BRAADLAPPEN 25 Gemeente Schiedam V erkeersmaatregelen et1 mw&v, exXhv muteo P SLAGERS LEVERWORST «S^ÏSSgSïf m 136 t b v'w J Kemper te ^6^ 6442 Qe£diy tffa/laZëtdag ft'huku$ boterzachte extra magere runden dikbevleesde HEEL KILO HEEL KILO slachtverse FIJNE CERVELAAT PALINGWORST ONTBIJTSPEK z/zw hele ring-500 gram zwaar KETHEL: Schiedamseweg 41. HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 53 WOENSDAG 8 MAART 1978 Cl 500 gram 2.48 mager 150 gram - v'." PIET VAN ASTEN De Schiedamse sportvisser Piet van Asten, lid van de hengeisportvereni- iW9** mmm Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij op 21 februari 1978 krachtens artikel 132 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: de volgende verkeersmaatregelen in te trekken: ging „Vroeg in de Morgen", uit Rot terdam was de beste deelnemer aan het zgn. slotconcours van de Vlaardingse Hengelaars bond. Tot en met 15 maart mag nog in het binnenwater worden gevist en tot 1 april in het buitenwater. Voor beiden gaat dan de gesloten tijd in om de vis sen de gelegenheid te bieden onge stoord bruiloft te vieren. Een periode die duurt tot 1 juni, maar meestal geeft de minister van Landbouw en Visserij De Schiedamse wedstrijdvisser Van Asten, persoonlijk winnaar van het VHB-slotconcours, met voorzitter wedstrijdcommissie, K. v.d. Heuvel. la. door het verwijderen van de borden model 51 bijlage II RW het bestaande stop verbod voor de oostzijde van de Lange Haven: langs de huizenkant, tussen Koemarkt en Korte Dam in te trekken; b. door het verwijderen van de borden model 49 bijlage II RW het bestaande parkeerverbod voor de noordzijde van de Lange Haven, langs de huizenkant, tussen Koemarkt en Havensteeg, van maan dag tlm zaterdag van 8.00 uur tot 18.00 uur in te trekken; c. door het verwijderen van de borden model 49 bijlage II RW het bestaande parkeerverbod voor de oostzijde van de Lange Haven langs de waterkant, tussen pand nr 58 en de Havensteeg, van ma andag t/m vrijdag in te trekken; d. door het verwijderen van de borden model 51 bijlage II RW het bestaande stopverbod voor de westzijde van de Lange Haven: langs de huizenkant, tussen Gerrit Verboonstraat en Dam in te trekken; e. door het verwijderen van de borden model 49 bijlage II RW het bestaande parkeerverbod voor de westzijde van de Lange Haven: langs de waterkant, tussen het pand nr. 135 en de Korte Haven in te trekken; f. door het verwijderen van de gele streep ex art. 126 RW het besta ande parkeerverbod voor de Lange Haven: langs de Vismarkt over een lengte van circa 10 meter in te trekken; de volgende verkeersmaatregelen in te stellen: a door het plaatsen van de borden model 51 bijlage II RW het stop pen aan de oostzijde van de Lange Haven; langs de huizenkant, tussen Koemarkt en Taansteeg te verbieden; b. door het plaatsen van de borden model 49 bijlage II RW het par keren aan de oostzijde van de Lange Haven: langs de huizenkant tussen Taansteeg en pand nr. 70 te verbieden; c. door het plaatsen van de borden model 51 bijlage II RW het stop pen aan de oostzijde van de Lange Haven: langs de huizenkant tussen pand nr. 78 en de Korte Dam te verbieden: d. door het aanbrengen van een gele streep ex art 126 RW van circa 8 meter het parkeren aan de oostzijde van de Lange Haven: langs de waterkant, nabij de Koemarkt te verbieden; e. door het plaatsen van de borden model 49 bijlage II RW het par keren aan de oostzijde van de Lange Haven: langs de waterkant, tussen pand nr. 8 en de Taansteeg te verbieden; f. door het plaatsen van de borden model 54d bijlage II RW het par keren aan de oostzijde van de Lange Haven: een lengte van circa 10 meter te verbieden, behalve voor het laden en lossen van maan dag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 18.00 uur; g. door het plaatsen van de borden model 49 bijlage II RW het par keren aan de oostzijde van de Lange Haven: langs de waterkant, tussen pand nr. 132 en de Overmaassesteeg te verbieden; h. door het plaatsen van de borden model 51 bijlage II RW het stop pen aan de westzijde van de Lange Haven: langs de huizenkant, tussen pand nr. 1 en de Griffioenstraat te verbieden; i. door het plaatsen van de borden model 51 bijlage II RW het stop pen aan de westzijde van de Lange Haven: langs de huizenkant, tussen Griffioenstraat en Branderssteeg te verbieden; j. door het plaatsen van de borden model 49 bijlage II RW het par keren aan de westzijde van de Lange Haven: langs de huizenkant, tussen Branderssteeg en Vismarkt te verbieden; k. door het plaatsen van de borden model 51 bijlage II RW het stop pen aan de westzijde van de Lange Haven: langs de huizenkant tussen pand nr. 97 en pand nr. 123 te verbieden; 1. door het plaatsen van de borden model 49 bijlage II RW het par keren aan de westzijde van de Lange Haven: langs de huizenkant tussen pand nr. 123 en de Korte Haven te verbieden; m. door het plaatsen van de borden model 51 bijlage II RW het stop pen aan de westzijde van de Lange Haven, langs de huizenkant, tussen Korte Haven en Dam te verbieden; n. door het plaatsen van de borden model 54d bijlage II RW het par keren aan de westzijde van de Lange Haven: langs de waterkant, ter hoogte van pand nr. 43 over een lengte van circa 15 meter te verbieden, behalve voor het laden en lossen van maandag t/m vrij dag van 8.00 uur tot 18.00 uur; o. door het plaatsen van de borden model 54d bijlage II RW het par keren aan de westzijde van de Lange Haven: langs de waterkant, ter hoogte van de panden nrs. 61 en 63 over een lengte van circa 18 meter te verbieden, behalve voor het laden en lossen van maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 18.00 uur; p. door het plaatsen van de borden model 54d bijlage II RW het par keren aan de westzijde van de Lange Haven: langs de waterkant, ter hoogte van de panden nrs. 69 en 71 over een lengte van circa 10 meter te verbieden, behalve voor het laden en lossen van maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 18.00 uur; q. door het plaatsen van de borden model 54d bijlage II RW het par keren aan de westzijde van de Lange Haven: langs de waterkant, tussen het pand nr. 85 en de Appelmarktbrug over een lengte van circa 35 meter te verbieden, behalve voor het laden en lossen van maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 18.00 uur 2. door het plaatsen van de borden model 17a bijlage II RW met on derborden de volgende zijstraten van de Singel gesloten te ver klaren voor vrachtauto's met uitzondering van bestemmings verkeer; a. Oostsingel: in beide richtingen; b. Villastraat: in noordwestelijke richting; c. Wattstraat: in zuidoostelijke richting; d. Van L^euwenhoeckstraat: in noordwestelijke richting; e. Oosterstraat: in zuidoostelijke richting; 3a. dóór het verplaatsen van de bestaande borden model 49 bijlage II RW het bestaande parkeerverbod voor de Laan van Spierings- hoek; beide zijden, vanaf de Spieringshoekflat tot aan de oprijlaan naar de Algemene Begraafplaats, de zuidwestzijde tot aan de in gang van het tennispark Spieringshoek en beide zijden van de op rijlaan naar de Algemene Begraafplaats in die zin te wijzigen dat er thans een parkeerverbod geldt voor de Laan van Spieringshoek; beide zijden vanaf de Spieringshoekflat tot aan de ingang van het tennispark Spieringshoek en beide zijden van de oprijlaan naar de Algemene Begraafplaats; b. door het plaatsen van de borden model 49 bijlage II RW het par keren aan de linkerzijde van de parallelwegen langs de 's-Grave- landseweg te verbieden; 4. door het verwijderen van de borden model 49 bijlage II RW het bestaande parkeerverbod langs de oostzijde van de Schiedamse weg tussen Meeuwensingel en Zwaluwlaan in te trekken; 5. door het plaatsen van de borden model 51 bijlage II RW het stop pen aan de westzijde van de Gedempte Baansloot tussen pand nr. 6 en de Lange Kerkstraat te verbieden; 6a door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 45-13-JG op het parkeerterrein behorende bij het Van Beethovenplein, nabij de ingang van de flat ten behoe ve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde in validen, het parkeren aldaar te verbieden, onder de bepaling, dat uit sluitend mevrouw E. de Booij-Kozijn, Van Beethovenplein 136, alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken; b. door het plaatsen van bord model 54B bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 23-91-ZE voor het pand Buijs Ballotsingel 27b ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 321a RW bedoelde invaliden, het parkeren aldaar te verbieden ten behoeve van het vervoer van de heer P van Houwelingen jr., p/a Dillen burgsingel 5, Vlaardingen; c. door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 94-RJ-12 gelegen aan de zijkant van het Stadskantoor nabij het parkeerterrein ten behoeve van een motor voertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden, het parke ren aldaar te verbieden, onder de bepaling dat uitsluitend C. J. lrommel, van dit parkeervak gebruik mag maken; d. door het plaatsen van bord model 54b II RW met daarbij vermeld het kenteken 63-55-VR voor het pand Halleystraat 25a ten behoeve van een motorvoeruig van de in artikel 132a RW bedoelde inva liden, het parkeren aldaar te verbieden, onder de bepaling, dat uit sluitend F C. Lucas, Halleystraat 25a, alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken; e. door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld kenteken 37-MX-32 op het parkeerterrein van het Johan Straussplein, nabij het pand Johan Straussplein 6 ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden, het parkeren aldaar te verbieden ten behoeve van het vervoer van mevrouw A. Slavenburg-Sloofstra, Johan Straussplein 7 alhier* f door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld kenteken 90-RD-46 voor het pand Obrechtstraat 23 ten be hoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132 a RW bedoelde invaliden, het parkeren aldaar verbieden, onder de bepaling, dat uitsluitend H. J. Luesken, Obrechtstraat 23, alhier, van dit parkeer vak gebruik mag maken; g door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 14-RL-54 voor het pand Oostsingel 11 ten be hoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden, het parkeren aldaar verbieden, onder de bepaling dat uitsluitend L. de Graaf, Oostsingel 11, alhier van dit parkeervak gebruik mag maken; h. door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 97-MF-44 voor pand Rotterdamsedijk 176a ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW be doelde invaliden, het parkeren aldaar te verbieden ten behoeve van het vervoer van mevrouw J. W. A. M. Thoen-Bosman, Rotter damsedijk 176a, alhier. 7a. door het verwijderen van bord model 54b bijlage II RW met daar bij vermeld het kenteken 58-83-ZL behorende bij de parkeerplaats voor het pand Rem brand tlaan 97, ten behoeve van een motorvoer tuig van de in artikel 132 RW bedoelde invaliden, het aldaar gel dende parkeerverbod in te trekken. door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 58-83-ZL op het parkeerterrein aan de Bur gemeester Stulemeijerlaan ter hoogte van het bejaardentehuis St- "Sgge ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel"l32 a RVV bedoelde invaliden, het parkeren aldaar te verbieden onder de bepaling dat uitsluitend C. P. van Huiten, Burgmeester Stule meijerlaan 281 alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken. 8. door het veranderen van motorvoertuig het kenteken vermeld op bord 54b bijlage II RW behorende bij de invaliden-parkeerplaats 9 door het veranderen van motorvoertuig het kenteken vermeld od bord model 54b bijlage II RW behorende bij de invalidenparkeer- plaats voor het pand Faassenplein nr. 46 t.b.v C Pil te wijzigen van 45-03-PA in 93-60-VT; 10. door het veranderen van motorvoertuig het kenteken vermeld op bord model 54b bijlage II RW behorende bij de invalidenparkeer plaats voor het pand Johann Straussplein nr 70 t b v H Kreft te wijzigen van 53-59-MP in 72-BD-33 n. door het veranderen van motorvoertuig het kenteken vermeld op bord 54b bijlage II RW behorende bij de invalidenparkeerplaats in een bestaand parkeervak nabij het pand Louis Zimmerman- plein nr. 2 t.b.v. T. H. Cey te wijzigen van 93-JS-86 in 96-PK-95; 12. door het veranderen van motorvoertuig het kenteken vermeld op bord model 54b bijlage II RW behorende bij de invalidenparkeer plaats voor het pand Vlaardingerdijk nr. 133 t.b.v. mevrouw G W M. Kazenbroot te wijzigen van 87-BE-97 in 46-TK-05 b. 13. 15. 16. door het verwijderen van bord model 54b bijlage II RW behoren de bij de parkeerplaats aan de Vismarkt, een van de parkeervak ken van het parkeerterreintje aan de Vismarkt en wel het parkeer vak, het dichtst aan de Lange Havenzijde en de Appel markt brug ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW be-* doelde invaliden, het aldaar geldende parkeerverbod in te trekken; door het verwijderen van bord model 54b bijlage II RW behoren de bij de parkeerplaats voor het pand Aleidastraat nr. 126, ten be hoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden, het aldaar geldende parkeerverbod in te trekken; door het verwijderen van bord model 54b bijlage II RW behoren de bij de parkeerplaats voor het pand Lekstraat nr 103 ten behoe vevan een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde in validen, het aldaar geldende parkeerverbod in te trekken; van lx)rd model 54,-, bjjlage II RW behorende bij de parkeerplaats voor het pand Boerhaave- l%%1 mmTÜn b®hoeve ™n een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden, het aldaar geldende parkeerverbod in te trekken. door het plaatsen van de borden model 54c bijlage II RW de vol- gtende plaatsen als algemene invaliden parkeerplaatsen aan te wij- Emmastraat: in een parkeervak het dichtst gelegen bij de Emmast- raat en de ingang van het Stadskantoor; Waramie; in een parkeervak, ter hoogte van de panden Warande door het plaatsen van de borden model 57c en 58c bijlage II RW de volgende straten tot woonerf aan te wijzen: Bart Verhallenplein Buijs Ballotsingel, oostzijde tussen Lorentzlaan en Van 't Hoffple- Filips van Bourgondiestraat; J A Alberdinck Thijmstraat. tussen Nicolaas Beetsstraat en Westf rankelandsestraat/Mesdaglaan Jacob van Lennepstraat; Newtonplein; Newtonstraat; Pascalstraat; Tollensstraat; Nicolaas Beetsstraat; door het verwijderen van de borden model 49 bijlage II RW het bestaande parkeerverbod voor het Bart Verhallenplein in te trek- Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van beroep wordt gericht aan H.M. de Koningin, doch ingediend bij de commissaris der Koningin in de provincie Zuid Holland te Den Haag. Dit besluit is in afschrift verzonden aan de Hoofdingenieur Directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Zuid- Holland, de Hoofdingenieur-Directeur van de Rijkswaterstaat, Directie Wegen, de Koninklijke Nederlandsche Automobielclub K.N.A.C., de Koninklijke Nederlandsche Motorrijders Vereniging en aan het college van Gedeputeerde Staten der provincie Zuid Holland. Het besluit ligt gedurende genoemde beroepstijd ter visie ter gemeentesecretarie (afd. Openbare Werken, Stadskantoor, Emmastraat 1). Schiedam, 8 maart 1978 Burgemeester en Wethouders voornoemd, de secretaris, M. J. Blok; de burgemeester, A. J. Lems. enkele dagen respijt, zodat de kans be staat dat er reeds op zaterdag 27 mei opnieuw gevist mag worden. Aan dit slotconcours namen goed vijf tig wedstrijdvissers deel die hun stek ken betrokken langs de Voorburgse Vliet. Wie het trof dat scholen bliek om z n voerplek bleef hangen, ving vrij aardig vis, maar over het algemeen ge nomen werd veel klein spul boven wa ter gebracht, iets wat niet aantikte op de weegschalen. Ditmaal waren er slechts drie verenigingskorpsen aan de slag met als de beste dat van de vereni ging ,,De Graskarper" uit Rotterdam, dat met 4830 gram vis dan ook beslag legde op de le prijs. Als tweede eindig de het Vlaardingse korps van de H.V. ,,'t Westen", met 2570 gram vis. Het korps van „Vroeg in de Morgen", ein digde ais laatste met 1880 gram aan visbuit. Vijftien hoogstgeklasseerden van het persoonlijke klassement: 1. P. van As ten. 3100 gram vis; 2. H. Gordijn, VDL, Maassluis. 2340 gram; 3. A. van Arkel, VDL, 1700 gram; 4. P. J. de Braber, „De Graskarper", 1630 gram; 5. J. Hessels, „Vroeg in de Morgen", 1550 gram; 6 en 7 zijn clubgenoten P. Boreman en H. Witkamp, resp. met 1370 en 1300 gram; 8. J. v.d. Bijl, „De Graskarper", 1100 gram; 9. L. Gooi- jaarts, V. i.d. M„ 1100 gram; 10. M. de Ligt, VDL, 1100 gram; 11. W. Struijs, 't Westen, 980 gram; 12. mevr. De Ligt, VDL, 950 gram; 13. J. Schenk, 't West en, 880 gram; 14. K. v.d. Heuvel, VDL, 820 gram; 15. D. Beverling, 't Westen, met 820 gram vis. VHV DE RUISVOORN In de Maaslandse wateren vervolgde de VHV „De Ruisvoorn" de clubserie en dit leverde leuke vangsten op. Dagwinnaar was Aad Dirks die 5100 gram ter weging kon aanbieden; 2. P. Bekhoven Sr., 4660 gram; 3. J. Hollen- berg, 4540 gram; 4. C. v.d. Velden, 4140 gram; 5. D. Haddeman, 3600 gram; 6. L. Bekhoven, 1060 gram; 7. H. Dirks met 760 gram vis. OVER dgZOk&ING £Tc T0D6NS <ANT UR£t1:VAN«Jpofet rEL 26 30 30-2673 66 NA kANWORTOO SflVONhS

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 53