BRADERIE PRIJSUITREIKING AMRO BANK Gemeentelijke subsidie is aan Lentefeest goed besteed ZAKEN VIZIER BEERS Benedenruimte Heelsbergen nu ook benut Uit de scholen geklapt VOORWERPEN Dat is vakwerk voor ATTENTIE BOWLINGCENTRUM SCHIEDAM m Onze krant mikt vandaag UITDEUKEN-SPUITEN HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 30 VRIJDAG 14 JULI 1978 y M j H - 1 i h -j i A i I -4M De zaak van Hans van Heelsbergen waar het voor de huisvrouw op het ge bied van textiel altijd een eldorado is, is nu uitgebreid met het benutten van de benedenruimte. De zaak is daar door verdubbelden dat betekent alleen maar nog méér keus voor de prijsbe wuste huisvrouw. Hans van Heels bergen zorgt er wei voor dat die keus steeds aangevuld wordt. Vanzelfsprekend staat het schoolblad van de „Willem Gehrels" en kleuterschool „De Bibelebontseberg" geheel in het teken van diegenen die de school gaan verla ten. Of beter gezegd: vanmiddag om 2 uur hebben verlaten. De oudste kleuters zetten op twee pa- vrouw de Smits. gina's in heerlijk vaak nog onbeholpen Het adres van Marianne van Gelder is: handschrift hun handtekeningen! Statensingel 98a te Rotterdam en zij Leuk te lezen dat de kleuters van deze vraagt in dit schoolblad of de kinderen school onlangs met wekenlang timmer-haar nog eens een briefje schrijven, plak kleur - prik en verfwerk met hun Bijvoorbeeld als zij hun eerste rapport inzending van een sprookjesfiguur een 0p de nieuwe school hebben ontvan- prijs van maar liefst 300,— hebben gen. Een schoolblad voorts met veel te- gewonnen. De kleuters zijn hiervoor op keningen en opstellen. Een pagina is school getrakteerd en de rest van het zelfs gewijd aan de bestrijding van geld is besteed aan de aanschaf van een hoofdluis, die haar jeukerige kop nogal leuke kar. eens opsteekt. Dertien leerlingen van De zesdeklassertjes gaan straks naar 0.a. de derde, de vierde en de vijfde diverse andere scholen. Een der onder- klas zijn onlangs geslaagd voor het wijzeressen van de Willem Gehrels- zwemdiploma A en B en in de speciale school komt na de vakantie niet meer sportkrant is zelf een artikel gewijd terug en de plaats van mevrouw van aan de W.K. met als titel: Napraten Gelder wordt ingenomen door me- over WK '78. Zaterdag 27 mei loofde de Am robank een wedstrijd uit ter gelegenheid van de braderie op de Broersvest. Het ging er toen om de juiste leeftijd van de Rolls Royce, bij deze bank opgesteld, te raden. Een auto die uiteraard veel bekijks tri. trok. De leeftijd van deze fraaie auto, in casu het bouwjaar, werd geraden door de heren R. van Deursen, E. Sandberg en A. van der Poort. Het jaartal was 1937. Troostprijzen gingen naar mevrouw J. van Duuren - van de Velde en de heren D. Cjristen, E. Guis, E. Versteeg en H. Doornbosch. Tijdens een bijeenkomst werden deze prijzen op de Amrobank aan de Gerrit Verboonstraat uitgereikt door de P. Broekhof. Buitenhavenweg 160, Schiedam Telefoon 261046 Vraag vrijblijvend prijsopgave. gewijziqde openingstijden. vanaf maandag 17 juli t/m vrijdag 21 juli zijn wij geopend vanaf 16.00 uur. Zaterdag 22 en zondag 23 juli vanaf 14.00 uur. Maandag 24 juli t/m donderdag 27 juli GESLOTEN VANWEGE BAANONDERHOUD. Vrijdag 28 juli geopend vanaf 18.00 uur. Vanaf zaterdag 29 ju li normale openingstijden. Na enkele maanden van onderbreking is er bij de Stichting „Lentefeest" weer een maandblad verschenen waarin het bestuur veel plaats inruimt voor de vervoers dienst, een onmisbaar onderdeel bij het organiseren van aktiviteiten voor de ge handicapten en bedpatiënten onder de pupillen en bezoekers van de sociëteit aan de Broersvest. Bovendien kan iedereen die speciaal vervoer nodig heeft, vooral rolstoelge handicapten, een beroep op de Stich ting doen, voor diverse doelen. Behalve voor bezoeken aan dokter, ziekenhuis i en familie, enz., brengt de vervoersbus soms ook mensen naar vakantiebe stemmingen binnen Nederland. Ook aan een rolstoel gekluisterde hengelaar of een hoogbejaarde worden naar de aangepaste vissteiger, aangelegd in het Prinses Beatrixpark gebracht en hier weer teruggehaald. Ook de bewoners van het verpleeghuis „Driemaasstede" profiteren regelmatig van de vervoers dienst van Stichting „Lentefeest". Het verschijnen van de gele vervoersbus is hier al lang een begrip geworden. Subsidie aangevraagd. De financiering van de vervoersdienst kost het bestuur veel hoofdbrekens ge zien een groot gedeelte van de vaste in komsten (waaronder donaties en gif ten) hieraan wordt uitgegeven. De bus met lift vergde een investering van plm. 45.000,Kosten verzekering en re paratie bedroeg sinds de aanschaf vo rig jaar 5.500,Voor benzine moet jaarlijks 4.000,worden neergeteld. Het is dan ook geen wonder, dat bij de gemeente een subsidie is aangevraagd waarvan men hoopt dat deze wordt verstrekt. In elk geval is dat goed be steed geld. De sociëteit van „Len tefeest" is wegens de vakantie tot 9 augustus gesloten. Als de soos weer gaat draaien (10 augustus) zal het be stuur met de vaste bezoekers en de hiervoor uitgenodigde pupillen het ko mende programma gaan bespreken. Aktiviteiten volop en mogelijk anders dan anders maar ze komen er weer. Hier ziet u de prijswinnaars en prijs- winnaresse tijdens een gezellige bijeen komst op het hoofdkantoor. De feestelijke ingebruikstelling van de nieuwp vervoersbus van de Stichting „Len tefeest" vorip iaar in sr *fhaJ Margriet v J andicapten en hoogbej' Te bevragen aan het hoofdbureau van Politie te Schiedam, dagelijks van 09.00 uir tot 17.00 uur, behalve zater dag en zondag: goudkleurig dameshorloge: 2 bankbil jetten; groene sweater; ceintuur, para pluhoes en handschoenen; plastic tasje met inhoud; een sleutel; ring met sleu tels en sterrebeeld; ring met autosleu tels; zwart lederen label met sleutel; bruin etui met sleutels; bruin etui met bril; plastic tasje met zaad; legitimatie bewijs; aanvraag rijbewijs(oud); week endtas met inhoud. gel 82, Schiedam. Trainingsjack, A. van Bommel, J.A.Alb. Thijmstraat 34b, Schiedam. Heren-kuitlaarzen, Bijl, W. Frederik- straat 38, Vlaardingen, tel. 35.07.85. Damestas met inhoud, Korteland, La- seurpad 23, Schiedam, tel. 70.36.39. Tuinbroek, N. Tanis, Jozef Oreliosin- gel 5, Schiedam, tel. 70.93.65. Autoped, Mets, Boerhaavelaan 59c, Schiedam. Tasje met inhoud, v.d. Hengel, Arnol- dipad 42, Schiedam. Karatepak, G. v. Waardenburg, Gas- straat 19, Schiedam. Dierentehuis: pinchertje, zwart, reu; zwart/bruine reu; 1 chow chow, bruin. Te bevragen bij de vinders: Wit poedeltje, Woudesteijn, Burg. Honnerlage Gretelaan 351, Schiedam. Bruin-wit hondje, P. Noordijk, Par kweg 144, Schiedam, tel. 70.88.46 Ketting met foto, Scheffers, Smetana- laan 55, Schiedam, tel. 70.46.24. Kinderring met inscriptie, Koever mans, Rijnstraat 21b, Schiedam, tel. 73.26.14. Ring met steen, De Koning, le Tuin- singel 20, Schiedam, tel. 26.69.27. Portemonnee, Schomaker, Portugaal- sestraat 15, Schiedam, tel. 73.01.52. Portemonnee met inhoud, Antoons, Huismanstraat 76, Rotterdam, tel. 32.05.11. Portemonnee met inhoud, Velda, Koolmeesstraat 3, Vlaardingen, tel. 74.56.21. Portemonnee met inhoud, v. Strokom, Laagland 18, Schiedam, tel. 71.08.90. Bos sleutels. Ruts, Delflandseweg 530, Schiedam. 3 Sleutels, v.d. Schalk, H. Bosman splein 117, Schiedam, tel. 71.25.11. 2 Sleutels, v. Loenen, Fahrenheitstraat 5c, Schiedam, tel. 62.10.65. Hondenpenning, Neerburg, Westfran- kelandsestraat 65a, Schiedam, tel. 73.15.63. Zwembroekje, Katen, Buijs Ballotsin-

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 30