Het is „Kwartoverelf in de Teer stoof Uw financieel adviseur heet u welkom in zijn nieuwe kantoor. Toneelstuk "Pinokkio" in Zoldertheater ZAKEN- VIZIER Jan Van Mill in 't zonnetje HDM-MUNDUS HDM-Mundus, zojuist geopend op OverdeVfesten 146, Schiedam. tand Onze krant mikt vandaag op: Het is zover: Met de opening van HDM-Mundus hebt u er vlak in uw buurt een grote hoeveelheid financiële mogelijkheden bij. Want HDM- Mundus is één der grootste objektfinanciers van Neder land. Gespecialiseerd in bedrijfskredieten (leasing) en daarnaast in persoonlijke leningen, Continu Credieten en 2e hypotheken. Timmerlieden, schilders en stoffeerders hebben een kantoor achtergelaten waar u niet alleen in een rustige sfeer financieringen kunt afsluiten, maar waar u ook een hoeveel heid gespecialiseerde kennis en service vindt die u geld kan opleveren. Of u nu partikulier bent, ondernemer of tussen persoon. Daarom: Van harte welkom bij: (Ingang Warande Tel. 010-730355) HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 41 - WOENSDAG 8 MAART 1978 GEBOREN J. C. van Hulst-Offenberg, d. I. Ozkoc-Kücük, d. P. L. Roodenrijs-Janssen, d. C. Wolthuis-Meivogel, d. P. M. A. Nolet-Roelfzema, d. J. M. van der Zijden-Haslinghuis, z. A. H. J. van Mil-Kroeze, d. A. J. van der Waal-Ruben, z. A. I. M. Scholtes-van Dijk, 2xz. N. Zaaijer-Hormann, d. D. Kunst-Sanderse, d. ONDERTROUWD H. Boom, 24 jr. en E. A. M. Hölzken, 22 jr. B. M. Clausing, 25 jr. en 1. van Andel, 19 jr. P. C. M. Heijdra, 24 jr. en M. Roelofs, 22 jr. J. C. Hoek, 27 jr. en N. Stouthandel, 26 jr- W. M. Hoogerboord, 22 jr. en S. Schouten, 21 jr. R. Kapper, 23 jr. en J. M. Braak, 18 jr. P. A. M. van Leeuwen, 29 jr. en C. C. S. Winkes, 25 jr. E. C. Simmons, 24 jr. en E. J. Gloudie, 23 jr. L. P. Timmers, 30 jr. en S. H. A. van Loopik, 24 jr. A. A. N. Wies, 23 jr. en P. A. van Hoe- wijk, 26 jr. M. Willemzteijn, 19 jr. en D. M. Bosch, 18 jr. D. A. A. Nelemans, 36 jr. en E. A. D. M. van den Broek, 35 jr. GEHUWD H. C. Wolthuis, 19 jr. en M. Kostense, 17 jr. W. van Duin, 23 jr. en R. Hobé, 20 jr. R. Pfeyffer, 24 jr. en E. Wolfinger, 24 jr- H. K. de Ridder, 28 jr. en W. Mudde, 29 jr. W. Korpel, 21 jr. en Y. Broeren, 20 jr. D. P. van der Meer, 23 jr. en P. Wijn- maalen, 21 jr. C. N. van Egdom, 25 jr. en H. H. Douw, 29 jr. M. Khalid, 25 jr. en Safeena Akhtar, 22 jr. R. Tolenaars, 23 jr. en J. E. M. van Gerven, 21 jr. M. J. J. van Adrichem, 54 jr. en M. V. E. J. Kuijpers, 50 jr. OVERLEDEN J. de Bruin, man, geh. met J. M. A. van Leeuwen, 77 jr. C. van Noortwijk, man, geh. met A. IJsselstein. 80 jr. J. van Diest, man, geh. met A. J. van Dijk, 73 jr. W. F. D. Kemper, man, geh. met C. Overbeek, 71 jr. J. van Roon, man, geh. met H. Tim- merman, 48 jr. C. H. M. L. Rebers, vr., 85 jr. J. L. Boute, man, geh. met H. W. van Emmerloot, 69 jr. M. M. Rudolf, vr„ geh. met R. Zalm, 58 jr. T. Zaal, man, geh. gew. met C. H. van Mourik, 76 jr. J. H. Creemers, man, geh. met E. C. van der Boor, 65 jr. J. W. Brouwer, man, geh. gew. met A. Pieters, 83 jr. D. J. P. van Hattum, vr., geh. met P. A. Maas, 56 jr. C. J. Nauman, man, geh. gew. met J. W. Pronk, S5 jr. H. W. van Os, vr., geh. met H. M. Of- f;rman, 86 jr. fJ. Verboom, man, geh. met A. Maat, 66 jr. P. Boon, man, geh. met W. F. Rorije, 72 jr. A. Hofman, man, geh. met P. van den Bosch, 75 jr. MUZIEKSCHOOL Vrijdag 10 maart houdt de Schiedamse Muziekschool een grote uitvoering in het Passage Theater. Waarin ook grote ensembles optreden. Aanvang: acht uur. Het Haags Sprookjestoneel met „Pinokkio" in het Zoldertheater. Op zaterdagmiddag 11 maart om half drie zal er in Zoldertheater „In de Teerstoofeen bijzondere gebeurtenis plaatsvinden. In plaats van de tradi tionele poppenkastvoorstelling, kunnen de kinderen uitzien naar een to- neeluitvoering. De Stichting Haags Sprookjestoneel voert dan het klassieke sprookje „Pinokkio" op. KLASSIEK SPROOKJE Dit klassieke sprookje wordt op een „klassieke" wijze gespeeld. Dit wil uiteraard niet zeggen dat de kinderlijke reakties uit de zaal verwaarloosd worden. Integendeel; er wordt maar al te graag op ingegaan. Het sprookje vertelt de aloude bekende geschiedenis van de oude pop, die door tover kracht tot leven wordt gebracht en plotseling kan lopen en spreken, met I alle spannende toestanden vandien. GEVREESDE HEKS Baas Theunis, de houtsnijder, is natuurlijk nogal verbaasd over de bijzon dere kwaliteiten van zijn poppenkastpop. Na enige tijd besluit hij Pinokkio een opvoeding te geven zoals alle andere jongens. Welgemoed gaat ons houten vriendje naar school, maar als gevolg van allerlei misdadige hande lingen van de Vos, komt hij daar niet aan. Wel op allerlei andere vreemd soortige plaatsen, waar hij door zijn eigen domheid in de nesten raakt. Na angstige avonturen bij baas Roetbaard, een circusdirekteur, en met de Vos, besluit de ondernemende Pinokkio de gevreesde heks Grauwmauw een lesje te leren. Dankzij de invloed van de lieve Blauwe Fee komt alles weer op zijn pootjes terecht. TIJDIG RESERVEREN S.V.P. Er staat de kinderen zaterdagmiddag ongetwijfeld een bijzondere gebeur tenis te wachten. Het hoofddoel van de Stichting Haags Sprookjestoneel is het brengen van toneel vóór en niet dóór kinderen, met de hoop hun be langstelling voor het toneel te wekken. Onnodig u dringend aan te raden tijdig te reserveren (al doen we het hierbij toch) en dat kan al vanaf maan dag tot en met vrijdag via het VVV in Schiedam, telefoon 266000. Eind vorige week heropende Jan van Mill zijn bedrijf in zonwe ringen. gevestigd Sint Liduinastraat 25 na een uitbreiding en algehele restauratie. Naast een werkplaats kreeg hij nu de beschikking over een verkoopruimte plus showroom. Mensen die zich zonweringen wen sen aan te schaffen dient hij van ad vies aan de hand van hier geplaatste modellen van klassieke markiezen tot andere typen zonweringen, automatisch en met de hand te be dienen. Ook zonweringen binnens huis aan te brengen zowel horizon taal als vertikaal zijn in het assorti ment opgenomen in de meest mo derne gangbare kleuren. Dej showroom is elke vrijdag van 9 tot 17.00 en zaterdag van 10 tot 14.00 uur geopend voor een geheel vrijblijvend bezoek. SPONTAAN Kabaret Kwartoverelf is te herkennen aan Emilie Ehlhart (piano), René van Zanten en Kees Bos, een jonge véélbelovende groep, die in november 1976 reeds landelijk bekendheid verwierf door op het jaarlijkse kabaretfe- stival „Cameretten" in Delft de eerste prijs te behalen. Kenmerkend voor de groep is dat zij spontaan zijn en het publiek bij hun rare liedjes, mooie liedjes, cross-talks en conférences weten te betrekkengeen gladde geoliede vertoning, maarden spontane voorstelling van mensen die zichzelf zijn en blijven. „Kwartoverelf' kunt u gaan zien op vrijdag 10 en zaterdag 11 maart om negen uur. De toegangsprijzen zijn 9,en voor CJP/Pas-65/ 7,50. voor reserveringen kunt u terecht bij het WV in Schiedam (tel. 266000) vanaf maandag tot en met vrijdag. Vrijdagavond en zaterdag na 13.00 uur kunt u voor reserveringen het theater bellen, tel. 269455. Kabaret Kwartoverelf: Kees Bos, Emilie Ehlhart en René van Zanten (vJ.n.r.). Voor hen, die in september van het vorig jaar deze kabaretgroep hebben gemist, is het de hoogste tijd on naar Zoldertheater „In de Teerstoof' te gaan; Kabaret Kwartoverelf „Live", een programma dat géén play back biedt, maar spontaan vermaak. Voeg daarbij de overgevoelige en tege lijkertijd swingende muziek en er onstaat een avond die u niet mag missen

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 41