Uitbreiding assortiment Sandvik Schuurstaal Ook Schiedam dong mee naar Pall Mali Export Bowling Trophy Nationale Bloemschik- wedstrijd "VRIJ ENTREE" IN DC "DE 4-M0LENS" GEBIT STUK? Reparatie klaar terwijl u wacht Dagelijks van 9-14 uur en 's-avonds na 18 uur. en na tel. afspraak J. VERINGMEIER Nieuwe Haven 131 Telefoon 010-26.14.17 HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 39 - WOENSDAG 1 FEBRUARI 1978 r t i M Tei PRESTATIELOOP Ter gelegenheid van het 10-jarig be staan van de wijkvereniging „Groenoord" organiseert de hieruit voortgekomen damestrimciub op za terdag 18 februari een prestatieloop. Een parcours van 5 km. wordt hiervoor uitgezet in het Prinses Beatrixpark. De start (10 uur) en ook de finish zijn bij de W.A. van Lieflandschool, Prinses Beatrixlaan 18-20. Inschrijven is elke dinsdagavond mogelijk van 19.30- 22.00 uur in boerderij Landvreugd waar de trimdames dan bijeenkomen. Voor jeugd tot en met 14 jaar is het in schrijfgeld/ 1,50. Oudere trimmers of tippelaars betalen 2,50. Alle deelne mers ontvangen na afloop een hiervoor ontworpen herinneringsvaantje, feeste lijk uit te reiken in boerderij Land- vreugd. SCHOOLVOLLEYBAL De gemeentelijke Centrale School sportcommissie organiseert maandag a.s. in Sporthal Margriet een Volley baltoernooi voor teams samengesteld uit leerlingen van het voortgezet on derwijs. Technische medewerking ver leent hieraan de V.V. PassageV.C.J. Ditmaal nemen elf scholen deel die met elkaar 71 teams op de wedstrijd- vloer brengen. Meer dan vorig jaar toen 59 formaties in het strijdperk kwamen. BOWLING KAMPIOENSCHAPPEN Voor de eerste maal sinds de oprich ting zal de bowling bond Schiedam de plaatselijke kampioenschappen bow ling voor jongens en meisjes organise ren die zijn aangesloten bij de Neder landse Bowling Federatie/Bowling Bond Schiedam. De wedstrijden vin den plaats in het Bowlingcentrum „De Walvis" aan de Nieuwe Haven, zater dag a.s. Ze beginnen om 12 uur en du ren tot ca. 16.00 uur. De toegang tot het centrum is voor belangstellenden gratis. De kampioenschappen voor se nioren vinden hier plaats op zaterdag 11 en zondag 12 februari. STOERE VISSERS Koud of niet koud, de leden van de S.H.V. „De Alfer" gaan stoer door met de wedstrijdvisserij teneinde punten te verzamelen voor de lopende paasserie. Zondag waren ze weer in Hellevoetsluis te vinden waar ze met elkaar ruim 67 kg. voorn wisten te verschalken. Dag- winnaar was J. Schramade met 7.800 gram vis; 2. J. Koedoot 6.660 gram; 3. J. de Oude 5.550: 4. Wil van Dijk Het gemengde bowling-team uit Heerlen werd op zondag 29 januari in het Bowling Centrum aan het Rotterdamse Hofplein voor de der de achtereenvolgende keer winnaar van de Pall Mall Export Bowling Trophy. De teams uit Maastricht en Amstel veen legden beslag op de tweede en derde plaats. De Nederlandse Bowling en Kegel Federatie organiseerde voor de 10e maal deze 11-steden ontmoeting waaraan ploegen deelnamen uit: Amsterdam, Amstelveen, Breda, Deventer, Groningen, Heemskerk, Heerlen, 's -Hertogenbosch, Hilver sum, Maastricht en Schiedam. 5.350; 5. M. Slavenburg 5.340 6. H. Koedoot 5.300 7. H. van Katwijk 5.240; 8. J. de Jong 4.390; 9. H. Bone faas 3.740; 10. W. de Jong 3.580; 11. A. de Jong 2.890; 12. W. van Dijk 2.800; 13. P. Geul 2.800; 14. P. Vijfwinkel 1.680; 15. G. Slavenburg 1.380; 16. J. Vijfvinkel 1.330; 17. F. de Jong 1.080; 18. Th. Mackay (72 jaar) als hekkeslui- ter 740 gram vis. BILJART TWEEKAMP De biljartclub van Dienstencentrum „De 4Molens" speelt een tweekamp met de Biljartclub van het Diensten centrum Charlois in Rotterdam. Deze was gisteravond gastheer voor de eerste ronde die maandagavond a.s. (19.00 uur) gevolgd wordt door de eerste thuiswedstrijd. In Rotterdam zijn de overige ronden op 14 en 21 februari, en 7 en 14 maart. Óp eigen biljart spelen de Schiedammers op 27 februari ter wijl de finales plaatsvinden op 20 maart, eveneens in het Centrum „De 4Molens". DE PLANK MIS Tijdens de bowling-dansant zaterdag in het bowlingcentrum „Musls Sacrum" rolden natuurlijk ook de bal len in een wedstrijd voor leden van het college van B. en W. en gemeenter aadsleden, zoals men elders kan lezen. De meeste heren wierpen wat je noemt, de plank veelvuldig mis. Dit deed voor al de agrarische vertegenwoordiger van het CDA, de heer C. Lansbergen, die dan ook met glans de poedelprijs won. De meeste pins wierp wethouder Schee res, die dan ook de bowlingkam pioen van het gezelschap werd. Later kwamen de echte cracks op de banen wat een stukje propaganda inhield voor de bowiingsport, die momenteel in Schiedam druk beoefend wordt. JAN SPORTIEF De dames-trimclub van de Wijk vereniging „Groenoord" die zater dag 18 februari een prestatieloop door het B Prinses Beatrixpark or ganiseert en rekent op een grote deelname hieraan. Zondag 5 februari a.s. is er weer een „Vrij-Entree"-middag in het diensten centrum „De 4Molens" en wel van twee tot vijf uur. De heer C. Schruyer (van de smalfilmgroep in Schiedam) vertoont een speelfilm met als titel „Een rare dag". Daarna een aantal na tuuropnamen. De muzikale omlijsting komt deze keer van de folkgroep „Big Ball Weevil" uit Schiedam en verder kunnen verzamelaars weer terecht op de ruilbeurs voor postzegels, munten en stickers e.d. Kom gezellig eens langs. Het team uit Schiedam dat op 29 januari meedong naar de PM. Ex port Bowling Trophy en in het Bow ling Centrum Hofplein te Rotter dam een achtste plaats behaalde. Het nieuwe Sandvlk Schuurstaal, type404, halfrond, laat hier duidelijk zyn schu rende en tegelijkertijd vormende functie zien. gevormde punten. In tegenstelling tot de „punten" van schuurpapier en rasp zijn alle Sch uurstaalpunten precies even hoog. Daarom produ ceert Schuurstaal een glad opper vlak zonder krassen of groeven. De vorm en het patroon van de punten maken van Schuurstaal een stuk gereedschap dat snel en effi ciënt schuurt. De geharde roest- vaststalen punten blijven meer dan 100 maal langer scherp dan die van schuurpapier. Het huidige assortiment bestaat nu uit 5 modellen en 3 groftes. Evenals vorige week in het Schiedamse Novotel, is ook in Den Haag een dis trictswedstrijd gehouden, georgani seerd door de Bloemist-Winkeliers verenigingen van Den Haag, Leiden en Gouda onder auspiciën van Fleurop Interflora Nederland. Ook deze wedstrijd hield een vóórse lectie in voor de komende Nationale bloemschikwedstrijd in Ede. De winnaars waren: 1. G. van Dijk, Lisse; 2. B. Hartman, Gouda; 3. R. Veenendaal, Delft; 4. J. Uytewaal, Zoeterwoude; 5. A. L. Jansen, Baren- drecht met op de 6e plaats, mevrouw L. Kuypers-Schmidt uit Zoetermeer. Sandvik Nederland in Schiedam heeft als laatste nieuwtje voor de a.s. „Karwei" beurs in Utrecht, een uitbreiding te melden van het reeds bestaande Schuurstaal-assortiment. Het gaat om een rond en halfrond model (zie foto). De twee nieuwe Schuurstalen zijn vanwege hun ron de, resp. halfronde vorm vooral be doeld voor het schuren en vormen van allerlei uitsparingen en uithol lingen. Het Schuurstaal van Sandvik is een combinatie van de snelle materiaa- lafname van rasp of vijl en de fijne afwerking-functie van schuurpa pier. Het voornaamste bestanddeel is een dunne plaat van gehard roestvast chroomstaai met duizenden scherp- Het assortiment Sandvik Schuur- staal is uitgebreid met een rond en halfrond model voor het schuren en vormen van allerlei uitsparingen en uithollingen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 39