UW Wat zeggen sterren? HUIZE BRABANT MET ZEE VAN RUIMTE... „Snuffel Hof van Spaland "in HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 13 - VRIJDAG 21 JULI 1978 Na 7 jaar in een houten noodwinkel met op het laatst een ruimtegebrek van jewelste is Huize Brabant, het vertrouwde adres voor al uw foto spullen nu ook gevestigd in het oer gezellige winkelcentrum van Kethel en Groenoord de Hof van Spaland. Natuurlijk heeft men hier foto- en filmtoestellen in verschillende prij zen, maar men heeft ook rekening gehouden met de wensen van jonge mensen, die er niet zoveel geld voor over hebben. Daar kan men hier uitstekend voor terecht. En het ple zierige is wel dat je hier „bidwijs" gemaakt wordt in het gebruik van foto-of filmtoestel. Het ontwikkelen van een filmrolletje. De heer Krijger is er wat trots op dat men de klan ten eindelijk nu in een comfortabele ruimte kan ontvangen. Waar keus is voor een smalle en goed gevulde portemonnee! Heeft u nog vakan tieplannen en overweegt u de aan koop van een of ander om te ver eeuwigen op de plaat, stap dan hier ook gerust binnen. WEEGSCHAAL (21 september20 oktober) Laat u niet omwille van anderen uit uw eigen vertrouwde spoor brengen. U bent net zo goed op weg naar weer een aar dig succes en dat komt u van alle kanten toe ook! Laat ieder een maar even zijn eigen boontjes doppen en bewaar uw plannen voor u zelf. U kent de soort tafelschuimers wel, die ook afkerig zijn van iemands geestelijke producten! Roman tiek ziet u er ook nog in! SCHORPIOEN (21 oktober20 november) Het zieter naar uitdat ook deze week wat plezieriger is dan u had verwacht. Een onverwacht opgekomen tegenslag had u warempel een beetje de moed ontnomen. Maar u heeft nu een paar krachten naast u als er geen vaart in komt! Eén van uw ideeën blijkt bovendien te zijn uitgewerkt en met succes. For ceer niets en houdt bijtijds op met werken. Anders draait het allemaal weer uit op een stijve nek en koppijn! BOOGSCHUTTER (21 november20 december) U hebt nogal lust tot freewheelen! Het kan zijn dat u wel wat druk bent geweest met bepaalde dingen die u nogal in span ning hielden en dat u nu voelt dat uw zaakjes goed rollen. Maak er toch een actieve week van, in zoverre, dat u van har te meewerkt als het nodig is en ook dat u uw inzicht in de reeks van werkzaamheden niet verliest. Zeg het desnoods op enlijk dat uw belangstelling niet verminderd is, maar uw fut. Kijk goed in de post. er kan iets leuks komen! STEENBOK (21 december20 januari) Beetje drukke week. U hebt het druk met uw werk en ook valt er in uw gezin het nodige te doen en te regelen. Dat kan tot grote en kleine ontploffingen aanleiding geven. Houdt er rekening mee en voorkom ze door op tijd even uit te praten en duidelijk te maken dat uw aandacht heus niet verslapt is. Op die manier krijgt u begrip en medewerking. U hebt het tij mee en zift kans heel wat voor elkaar te boksen, ondanks al les. Eind Van de week een prettig bericht mogelijk. H WATERMAN (21 januari20 februari) Over het algemeen een prettige week. U ondervindt veel er kentelijkheid van een onverwachte kant en uw ideeën vinden ingang, na een poos van onbegrip. U kunt nu rustig verder gaan en het zit erin dat u toch binnen de door u gewenste tijd uw plannen voor elkaar krijgt. Vermijdt al te zware lichame lijke inspanning, vooral in een heet klimaat en probeer ook niet anderen daartoe aan te zetten. VISSEN (21 februari20 maart) Het is mogelijk dat deze week iemand, die nogal wat in de melk te brokkelen heeft, uw kant kiest. Als dit zo is. kunt u heel aardig voort met uw plannen en dan zal men ook inzien dat die niet zo gek waren! Er zit wel een succes in de bus, maar wanneer, hangt ook nog van andere factoren af. U hebt leuke contacten en ziet vermoedelijk ook een stelletje oude vrienden onverwacht terug. RAM (21 maart20 april) Dit kan een vlotte week worden. U heeft zakelijk gesproken heel heldere inzichten en bent niet van plan u te laten inma ken door tweederangs figuren. Er zit schot in één van uw bes te plannen en u ziet kans tot een compromis te komen inzake een hangende kwestie. Wees voorzichtig met kostbare din gen, vooral breekbaar spul! Voorzichtigheid is nog altijd de moeder van de porceleinkast. KREEFT (21 juni—20 juli) Deze week kunt u een uitstekende rol spelen bij een familie aangelegenheid. Als men uw raad vraagt, geef die dan spon taan. want het zit er in dat u een lastige knoop door kunt hakken. Uw intuïtie wijst u de weg. Oppassen voor te grote uitgaven. Het evenwicht is er een beetje uit en u doet er goed aan de kas eens rustig op te maken. Luister niet naar de on zin van een figuur wiens morele opvattingen nogal glibberig zijn. Voor grote en kleine mensen is „Snuffel" gevestigd in de Hof van Spaland, waar van alles te vinden is van klassemerken. Zoals Levi, Wrangler, Landlubber, Power jeans, Yetstar enz. Pantalons om u tegen te zeggen. Maar je ziet er ook toffe jacks, hemden, bloeses, rok ken en originele Levi's schoenen. Let eens extra op de superhippe corduroy band-plooibroek. En als ze er nog zijn dan krijgt u bij aan koop van 65,en hoger een Snuffel-draagtas cadeau. Voor de kleintjes zijn er halskettingen, po sters en natuurlijk stickers. Loop er eens binnen. Het verplicht u tot niets. STIER (21 april—20 mei) Deze week is er kans op een prettige medewerking van uw omgeving en u krijgt heel wat voor elkaar. Leg wel telkens even uit wat uw ideeën zijn: dat werkt begrip in de hand. Ie- mar. .1 uit uw naaste kring heeft behoefte aan morele steun en wat gezelligheid. Vergeet nietdie te geven, hoewel u het druk heeft. Intermenselijke omgang gaat nog altijd voor. Kalm aan met uw dieet! Niet overdrijven. TWEELINGEN (21 mei—20 juni) U houdt van een tikje mystiek en romantiek en die kunt u van de week krijgen! Het zit er wel in. Maar vergeet onder de bedrijven niet dat ook de materiële zijde haar aandacht zal vragen. U bent te ongeduldig inzake een bepaalde kwestie en u heeft neiging belangrijke afspraken te vergeten. Houdt daar rekening mee. Oppassen voor te snelle afkoeling, vooral bij zwemmen in bergmeren e.d. Vastgoed Van Dorst B.V., in de makelaardij begonnen in Schiedam-Zuid, opende enkele da gen geleden een nieuwe vestiging aan de Rotterdamsedijk 411b. Een modern ingerichte receptie waar de bezoeker van vrijwel alle hypot heekverstrekkers informatiefolders kan verkrijgen. In de water hoger gelegen kantoor ruimte en spreekkamer, kan een aspirant koper of verkoper van een huis in een vertrouwelijke sfeer zon der enige verplichting alles verne men wat er, vooral bij aankoop van een huis, vast zit aan een dergelijke transactie. Voorlichting voorat is', om teleur stelling te voorkomen, noodzake lijk, zo is de overtuiging van Vast goed Van Dorst, waar men op deze basis is begonnen en deze zal hand haven in de nieuwe vestiging in het hartje van de stad. LEEUW (21 juli20 augustus) Deze week kon wel eens wat gezelliger uitvallen dan de vori ge! Toen zat het nogal wat tegen met het weer, de stemming om u heen en met uw gezelligheidsprogramma. Nu komt er echt wel schot in en u heeft kans op heel genoeglijke dagen en uren. Uw vooruitzichten in een bepaalde richting zien er ook niet kwaad uit. Zet uw beste beentje voor en wees niet te be scheiden. U kunt heel wat positiefs tonen en uw diploma's zijn ook niet voor niets behaald! Laat dat ook even merken. MAAGD (21 augustus20 september) Dit is geen week voor dromerijen, hoewel u daar neiging toe heeft. Er staat wat leuks op het spel en u doet er goed aan uw ogen open te houden en ook bijtijds naar een bepaalde stem buiging te luisteren. Géén stunts, maar wel solide mogelijk heden zijn de dingen die u in het vizier moet houden. Daarbij komt uw vakkennis en vooropleiding heel goed van pas.

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 13