GELMART UITSLAG Uffel droomreis- prijsvraag lcprijs oprijs 3eprijs UFFELEN Derde lustrum „Zingend Leven" Snijbeugels Widia-wieltjes Plekspanen Metseltroffels Tegeltangen Waterpassen GEBIT STUK? Een juwoat Ibach anno 1794 Óok voor de man uit het vak Mooi gereedschap toch niet duur. VLAARDINGEN Mevr. Bezee, Bosweg 24, Gouda. Mevr. P.C. de Rooy, Cronesteinstraat 31, Overschie. A.C.M. Smeele vart Leeuwen, Roëllstraat 6, Delft, (long-weekend naar Parijs) Winnaars van een droomreisartikel zijn: Alle winnaars van harte gefeliciteerd. kleding voor het hele gezin Reparatie klaar terwijl u wacht Dagelijks van 9-14 uur en 's-avonds na 18 uur. En na tel. afspraak J. VERINGMEIER Nieuwe Haven 131 Telefoon 010-26.14.17 Vervolg van pagina 1 HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 8 - VRIJDAG 30 JUNI 1978 SINGEL 116-SCHIEDAM vixBsiiaaiiiiiiM VISSERIJ MUSEUM LANDSTRAAT POST WESTHAVENKADE (14 dagen naar het zonnige zuiden) (8 dagen naar het zonnige zuiden) C. Aartsen, Taveerne 'De Burgwal', Delft. A. Abramsen. Min. Talmalaan 70, Rijswijk. J. Been. Ranonkelpl. 4, Gouda Mevr. Blk-van Soest. Telderstraat 5. Gouda. Mevr. G.P. de Blols. Riebeeckstraat 49, Vlaardingen. Maria C.J. Bodry, Spaarnestraat 170. Leiden. J.F. Boot, p/a Prins Bernhardlaan 242, Voorburg. J. van Boven. Hoogstraat 17, Gouda Jannle A.M. Bouwman. Haarlemmertrekvaart 43, Oegstgeest E. Cannoo, Langebrug 25a. Leiden. H. de Cock. Paulus Buijsstraat 195, Delft: D. Couzy, Vliestroom 62, Alphen a/d Rijn. Aad W.M. van Dommele. L. van Meerdervoort 1f, Den Haag. Mevr. M.J. van Dommelen, Buitendijk 20, Strijensas. A.A. Doop-van der Haagen. Jan Luykenlaan 117, Leiden. Gerda Hameetman Dedemsvaartweg 692, Den Haag M.J. van der Helm. Vernieuwde Boogerd 32, Delft J. v.d. Heuvel, Tentweg 66, Stolwijk. K.M. van 't Hof-Brederveld v.d. Waalstraat 16, Vlaardingen A. Hoogeveen. Geerweg 81 Langeraar. J.H. v.d. Jagt sr. Hendersonstraat 245, Rijswijk A. Klarenbeek. Prinses Marijkelaan 2. Oegstgeest N. Koene, De Vriesstraat 26, Delft H.M.J.H. Koning. Adm. Helerichsingel 66, Rijswijk. H.R. Korbljn, Kastanjeplein 3, Zoetermeer F. Koster Woudstraat 38, Gouda T. Krijgsman. Gr Willemstraat 15, Moordrecht. A. Kuiper Burg. Merkusstraat 16, Delfgauw N. Kultert-de Ruyter Henegouwerhof 80. Bodegraven. Y. Los. Parallelweg 80. Vlaardingen. A. Mak, Vlaardingerdijk 121b, Schiedam Mevr. J. van der Meulen. A van Solmsstraat 59, Dordrecht. Bé Nard, Voorstraat 48. Vlaardingen Ph. Nleuwenhuyse v. Adrichemstraat 187, Delft. F. v. Ooyen, Haydnlaan 10, Delft. Mevr. C.W. Piekart. Haydnlaan 180, Delft. P.H. Planker. Dr Schaepmanstraat 16. Delft. C.M.A. Post. Nansenstraat 4, Rijswijk Mevr. A. Raué-Harders, v.d Heimstraat 29, Vlaardingen. G. de Regt. Westkanaalweg 90. Ter Aar G.A.M. Riep. Floresstraat 24, Delft J E. Rletmeljer-Koelewijn. Naarderstraat 92, Den Haag. Mevr. P.C. de Rooy, Cronesteinstraat 31, Overschie Annetta Ruseier, Debussystraat 157. Delft. H. Schermer, Vliestroom 198, Alphen a/d Rijn. A. Schoemaker. Ridderbuurt 74, Boskoop Paul Schullenburg. A van Saksenstraat 8, Alphen a/d Rijn. Leontien Smeele Henry Dunantlaan 27, Delft. Fam. J. Spierenburg. Vijfmeiplein 140, Leiden G. Steenhouwer, Fazantstraat 3, Alphen a/d Rijn. A.J. Struys-KIftner, Dr, Schaepmanstraat 10a, Vlaardingen. J.A. van Veen, Zuidbuurtseweg 60, Zoeterwoude. T.H. Vermeer. Billitonflat 150, Vlaardingen F.C. van Vliet, v. Baerlestraat 2, Leiden. N. Voorham, Fazantlaan 227, Vlaardingen C.M. Vossesteln. Robaarstraat 14, Gouda Annelles Wessellng Ringvaartsingel 8, Waddinxveen. R. Westerduin, Maarsmansteeg 8. Leiden. Alpton a/d Rijn: Pieter Doelmanstraat 20 Dalft Jacob Gerritpromenade/Burgwal la: Wijdstraat 35-37, Hoogstraat 16-18 (alleen dameskleding) Leiden: Breestraat 103-105 Rijswijk: Koopcentrum 'In de Bogaard Vlaardlngan: Veerplein 12 „Een juichtoon laten we nu horen, Ons „Zingend Leven" viert z'n jubilé Geen wanklank zal onze stemmen storen Wij zingen saam in vriendschap en in vree. De zang brengt harmonie en zon in 't leven, Aan „Zingend Leven" onze stemmen geven. O „Zingend Leven" blijf jaren nog bestaan, Dan kannen wij zingend door het leven..." Dit is de tekst van het speciale feestlied dat dirigent Henk Bronneman compo neerde ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van het bejaardenkoor „Zin gend Leven" dat woensdagmiddag het bovengenoemd feest vierde. Een heel bescheiden viering in het pand Blauw huis aan de Lange Nieuwstraat, waar men elke woensdagmiddag repeteert onder leiding van Henk Bronneman. Het koor telt op het ogenblik 32 leden, waarvan er op het ogenblik heel wat met vakantie zijn. De enige vrouw die destijds bij de oprichting van dit koor was mevrouw J. E. v.d. Pluym-Keizer (85) genoot zichtbaar van dit sfeertje. Zij woont in „Huize Frankenland" waar zij ook deel uit maakt van het koor daar. Zingen is nu eenmaal haar leven. Het bestuur van „Zingend Leven" bestaat op het ogenblik uit de dames M. v.d. Knaap-van Schendelen, voorzitter, C. Menke-Meijer, secreta resse en C. Vrijdag-van Paassen, pen- ningmeesteresse. HOLLANDSE MIS Woensdag 12 juli a.s. zingt dit koor in „Huize Frankenland" een zuiver Ne derlandse mis. We doen dit omdat een een ieder er dan bij betrokken wordt. De mis heeft als titel „Mis der Lage Landen". Heel goede stemmen heeft dit koor en daar is de dirigent wat trots op. Vandaar dat hij „zijn meisjes" nog even „Jezus vreugde van mijn leven" een koraal uit de cantate 147 „Jezu joy of man's desiring" van Joh. Sebastian Bach in het arrangement van Jan van Weelderen liet horen. Gevolgd door het overbekende „Wiegenlied" van Brahms. Natuurlijk heeft dit koor nog veel meer op haar repertoire staan. De ze dirigent heeft er plezier in steeds op nieuw een lied in te laten studeren. Juist omdat het zo goed aan hun be steed is. Het 15-jarig bestaan is ook gevierd met een geheel verzorgde bustocht naar Hoevelaken (Gelderland) waar eerst koffie met gebak werd gedronken. Om daarna door te reizen naar Drente waar een wandeling door de bossen werd gemaakt, een museum werd be zocht. Om dan terug te rijden naar Hulshorst, waar men aanzat aan een diner. En mm zich zelfs nog op de dansvloer waagde. Dit koor „Zingend Leven" staat voor niets. Maar het houdt deze dames jong en dat is de op zet van het koor. De viering van het 55-jarig bestaan van de Kon. Wilhelminaschooi behoort nu ,tot het verleden. Dankzij de totale in- „Meteen ontzettende voorliefde heb ik altijd op de Kon. Wilhelminaschooi gewerkt. Zonder dat ik de leerlingen en het schoolhoofd toen gezien had, wist ik bij mijn benoeming al dat het een prettige tijd zou worden". Cor van Oossanen (58) staat bij het plakbord en kijkt naar heel oude foto's. Ik heb er hier al heel wat van ontmoet, zegt hij tevreden, zet van het onderwijzend personeel (zes man) en de leden van het oudercomité, eveneens zes man, kan men wei zeggen dat het een grandioos gebeuren is ge weest. Waarover men nog dAgen zal napraten. Donderdagmorgen hebben de leerlingen van deze school een rond gang door Schiedam-Zuid, de wijk van de jubilerende school gemaakt. Met feestgezang om een leder nogeens te laten horen dat het feest was deze week! Oude foto's genoeg voor handen op zo'n reünie.

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 8