Kermis van start F.C. Vlaardingen heeft 20 kontraktspelers MAK HET NIEUWE STADSBLAD Rands tadedities, wekelijks in 700.000brievenbussen 'ALTERNATIEVE VERSTUIVERS •SPUITBUSSEN POEDERS 'SPUITBUSSEN •VLOOIEN HALSBAND Schiedam: Broersvest 19 Tel. 732933, 2 lijnen Capelle a/d Ussel: Koperwiek 99 - Tel. 503583 HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 3 - WOENSDAG 9 AUGUSTUS 1978 Kantoor: Broersvest 125, Schiedam Tel. 26.73.68 en 26.39.39 Verschijnt elke woensdag en vrijdag huis-aan-huis in geheel Schiedam en Rotterdam Oud-Mathenesse. Oplage 36.500 exemplaren Het Nieuwe Stadsblad. Groot Vlaardingen, Maaskoerier, Westland Post, Delftse Post en Groot Rijswijk vormen samen: Randstad Edities Delfland. Bureauleider: J. J. Warbie Advertentieacquisitie: J. Groeneveld, tel. 26.39.39 - 26.73.68 of 26.12.70 (na 6 uur). Advertenties tot dinsdag en donderdag 17.00 reso. voor de woensdag en vrijdageditic. Broersvest 125, Schiedam. Hoofdredakteur: P. J. Hovingh tel. 015—12.43.31. Eindredaktie: Ruud van Houwc- lingen. tel. 34.42.81 Redaktiekopy inleveren tot maandag en woensdagavond resp. voor woensdag en vrijdageditie. Broersvest 125, Schiedam. Bezorgkla. riten telefoon 26.44 26 Wethouder Posthoorn met pijp (tweelingbroer van André van der Louw, zo langzamerhand) botst hier de Schiedamse kermis open. Wel een blikvanger, dit hoogstandje op de Schiedamse kermis. F.C. Vlaardingen dit voetbalseizoen uitkomende in de eerste divisie van het be taalde voetbaiheeft 20 kontraktspelers en twaalf amateurs ter beschikking. De namen van de-contractspelers zijn: Peter Eijkelenboom, Toon Eggers, Krsto Mitrovic, Cees Swamborn, Bep de Ruijter, Johnny Jansen, Ted Hes- ling. Joop van Dop, Jan Lohman, Wim Tijl, Frans Stans, Danny Molendijk, Joop Molendijk, Ron Schrier, Patrick Janssens, Ron de Vos van Steenwijk, Cees Domenie, John Vilijn, Rudolf Gardeslen en Jan Gort. Als amateur staan geboekt: Frans Fiers, Köneman, Van Rossen, Hugo van Houten, Duister, Sentgens, W. Koevermans, Oranje, Quack, Bos, Eric Versteeg en J. Gommers. Van de contractspelers in de A-selectie van de F.C. Vlaardingen 74 is Dik Beek naar de ere-divisieclub Haarlem gegaan. De Belg Boudewijn heeft een club in eigen land gezocht. De overige spelers uitgezonderd Cees Bouman hebben hun contract getekend. De groep is uitgebreid met Ron Schrier af komstig van Krabbendijke, Joop Mo lendijk van Veendam, Patrick Janssens afkomstig van de amateurclub Grote Lindt en de jeugdige ADO speler Ron de Vos van Steenwijk. Ted Hesling de oud Haarlemspeler is weer terug in de selectie. Teneinde een goede verstandhouding met de Vlaardingse amateurclubs te bevorderen speelt de FC. Vlaardingen enkele wedstrijden. Het programma ziet er als volgt uit: Dinsdag 8 aug. Satelliet FC. Vlaar dingen. Aanvang 19.00 uur. Woensdag 16 aug. D.V.O. FC. Vlaardingen. Aanvang 19.00 uur. (zie verder programma C-selectie). OEFENPROGRAMMA Het oefenprogramma van de A-selectie ziet er verder als volgt uit: Woensdag 9 aug. 19.00 uur Oud Bei- jerland FC. Vlaardingen. Donderdag 10 aug. 19.00 uur O.N.A. (Gouda) FC. Vlaardingen. Dinsdag 15 aug. 19.00 uur S.S.S. Klaaswaal FC. Vlaardingen. Zaterdag 19 augustus volgt dan de le Bekerronde van de KNVB. De FC. Vlaardingen speelt dan om 19.00 uur thuis tegen de zaterdagmiddagkam pioen Noordwijk. Vlaardingen speelt dan om 14.30 uur thuis tegen Jong Telstar. Door de regionale indeling van de jeugdcompetitie gaat Jong Vlaardin gen 74 een aantrekkelijk seizoen tege moet. Wedstrijden tegen sterke jeugd- teams als AZ '67, Ajax, kampioen Fei- jenoord, Sparta en FC. Den Haag zul len zeker veel van de le Divisieteams vergen. Trainer Dütina heeft voor het Vlaardingse C.-team ook een aantal oefenwedstrijden op het programma: Zaterdag 5 aug. 15.00 uur: 's-Grave- zande V.V. - FC. Vlaardingen C. Woensdag 9 aug. 19.00 uur: R.K.W.I.K. FC. Vlaardingen C. Zaterdag 12 aug. 14.30 uur: Naaldwijk FC. Vlaardingen C. Woensdag 16 aug. 19.00 uur: De Mus- schen FC. Vlaardingen C. Donderdag 17 aug. 19.00 uur: D.R.L. R'dam FC. Vlaardingen C. Dinsdag 22 aug. 19.30 uur: V.V. Duin dorp Den Haag FC. Vlaardingen C. De competitie vangt voor de C.teams aan op zaterdag 26 augustus a.s. F.C De entree-prijs voor de wedstrijden van het C team bedraagt 200,voor alle rangen. Competitie programma augustus-sep- tember: A. team: Woensdag 23 augustus. Aanvang 19.15 uur: FC VlaardingenTelstar. Zondag 27 augustus. Aanvang 14.30 uur: FC Amsterdam—FC Vlaardin gen. Woensdag 30 augustus. Aanvang 19.15 uur: FC VlaardingenHelmond Sport. Zondag 3 september. TelstarFC Vlaardingen. C. team: Zaterdag 26 augustus. Aanvang 14.30 uur. FC VlaardingenTelstar. In het nieuwe seizoen zal de spelers wissel worden uitgevoerd op de wijze zoals bij de WK voetbal te zien was. Doormiddel van het opsteken van een nummerbord wordt aangegeven welke speler het veld verlaat en welke wordt ingezet. De borden zijn bij de K.N.V.B. besteld. Nog een wethouder, Scheeres in dit ge val, die allerminst van plan is de pijp aan Maarten te geven en vrolijk mee- botst in het Schiedamse circuscircuit. De Schiedamse wethouder voor vor ming en recreatie Herman Posthoorn heeft afgelopen zaterdagmiddag met een druk op de knop op het Schiedam se Emmaplein de zomerkermis 1978 geopend. Via deze druk op de knop begon de muziek te spelen en konden de kermis vierende Schiedammers te recht in tal van attrakties. Een groot gedeelte van de attrakties hebben ove rigens weer het gokken tot onderwerp. Verder ontbreekt natuurlijk de tradi tionele poffertjeskraam niet en is er een grote gondel waardoor men het Schiedamse stadshart vanuit de hoogte kan zien. De Schiedamse politie is overigens ook massaal op de jaarlijkse zomerkermis aanwezig. Aanleiding is natuurlijk de ervaringen met de beruchte Turkenrel- len van twee jaar geleden waarna niet alleen de politieleiding zei dat eens maar nooit weer. De kermis heeft overigens het eerste incident achter de rug. Zaterdagavond ontstond daar een vechtpartij tussen de 21-jarige lasser A. C. van L. uit Schie dam en een 13-jarige knaap. Laatstge noemde werd daarbij zo ernstig ge wond dat hij zich onder doktersbehan deling moest laten stellen met een ge broken neus- en jukbeen. De ruzie ontstond overigens vrij onschuldig na melijk tussen het slachtoffer en een on geveer even oude knaap in de botsauto's. De 21-jarige lasser bemoei de zich daarmee en sloeg de jongen te gen de grond. Daarna kwam de politie en nam A. C. van L. mee naar het hoofdbureau van politie waar hij werd ingesloten. Hem is zware mishandeling ten laste gelegd. met vlooien in huis en bij uw huisdier voor uw vloerbedekking NIEUW... voor hond en kat, nu vier maanden werkzaam. een leuk plantje voor uw aqua rium 'BELGISCH GROEN noormaal 2,50 nu 5 stuks voorI,5U En wat dacht u van Collé, die botst met het kleine grut naast zich. Wethouder Scheeres waagt ook een gokje.

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 3