Ieder z'n vak! had,dan.... thuis in keukens&sanitair Permanente expositie. De allerlaatste modellen van het Topmerk Monke Keukens in onze ^^sterk uitgebreide en vernieuwde ^„showroom. Op één dag koopt een keuken voorjaren. Daar moet wel even bij stil staan mevrouw, als uw man toevallig een ideetje heeft om "even" een keukentje uit te zoeken, bij een "goedkoop" adres in waaibomenhout". Want het is (Jw keuken en Cl moet er dagelijks een paar uurtjes in zoet brengen. Mag die keuken er dan alstublieft fijn uit zien en een beetje degelijk zijn? Wij, J en S de Lange, zijn door jarenlange ervaring keuken vakmensen geworden en presenteren alle mogelijkheden op 't gebied van keukens in onze showrooms. Want daar kunt Cl zien wat CJ koopt. dan had ik zus kastje of zo fornuis nooit genomen. Typisch achteraf gepraat, met toch wel een tikkeltje spijt. Vooral wanneer u een keuken koopt zonder dat u vooraf volledig bent ingelicht. Bij J S De Lange gebeurt dit pertinent niet. En waarom niet. Omdat J S De Lange het voor ons beiden beter vindt dat u dat tikkeltje spijt helemaal niet krijgt. Wilt u bij ons een keuken kopen, dan hoeft u zelf niet meer de maten op te nemen. Dat doen wij als vak mensen bij u thuis, want dit is risico loos, moeiteloos en kosteloos. En vooral belangrijk is dat wij bij u thuis de sfeer kunnen proeven en de situatie bekijken. Wij maken dan een plan voor u, waarover in de showroom uitgebreid gepraat wordt, met de modellen bij de hand. En dit kan desnoods ook 's avonds als u dat prettiger vindt. En nog wat: Het plaatsen van de keukens doen wij vanzelfsprekend ook... en gratis! P.S. Wij hebben ook een schitterende kollektie sanitair, tegels, enzovoort. Gedempte biersloot 35 in Vlaardingen. Telefoon 010-34 54 39 'loh... 2on keukentje weleffe! fmau;, a «Ie lange

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 30