leerling-ziekenverzorgster Soi\<p dl ALLROUND BETONAFWERKERS <nni LTS-ers [Als we aannemen dat je belangstelling hebt voor een verzorgend beroep wat kan „De Kreek" dan voor je betekenen? „De Kreek" waarnemer telefoniste/typiste dactylo adm. medewerker expeditie b. adm.medewerkster kredietbewaking medewerker service-werkplaats bediende druk werkmagazijn 3E amid ah -OAjaaoAT aw t t Er is nog meer: Eens komen kijken? Verpleeg- en reactiveringsinrichting 's-Gravenzande. baggermij bos kalis bv SANDUX VRAAGT Leerling zonwering monteur jongeman 700992 of 01899 - 12826. hoog loon kunststofbewerker AVIO-FOKKER YPENBURG HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 37 - VRIJDAG 2 JUNI 1978 €€N BAAN VOOR(J&U in I dsKreek; Met een capaciteit van 120 bedden mag je ons een middelgroot [verpleeghuis noemen. Ideaal voor meisjes die als willen deelnemen aan één van de cursussen die op 4 september j en 6 november a.s. beginnen. I Bij de aanvang van de lessen moet je 17 jaar oud zijn en in het bezit van een diploma Huishoudschool met 2 vakken op C-niveau en de andere vakken op B-niveau, of een MAVO-diploma, of HAVO met overgang van 3 naar 4 Het theoretische gedeelte van de opleiding is ondergebracht bij de j opleidingsschool Klavertje Vier" te 's-Gravenhage Na de pré-klinische periode van twee maanden verdien je een goed sa laris; tweemaal per maand zijn de reiskosten naar huis boven 5,voor I onze rekening; ook de uniformkleding is voor onze rekening. Je hebt 20 werkdagen vakantie (dat is 4 weken) en ontvangt 7,8% vakantietoeslag. Intern wonen b.v., kan in het zusterhuis, dat naar de eisen van deze tijd is ingericht. Er is een eigen recreatiezaal. 's-Gravenzande ligt midden in het Westland, een kwartiertje van zee en j vlakbij Den Haag, Delft en Rotterdam Een gesprek vooraf is mogelijk na schriftelijke of telefonische aanvraag I (01748-4611). Sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directrice,| Leeuweriklaan 34, 's-Gravenzande. Bos Kalis roept sollicitanten op voor de funktie van aan boord van survey-vaartuigen die hun werkgebied hebben op de Noordzee. De werkzaamheden worden uitgevoerd in teamverband waarbij de vaartuigen van maandag tot vrijdag buitengaats verblijven. Gegadigden dienen een middelbare opleiding te hebben gevolgd en in het bezit te zijn van tenminste het diploma 3e rang g.h.v. of een gevorderde studie in elektronica. Sollicitaties te richten aan de personeelsafdeling van Stationsweg 70, 3150 AA Hoek van Holland, tel. (01747) 2040 werkmaatschappij van de koninklijke bos kalis westminster group nv S0NC0 B.V. Postb us 11013 - Rotterdam 3008 Overschieseweg 86 Tel. 010-15.40.55 Machinefabriek Constructiebedrijf Handelmaatschappij Ingenieursbureau vraagt voor spoedige indiensttreding: Minimum opleiding MAVO en goede kennis van de Duitse taal gewenst. Met vakantie afspraken wordt rekening gehouden. Schriftelijke of telefonische sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. leeftijd plm 18 jaar oplei ding lts en een van 16 jaar voor zaterdags en vakantie periodes Inlichtingen Sandux Koningstraat 49 Vlaardingen Tel. 346260 HET POEDELPARA DIJS, de trimsalon van Schiedam voor alle honde rassen. Rotterdam sedijk 38/hoek Van Marumstraat Schiedam. Tel. 153795. Last van verstopte rio len? Bel 262486 voor het doorspuiten van uw riool. Vrijblijvend advies. Nu alle onderdelen var alle merken auto's. Ge vraagd: loop- en sloopauto's Burg. H. Gretelaan 9, naas' de Bols. Tel. 701014, b.g.g 156068. Te koop: Austin Alle gro 1100, i.pr.st., nwe. ban den en radio, km.stand 35.000. beige-geel, dec. '74. Pr. 4.500,Bachplein 202.'Tel. 711486. Uitzendorganisatie is ook bij u in de buurt Telefoon: Te koop: Datsun Cherry, b.j. 1972, 1.800,— Tel. 267219. Te koop: Mazda Sta tioncar, b.j. '71, 800, Tel. 731914. Dagtochten zijn er weer, diverse. Reisbureau De Beer. Appelmarkt 6B. Schiedam. Aanbieding: vliegreis Rhodos, app. voor 2 pers.. f 529,p.p., 13, 20 en 2" juni. Reisbureau De Beer. Appelmarkt 6B, Schiedam. Aanbieding: even ement reizen, geeft/ 150, korting p.p. voor de reizen, vertrekken in juni. Reisbu reau De Beer, Appelmarkt 6B' Schiedam. Te koop: Fiat Bambino 126, 1974, keuring toege staan, pr. f 1800,Tel. 371757. Verloren: goud -kleuri ge bril, in zelfde kleur etui. j.l. zondag. Gaarne terugbe zorgen. Tel. 268598. Te koop: Ford 2000 GXL met schuifdak, b.j. '72. Tel. 711448. Gevraagd voor direkt Aanmelden dagelijks 010-262024 na 17.00 uur 158947 a. Iedere zending die onze magazijnen verlaat moet vergezeld zijn van verzenddocumenten zoals een vrachtbrief e.d. Voor de behandeling hiervan zoeken wij een medewerker van 21 tot 24 jaar met een opleiding op MAVO-niveau. Onze afdeling kredietbewaking is een kleine gezellige afdeling, waarvoor wij ter uitbreiding een medewerkster zoeken. Samen met twee collega's zal zij naast type-, archief-en andere admini stratieve werkzaamheden, telefonisch en schriftelijk contact met de klanten onderhouden. Leeftijd ca. 19 jaar - opleiding MAVO 4. Enige administratieve ervaring is gewenst. c. Service neemt in ons bedrijf een belangrijke plaats in. Ter uit breiding van de Service-shop "meet- en regeltechniek" zoeken wij een medewerker die: o defecte apparaten beproeft en repareert; o de onderdelenvoorraad beheert. Leeftijd: vanaf 21 jaar - opleiding: LTS-Elektrotechniek. d. In onze huisdrukkerij/drukwerkmagazijn liggen grote hoeveel heden reclamemateriaal opgeslagen. Voor het verzendklaa'r maken van zendingen aan onze klanten zoeken wij een flinke jongeman van ca. 17 jaar. Hij zal ook regelmatig worden inge schakeld in ons produktenmagazijn. Belangstellenden kunnen contact opnemen met Itho B.V., Nieuwe Haven 249, Schiedam, Tel. 010 - 260340 en vragen voor de funktie a. naar de heer Meyer, voor b. de heer v.d. Belt, voor c. de heer de Rozario en voor d. de heer Stock. Itho B. V. is leverancier van technische produkten aan produktie-, groothandels- en installatiebedrijven. Zij beweegt zich op het terrein van ventiiatietechniek, koel techniek, warmtetechniek, regeltechniek, elektrotechniek en airconditioning. Zij ver tegenwoordigt in Nederland vele vooraanstaande binnen- en buitenlandse fabrikanten en importeert o.a. uit de Verenigde Staten, Denemarken, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië en Japan. Avio Fokker is een deel van het Fokker VFW concern. Het bedrijf bestaat uit een vliegtuigbedrijf en een kunststoffenbedrijf. Het kunststoffen- bedrijf houdt zich bezig met de fabrikage van vliegtuigdelen uit ver sterkte kunststof. Voorbeelden hiervan zijn interieur- delen, stroomlijnkappen en radar- neuzen. Binnenkort start de opleiding tot Voor deze opleiding, die acht weken zal duren, zoeken wij twaalf kandidaten. Taak: Het met de hand opbouwen van vliegtuigonderdelen uit glasdoek en hars of voorgeïmpregneerd glasdoek. Eisen: Diploma LTS, Ambachtschool of gelijkwaardig nivo. Ervaring in metaal- of houtbewerking strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 35-45 jaar. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding ligt het aanvangssalaris, ook voor kursisten tussen de 1.835,en 1.935, bruto per maand. Uitgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Belangstellenden voor deze funktie kunnen schriftelijk solliciteren bij Avio-Fokker, t.a.v. de heer N. van der Lubbe, afdeling personeels zaken, vliegveld Ypenburg, Rijswijk (ZH). Serieuze kandidaten zullen worden uitgenodigd voor een bezoek aan ons bedrijf. Tot de selektieprocedure behoren een medisch en een psycho logisch onderzoek. behorend tot Fokker-VFW - een nederlandseonderneming binnen een internationaal concern - met tal van activiteiten in de vliegtuig- en ruimtevaart industrie

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 37