weegje 15, Stationstraat la tweede ver dieping, la eerste verdieping en lb be neden, Baan 11 tot en met 17, 21, 25 tot en met 29 en Buitenhavenweg 162 a-b, 164 a-b en 166 a-b. Om in meer ruimere kring bekendheid te geven aan de ontwikkelingssamen- - werking en de Wereld-winkel is er op 27 januari a.s. een propaganda-film- avond in het zalencentrum van de R.K. Kerk St. Jan de Doper, Mgr. Nolens- laan 99 in Schiedam. Vertoond wordt de in opdracht van ,,S.O.S.-Wereld-handel" te Kerkrade gemaakte film met betrekking tot de Indio-koffie uit Guatemala. Na afloop zal Paul v.d. Harst, secretaris van Soli- daridad naar aanleiding van deze film gestelde yragen beantwoorden. De be zoekers krijgen een gratis wereld te koop aangeboden. De avond, die gratis toegankelijk is, begint om 20.00 uur. BROERSVEST 87-93 TELEFOON 26.79.37 SCHIEDAM Het Dienstencentrum ,j)e 4 Molens" heeft kaderverkiezingen gehouden voor bestuursbezettingen van al haar afdelingen. Voor de afdeling kaarten zijn benoemd ais commissieleden: de heren De Baay, De Beer en Ouwendijk. Als kaderleden: de heren Steenhorst en Suisse. Afdeling Bridge: commissielid hr. Bre- kelmans; kaderleden de heren Brouwer en v.d. Kraan. Afdeling biljarten: kaderleden: de he ren v.d. Klink en v.d. Lee; commissie leden: de heren Busscher, Pel, Poot, Ritman en Vogelenzang. Voor het dammen/schaken de kaderleden: Ver- haeren en Risseuw. Afdeling gastvrouwen en vrijwilligers verstrekking warme maaltijden: ka derleden de dames Damm en Van Pelt; commissieleden de dames Erkens, Ha- zekamp en Luteyn. De bezetting van de aktiviteitencom- missie blijft ongewijzigd. Kaderleden hiervan zijn de heren Heinsbroek en Zwarts, commissieleden: de heren J. en B. v.d. Most en mevrouw Scheffers. Wekelijkse vaste aktiviteiten: maandag t/m vrijdag 9.30-16.15 uur: biljarten, schaken, dammen; 13.00-16.15 uur: klaverjassen, bridge; maandag 14.00 uur: handenarbeid; iedere eerste dinsdag van de maand: bingo; woensdag 10.00 uur: tekenen; 14.00 uur: dansen; 14.00 uur: welfare (rode kruis); donderdag 14.00 uur: gymnastiek; vrijdag 10.00 uur: volksdansen; 13.30 uur: volksdansen. De bibliotheek is geopend op maandag 14.00-16.00 uur; woensdag idem; vrijdag idem. Wasserette dagelijks alléén na af spraak. Kosten/ 3,75 per was inclusief drogen. Badgelegenheid dagelijks 0,50 (beta len aan de bar). Warme maaltijden (op aanvraag) maandag, woensdag om 12.00 uur en vrijdag. reis-en passagebu<o 0 Burgemeester Lems (midden) stelt zich op de Lentefeestbazar nader op dc hoogte. Wat heeft het lot beslist? Met de eerste draai aan het rad van avontuur opende gisteravond burge meester drs. A. J. Lems de bazar van Stichting Lentefeest. Deze moet de on kosten opleveren gemaakt voor het for meren van een eigen carnavalsgroep waarmee dit feest der zotheid o.a. ge vierd gaat worden in het Centrum ,,Drie Maassteden" en zelf natuurlijk ook de leut moet gaan brengen op het binnenkort te houden eigen carnaval in gebouw Irene. Prins Hendricus de eerste was met zijn raad van elf en narren op dit openings feest aanwezig en zal hier ook vrijdag en zaterdag zijn. De eerste alaafs weer klonken al door sociëteit waar de jeugd-Rijnmondsband de bazar muzi kaal inleidde. De burgemeester uitte zijn bewonde ring voor de goed gevulde prijzentafel die de nodige artikelen bevat geschon ken door bedrijven en andere sympati- santen van het werk van mevrouw R. Konings en haar staf van mede werkersisters). Het vrijwel voltallige stichtingsbestuur bevond zich onder de eerste bezoekers die al gauw een gokje waagden op het rad van avontuur en de overige attracties van de bazar. Deze is vandaag tot 22.00 uur voor iedereen geopend en ook zaterdag van 's mor gens tien tot 's avonds tien. T reis-en passageburo0 Hoge carnavalsgasten én muziek, dat verhoogde allemaal de stemming cp de Lentefeestbazar.

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 3