Jan Klaassen himself in het Zoldertheater Don Quishocking in het Zoldertheater N voorwerpen1 De Warme Bakker die het eens van de koele kant bekeek..... urgerlijke tand X Wat ze daar aan Korte Dam 5 allemaal doen voor u... Huishoudelijke Voorlichting Korte Dam 5, tel. 264781. ff HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 43 - WOENSDAG 15 FEBRUARI 1978 GEBOREN M. W. Hofman-Smit, d. J. C. Boogaards-Futselaar, z. K. Tougha-Baaou, d. K. Proost-Vink, z. A. T. M. van Loenhout-van Dijk, z. P. M. Bastiaanse-van Roomen, -d. W. Klaassen-Cuperus, z. N. Manav-Delibas, d. N. A. Pisa-Heiligers, d. J. D. van Leeuwen-Breddels, z. P. C. M. Elderman-van Wijhe, d. C. H. van der Zant-de Reijdt, z. G. K. Elderson-van Merwijk, z. A. P. W. von Boltog-Burggraaf, d. A. Blokland-van der Kamp, d. S. B. van Helden-van Dam, z. A. den Heijer-van Oudheusden, d. R. Din-Begum, d. M. C. I. van Meurs-de Vries, d. J. Kostense-Ozéphius, z. H. G. Slotboom-Koppenhagen, z. G. J. Hunderman-Soeters, d. ONDERTROUWD G. A. de Smit, 24 jr., en M. H. B. Groenhorst, 21 jr.; P. J. J. van Mil, 25 jr., en A. C. M. Jansen, 19 jr.; R. Leeu- wangh, 26 jr., en J. van der Hoeven, 24 jr.; G. J. W. Paulussen, 26 jr., en J. Scheijbeler, 21 jr.; P. A. Hellemons, 20 jr., en C. C. M. Mineur, 20 jr.; P. W. M. Layendecker, 20 jr., en A. M. M. Tetteroo, 16 jr.; A. Laounaros, 20 jr., en R. A. Nieberg, 19 jr.; W. C. W. A. Eijkelenboom, 22 jr., en A. Meijer, 19 jr- GETROUWD P. H. Beukelman, 25 jr., en P. Groe nendijk, 21 jr.; C. T. van Etten, 20 jr., en R. de Mos, 21 jr.; J. van Dongen, 24 jr., en J. Bras, 28 jr. OVERLEDEN C. J. Bogerd, vr., 62 jr., e.v. de Keijzer; C. J. van Elsloo, vr., 78 jr., e.v. Hendriks.; A. Vroegop, m. 79 jr.; C. Lucassen, m., 84 jr.; A. A. W. Lee- mans, m., 68 jr.B. H. Bekman, m., 81 jr.; B. H. Langeveld, m., 70 jr.; C. A. P. van Berkel, m., 80 jr. Op zaterdagmiddag 18 februari om half drie dan komt hij echt! Wie dan wel? In Engeland noemen ze dat stel „Punch and Judy". Hier in Nederland heten ze Jan en Katrijn, geboren Klaassen. VAN DE DAM Theatro Cabalzi van Dirk Kersbergen brengt dan de enige, echte en onverval ste Jan Klaassenshow. Naast drugs en andere toestanden kent Amsterdam, naar wij weten, als enige stad in Nederland ook iets positievers: een poppentheater op straat. Nou straat...! Het is de beroemde Dam in Amsterdam. STAMPEN EN GILLEN Dit wordt een echte ouderwetse pop- penkastmiddag waarbij iedereen aan wezig is: Jan, Katrijn en natuurlijk niet te vergeten de huisbaas en de politiea gent. En dat allemaal in de trant van „Hebben jullie hem al gezien?" „Néééé...!" Dat alles vergezeld van stampen, gillen en joelen. Voor de kinderen en kindertjes van vier tot achtentachtig een onvergetelijk stukje Nederlandse Folklore in het Zoldertheater. ZIELIG Zielig toch, zo'n jarige met zo'n acht Homemahers West Frankelandsestraat 10 Schiedam 010-26 30 93 hout plaat materiaal element- I systeem 010-26 3093 vriendjes, die om tien voor half drie trots naar het theater komt. Alleen om te ervaren dat het uitverkocht is en dat er echt niemand meer bij kan. Daarom herhalen we het: wees zo verstandig om tijdig te reserveren: maandag tot en met vrijdag via het VVV Schiedam, tel. 266000 (toegangsprijs 2,50). Het heeft voor een poppenvoorstelling eigenlijk geen zin te vermelden dat u vrijdagsavonds en zaterdag vanaf 13.00 uur via het theater kunt reserveren (tel. 269455). Het zou het vermoeden kun nen wekken dat u dan ook nog goed zit. Maar u zit er dan naast! le bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam, dagelijks van 09.00 uur tot 17.00 uur, behalve zater dag en zondag; Kinderportemonnee; damesportemon nee; knipportemonnee; sleutels aan leertje; bril met ketting; ring met sleu tels; plastic tasje met boodschappen; damessjaal; hoofddoekje; dameshand schoen; dameshandschoen; dames handschoen in tasje; handschoen; he renhandschoen; kinderhandschoen. Te bevragen bij de vinders: Bossleutels, mevr. Nettenbrijen, Van Oldenbarneveltstraat 20, Schiedam; kinderportemonnee; Coist, Hoogstraat 15, Schiedam; herenportemonnee niet inhoud. Boekhout. Nw. Damlaan 425, Schiedam; dameshorloge, Swaneveld, Laseurpad 31, Schiedam, tel. 702682; dameshorloge; De Met, Bilderdijk- straat 23b, Schiedam, tel. 273171; etui met sleutels, v.d. Broek, Rembrandt- laan 17a, Schiedam; etui met sleutels, Houtman, Bachplein 355, Schiedam; kopie deel III, Konnegin, Liduina- straat 70, Schiedam; handrekenmachi ne, Morsch, Zweedsestraat 177a, Rot terdam, tel. 370932; Duitse Herder, Dierentehuis Hargahoeve, Schiedam; kinderwantje. Verhoeven, Singel 97, Schiedam; kinderwantje, Hoegee, Vlaardingerdijk 101c, Schiedam. Op vrijdagavond 11 februari en zater dagavond 12 februari is het dan weer zover; het Zoldertheater „In de Teerstoofis dan zonder twijfel uitver kocht. Om tien voor negen sluit de bar. Het eerste gratis kopje koffie voor de voorstelling is dan uitverkocht. De be zoekers worden dan geacht naar boven te gaan om negen uur... óp naar de „grote zaal" van het Zoldertheater. ,,Zeker iets verkeerds gegeten? NEE! Om niet het risico te lopen de verkeer de en eventuele kwiksinaasappel te hebben gegeten, heeft kabaretgroep Don Quishocking besloten de naam van het nieuwe programma te wijzigen. Na „Afscheidstoernee I" is de groep gekomen met het programma „Zeker iets verkeerds gegeten". Een titel waar mee de groep later weinig tevreden was. „TRAPPEN OP" „Zeker iets verkeerds gegeten" was duidelijk verkeerd in de keel gescho ten. Het programma is zo ongeveer hetzelfde gebleven; dat kun je bij caba ret nooit zeggen! Alleen de titel is ver anderd in „Trappen op". En heeft Cabaretgroep Don Quishoc king nog een verdere aanbeveling no dig? We dachten van niet. De enige aanbeveling is die om tijdig te reser veren. En dat kan al vanaf maandag tot en met vrijdag via het VVV Schie dam, tel. 266000. Vrijdagavond en za terdag vanaf 13.00 uur rechtstreeks via het theater, tel. 269455. Toegangsprijzen zijn 11,en voor CJP/Pas 65 8,50. Bij de Huishoudelijke Voorlichting geven wij de volgende kursussen: Naaien: 8 lessen voor 35,op maandagmiddag -avond, dinsdag avond, woensdagmorgen -avond, donderdagmiddag en -avond. Koken: 8 lessen voor 45,op maandagavond in de Huishoud school „De Hoeksteen", B. v. Haa- renlaan 1155. Indisch koken: 8 lessen voor 45, op dinsdagavond in de Huishoud school „De Hoeksteen", B. v. Haa- renl. 1155. Bloemschikken: 8 lessen voor 45,op maandagavond en maandagmiddag. Textiele werkvormen: 8 lessen voor f 45,op dinsdagmorgen en dins dagavond. Stoelen bekleden: 8 lessen voor f 65,(max. 6 kursisten) op woensdagavond. Gast/gastvrouw/heer: 4 lessen voor f 22,50 plus ingred. geld op don derdagmiddag en -avond. Wandkleden: 8 lessen voor 45, op maandagavond en woensdag morgen. Poppen maken: 8 lessen voor f 45,— op maandagavond en woensdagmorgen. Gymnastiek: 8 lessen voor 30, op maandagavond en donderdag avond. Uiterlijke verzorging: 5 lessen voor 27,50 plus preparatengeld op donderdagavond en dinsdagmid dag. Afslanken: 12 lessen voor 65, op woensdagmorgen en woensdag avond. Macramé: 4 lessen voor 22,50 op dinsdagavond in het Kruisgebouw, Bachplein. Naaien in Groenoord: 8 lessen voor f 35,in het Kruisgebouw op dinsdagmiddag en woensdagavond. Ons Kantoor is open dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 12.00 uur op Korte Dam 5, tel. 264781, giro 716115. Tussen half zes en half ze ven kunt u bellen nr. 263633. Tot ziens op Korte Dam 5. P.S. Er zijn nog enkele plaatsen vrij op de kursus „Kreatieve hand vaardigheid" op dinsdagmorgen. De kursus begint a.s. dinsdagmor gen 14 februari. U kunt dus direkt komen!

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 43