belangrijk ruw diamant 30 goud prijs±20 memoire alliance ringen groeibriljantringen losse briljanten hangers en oorknopjes dauwdruppels in briljant waar moet u op letten W gestegen sinds augustus 1978 gestegen Sieraden zullen daardoor in het najaar belangrijk duurder worden. Profiteer van de nu nog interessante prijzen Schitterend collier met rozet van zeven briljant geslepen diamanten. Totaal 0.40 kt. V I? '"1 K EDELSTEENKUNDIGE - UURWERKMAKER BROERSVEST 68-70- CENTRUM SCHIEDAM - TELEFOON (010)-26 75 93 diamant expert - fellow gemmological association - laboratorium voor wetenschappelijk onderzoek diamanten en edelstenen der Vlerk Oe Memoire Alliance-ring bewaart elke gelukkige her innering in briljant. Memoire is een heel bijzondere U geeft hem aan Uw vrouw met bv. drie briljantjes er in. En steeds als er iets belangrijks in Uw leven gebeurt, laat U er één of meerdere bijzetten. Als blijk van dankbaarheid voor het geluk dat u samen beleeft, vanaf 482,— 1rivière ring in witgoud 0.30 crt. 1.209,- 2) rivière ring in witgoud 0.75 crt. 2.910,- 3) solitairring in geel- of witgoud klassieke chaton v.a. 0.04 crt. 275,- 4) dubbele entouragering in witgoud 1.00 crt. 3.714,- Door waardestijgingen een interessant objekt voor later. Aantrekkelijk om nu aan te schaffen. Losse stenen zijn vrij van BTW. Wij vertellen U er graag meer over. Wij verkopen uitsluitend Top-kwaliteit voor zien van een nauwkeurig kwaliteit beschrijvend certificaat. Groot is de keuze in wit- en geel gouden hangers en oorknopjes met briljant. Hangers met briljant vanaf 89,— Briljanten oorknopjes vanaf 115,— Ook in diamanten sieraden „Rozenslijpsel" hebben wij een schitterende kollektie. Prachtige voorbeelden van oud "vakmanschap" Armband met 10 briljanten 0.53 kt, in witgoud De diamant is zeldzaam en wordt slechts op enkele plaat sen tef" wereld gevonden. Diamant kan op verschillende manieren worden geslepen. De meest gevraagde vorm is het briljant slijpsel, dat 58 geslepen vlakjes (facetten) heeft, waardoor de natuurlijke flonkering van diamant het grootst is. Wanneer een diamant in deze vorm geslepen is, spreken wij van een briljant. Ons groei briljant-systeem is op de blijvende waarde van briljant gebaseerd. Het werkt zo: Uw briljanten sieraad kan binnen twee jaar weer worden ingeruild voor een ander briljanten sieraad in het groei-bril- jant-systeem. U dient dan 50% meer te besteden dan het bedrag dat het in te ruilen sieraad kost op het moment van ruilen, de zogenaamde dagwaarde. U krijgt voor dit sieraad deze dagwaarde min 10/o terua (met een max. van 150,— bij één steens ringen). Deze 10% is een deel van de kosten, die gemaakt worden om u een nieuw gouden sieraad te ge ven in ruil voor het gedragen sieraad. Zo spaart u haast on gemerkt een kapitaal aan briljant bij elkaar Rest de vraag: welk sieraad kiest U? Er zijn vele mogelijkheden. In elke prijsklasse. Kom eens met ons praten. imtntmimminti Geel- en witgouden dameshorloges met briljant. Een veelzijdige kollektie horloges uitsluitend bekende merken, zoals: Omega Certina Ebel, vaak voorzien van onze eigen briljant en daardoor juist zo aantrek kelijk in prijs. Bij ons hebt U een uitgebreide keuze Het flonkerend stralenspel van ontwakend licht in een dauwdruppel. Bron van inspiratie voor kunstenaars en ontwerpers. Tijdloos vastgelegd in het hardste materiaal, ooit op aarde gevonden, diamant. Met zorg en grote bekwaamheid geslepen als briljant en in tal van variaties gezet in wit en geel goud. Een nieuwe kollektie juwelen, verrassend van aanzien: DAUWDRUPPEL briljanten. Smaakvol ontworpen shorty-hangers, oorknoppen,das- en steekspelden. Elegant en chic van vorm. Voor de vrouw met oog voor detail. Voor de man die beseft dat eenvoud meer zegt dan duizend woorden. Door ons uniek groei briljant-systeem voor beiden een waardevol en in waarde groeiend bezit. CT7T uon der ulerk

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 28