Familie berichten DE SPECIAALZAAK 'T KARREWIEL Alg. Begrafenis Onderneming Heeft u plannen uw woonhuis of appartement te verkopen? MODERN TROUWEN? Wilhelmus Arianus Scholte Antonius Gordijn Francina Maria van der Arend van Rooijen Jan Christiaan Coenraad Dettmeijer Dirkje Jannetje Meijer-Meder Antonius Wilhelmus van der Vorst Isaac Ouwens Jan Johannes van der Genugten ROTTERD.DIJK 399 - TELEFOON 26.75.50 OOK DONDERDAGSAVONDS GEOPEND OP ALLE NOG VOORRADIGE RESTANTEN DE VORMER 1 DKPBINcOTQLLJKEZrr Neeltje Ronde Jan Feelders Nick J. Oostrum HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 4 - WOENSDAG 1 FEBRUARI 1978 Met droefheid geven wij u kennis, dat heden, na een langdurig moedig gedragen lijden, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heen gegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader, onze broer, zwager en oom op de leeftijd van 66 jaar Schiedam: A. Scholte-Hille Rotterdam: Hennie en Piet Edwin, Raymond en verdere familie Schiedam, 29 januari 1978 van Oldebarneveltstraat 189 Woensdagavond zal er om acht uur een Gebeds dienst gehouden worden in de kapel van het No- letziekenhuis te Schiedam, ingang Juliana van Stolbergstraat. Daarna is er gelegenheid tot con doleren De gezongen .Mis van Requiem zal worden opge dragen donderdag 2 februari om half elf in de kapel van het Noletziekenhuis, waarna om kwart voor twaalf de crematie zal geschieden in het cre matorium Hofwijk", Delftweg 230 te Rotterdam- Overschie. Dankbaar voor wat hij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij met droefheid kennis, dat na een kortstondige, geduldig gedragen ziekte is overleden mijn lieve man en onze lieve, zorgzame vader, behuwd- en grootvader Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 61 jaar. Schiedam: M. J. Gordijn-Ebbelinghaus Wirxel Kinderen en kleinkinderen Schiedam, 28 januari 1978 Zalmstraat 23 Wij komen samen voor een eucharistieviering op woensdag 1 februari a.s. om 19.00 uur in de Parochiekerk van het H. Hart van Jezus, Lekstraat 55 te Schiedam, alwaar de overledene dan zal zijn opgebaard. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden opgedragen donderdag 2 februari om 11.00 uur, in bovengenoemde kerk, waarna de crematie om 12.30 uur zal plaatsvinden in het crematorium „Hofwijk", Delftweg 230 te Rotterdam. Gelegenheid de familie te condoleren woensdagavond na de eucharistieviering in de RK. Pastorie en donderdag na de crematie. Met droefheid geven wij u kennis dat heden ge heel onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve zuster, schoonzuster en tante weduwe van Charles Cornells Gregorius van der Arend Zij bereikte de leeftijd van 82 jaar. Namens de familie: M. Vermeulen. Schiedam, 27 januari 1978 Havendijk 245 Corr.adres: Mozartlaan 45, Waddinxveen De begrafenis heeft heden plaatsgehad te Schiedam. Met grote droefhed geven wij u kennis, dat heden, na een langdurige ziekte van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en schoonvader, zoon en schoonzoon, broer, zwager en oom echtgenoot van K. de Borst op de leeftijd van 44 jaar. K. Dettmeijer-de Borst M. Th. Dettmeijer J. C. C. Dettmeijer A. Dettmeijer-van den Berg Adrie en Peter en verdere familie Schiedam, 27 januari 1978 Lekstraat 18b Geen bezoek aan huis - Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de C.V.U. aan de Heemraadsingel 278 bij de Nw. Binnenweg te Rotterdam. Bezoek: dinsdag van 19.00-19.30 uur, tevens gelegenheid tot condoleren. De crematie zal plaatsvinden woensdag 1 februari in het crematorium „Hofwijk" aan de Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie om 14.00 uur. Vertrek van het woonhuis om 13.30 uur. Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart. Na een liefdevolle verzorging in „Huis Spalans", is na een langdurig maar zeer dapper gedragen lijden, van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma in de ouderdom van 70 jaar J. C. Meijer C. W. Vijfwinkel-Mijer P. Vijfwinkel Pieter Dirk Jan Schiedam, 31 januari 1978 Bejaardencentrum „Huize Andriessenlaan 2 Spaland", Willem De overledene ligt opgebaard in de aula van het bejaardencentrum „Huize Spaland". Gelegenheid tot condoleance, donderdag 2 februari a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. Op vrijdag 3 februari a.s. zal er om 11.30 uur in de aula van het bejaardencentrum een rouwdienst worden gehouden, welke geleid wordt door de Weleerwaarde Heer Ds. J. Hoogendam, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium „Hofwijk", Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie, welke geleid wordt door de Weleerwaarde Heer Ds. A. Steinhart. Vertrek vanaf het bejaardencentrum om 12.30 uur. Geen bloemen Dankbaar voor wat hij voor ons en yele anderen heeft betekend, geven wij met droefheid kennis, dat na een moedig gedragen lijden, voorzien van de Genademiddelen der H. Kerk toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man en onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader op de leeftijd van 67 jaar. Schiedam: C. M. van der Vorst-Beckman W. M. M. van der Vorst J. P. A. van der Vorst-Westhuis Sylvia M. S. Loch-van der Vorst M. J. Loch Monique Schiedam, 29 januari 1978 Overschiesestraat 52a Wij komen samen voor een eucharistieviering op woensdag 1 februari a.s. om 19.00 uur in de kapel van het Noletziekenhuis te Schiedam, alwaar de overledene in de rouwkamer ligt opgebaard. Ingang: Juliana van Stolbergstraat. De gezongen H.Mis van Requiem zal worden opgedragen donderdag 2 februari a.s. om 11.30 uur, in de Parochiekerk van St. Liduina en O.L. Mr. Rozenkrans, Singel 104 te Schiedam, waarna de begrafenis zal geschieden op de algemene begraafplaats, Laan van Spieringshoek te Schiedam. Aankomst ca. 12.30 uur. Gelegenheid de familie te condoleren woensdagavond en donderdag na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Bedroefd geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa, broer zwager en oom in de leeftijd van 56 jaar A. Ouwens-van Wieringen Kinderen, kleinkinderen en familie Schiedam, 30 januari 1978 Westmolenstraat 11a De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Noletziekenhuis, ingang Juliana van Stolbergstraat te Schiedam. Gelegenheid tot bezoek en condoleance woensdag 1 februari a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 2 februari a.s. om 13.30 uur op de algemene begraafplaats. Laan van Spieringshoek te Schiedam. Vertrek vanaf het Noletziekenhuis om 13.15 uur. Liever geen bezoek aan huis Nassaulaan 68 - Schiedam Telefoon 708018 en 268205 b.g.g. 70.83.77 37.02.85 BEGRAFENISSEN - CREMATIES Kantoor: Nieuwlandplein 31 - Tel. 70.80,18 Roaiw- en ontvangkamers beschikbaar Dag en nacht directe hulp bij overlijden Te koop: i.g.st.z. ijze ren hondje, rijdt op brom fiets benzine, dichte cabine voor 2 personen, met accu start 12 Volt, richtingaan wijzers en verlichting, dichte laadbak, vaste prijs 750. Te bezichtigen: E. J. Eg- gink, Rotterdamsedijk 32C, Schiedam Voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij hebben ontvangen bij het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa betuigen wij allen die op welke wijze dan ook, van hun medeleven hebben blijk gegeven, onze oprechte dank. A. E. v. d. Genugten-Hoevens Kinderen en kleinkinderen Schiedam, februari 1978 Burg. van Haarenlaan 1191 Kotmsoi mp-StZ erkend opkoper, speciaal voor Schiedam en Oud-Mathennesse vraagt: complete inboedels, bank stellen, eethoeken, radio combinaties, gasfornuizen, koelkasten, stripverhalen en antiek enz., enz. Alles tegen contante betaling Tel. 702122 en 332680, Wij staan graag ter uwer beschikking, zonder bin ding, dus geheel vrijblij vend. Bel voor een afspraak: International bv De La Marplein 23 Schiedam Tel.: 010 71 22 33 Bemiddeling in aan- en verkoop ag. Hypotheken en assurantiën VERMIST: zwart grij ze poes (Cypers) plus BTB. op Griegplein 47. Tel. 707233. I Met grote vreugde 1 geven wij kennis van de geboorte van onze dochter 1 MARIANNE SIM0NE I T-W U De heer en mevr. Stolker Warande 119 Schiedam Tijdelijk adres: Nolet Ziekenhuis. •>®®®®®®®®®®®<t>®®®®® Te koop: Ford Escort, bj. 1970. Tel. 700451. mooie eethoek met 6 stoelen 795,— eiken bureautje 375,— Westminster pendule. Koperwerk. Hangolielampen v.a. 145,— enz. Kreupelstr. 1 Tel. 730450 Cruises in Europa en de wijde wereld, A.N.V.R. reisb. De Beer. Uw Christoffel agent, A.N.V.R. reisb. De Beer. Verhuur van: stoelen, tafels, bars, glaswerk porcelein, koffieketels enz. Nwe Sluisstraat 1, Schiedam Tel 2643 66 (b.g.g. 706621). Ik kan gaan s/apen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen, Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 3 Bedroefd, maar erg dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij U ken nis dat rustig uit ons midden is heengegaan, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van J. P. A. Vermeulen op de leeftijd van 82 jaar Rijsoord: B. van Walsum-Vermeulen delft: V. Vermeulen D. Vermeulen-Zwarts Zoetermeer: H. J. Prins-Vermeulen J. Prins Schiedam: N. Vermeulen Klein-en achterkleinkinderen Schiedam, 28 januari 1978 Alb. v. Raalteplein 78 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis dat heden geheel onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve man en onze zorgzame vader, mijn zoon, onze broer, zwager en oom op de leeftijd van 43 jaar Bep Feelders-Oomen Hans Peter Annemieke A. Feelders-Polet en verdere familie Schiedam, 30 januari 1978 Burgemeester van Haarenlaan 488. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van zeven uur tot half acht in de rouwkamer van het Noletziekenhuis, ingang Juliana van Stolbergstraat te Schiedam. De crematie zal geschieden vrijdag 3 februari om half twee in het crematorium „Hofwijk", Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie. Vertrek vanaf het Noletziekenhuis om een uur. Tot groot verdriet is vandaag overleden mijn innig ge liefde man, vader en grootste vriend van onze vier zonen in de leeftijd van 55 jaar. Ons rest de herinnering aan een geweldig fijn mens. Machteld-Oostrum-van Gink Jack Daan Rob Schiedam, 31 januari 1978 Burgemeester Knappertlaan 231a. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van acht uur tot half negen in de aula van het Noletzieken huis te Schiedam, ingang Juliana van Stolbergstraat. De crematie zal geschieden vrijdag 3 februari om kwart voor twaalf in het crematorium „Hofwijk", Delft weg 230 te Rotterdam-Overschie. Vertrek vanaf de aula van het Noletziekenhuis om kwart over elf. verhuur van fonkelnieuwe gelegenheidskleding. SMOKING - (ook in verkoop) - JACQUET - HOGE HOEDEN Voor dames: nerts-maraboë stola's (cape-model). BROADWAY: Schiedamseweg 10 - Vlaardingen TELEFOON 010-346227. Iedere middag 26 uur Koopavond.

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 4