rené bloemsierkunst speciaalzaak in bruidsboeketten de tropische verrassing St. Liduinastraat 92 Schiedam Tel.: 26 31 32 permanente droogbloemen show prima Vip VOOr gOllllllCn vrouw van je dromen. "2 U: 'n blommige dag voor annekc en rené Ergens in april zullen anneke en rené bloemsierkunst elkaar het JA-woord geven. Een feestelijke dag voor beiden. Extra feestelijk zal het ook zijn voor hen die toevallig op dezelfde dag trouwen, in de gemeente Schiedam. Want zij krijgen n.l. van rené bloemsierkunst een gratis bruidsboeket naar keuze. Probeer er even achter te komen op welke dag anneke en rené trouwen. Trouw op dezelfde dag en kies gratis het bruidsboeket voor de Sinds jaar en dag is rené bloemsierkunst gespecialiseerd in het ontwerpen en vervaardigen van bruidsboeketten. Maar ook uw eigen ontwerp is bij rené bloemsierkunst in vakkundige handen. Tevens kan elk bruidspaar welke bij rené hun bruidsboeket bestelt tot een bedrag van fl. 25,00 gratis winkelen in zijn tropische plantenkas. Achter de zaak bevindt zich een tropische plantenkas, waar de meest uiteenlopende soorten kamerplanten staan te wachten op een geschikt plekje bij u thuis. iiOIIO ren® bloemsierkunst staat u graag met raad en daad bij als het gaat om de vertroeteling V3I1 ■6ll6 van zijn "plantentelgen". Boven de zaak heeft rené een permanente expositie van droogstukken. In een rustieke omgeving ervaart u de pracht van het droogstuk, welke u bij rené bloemsierkunst kunt verkrijgen. Ook heeft rené alle mogelijkhede Ook heeft rené alle mogelijke droogbloemen om zelf te schikken bijvoorbeeld op een van zijn prachtige kopieén van oude gebruiksvporwerpen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 11