CityHopper Vlieg er eens uit. met uw Randstad-Editie Randstad-aebied IN SAMENWERKING MET DE Alle lezers en lezeressen krijgen wederom, na het succes van onze vliegtochten in augustus, de gelegenheid om op zaterdag 9 en zondag 10 september a.s. een unieke vlieg tocht te maken boven het in het vluchtschema opgenomen de plaatsen Schiedam, Vlaardinaen,. Maas sluis, Hoek van Holland, de Haringvliet- dam, de Biesbosch en de molens van Kinderdijk. Vanuit de lucht zal duidelijk waarneembaar zijn o.m. de gemeente Capelle a.d. IJssel met het nieuwe woongebied Schollevaar. Nadat het toestel weer is geland ont vangen de deelnemers aan deze specia le Randstadvlucht een mapje met een speciaal luchtdoopbewijs als herinne ring aan deze vlucht en voor hen die nog nooit hebben gevlogen een aardig aandenken aan deze geweldige lucht doop. Als extra aardigheidje wordt nog een foto overhandigd van het toestel waarmee is gevlogen en een NLM-stic- ker. Op zaterdag 9 september vertrekken er vanaf elf uur in de ochtend regelmatig speciale Randstad-vluchten. Deelnemers moeten een half uur voor vertrek in de vertrekhal zich melden bij balie 1 en 2 van de NLM, mede herken baar aan het grote bord met de beken de rode randstad „R". Voor mensen die op openbaar vervoer zijn aangewezen is Zestienhoven ge makkelijk te bereiken met bus 33 vanaf In samenwerking met de NLM (Neder landse Luchtvaart Maatschappij) organi seert uw eigen huis-aan-huisblad een fantastische vakantievliegtocht boven o.a. het Rijnmondgebied. Voor zaterdag 9 september en zondag 10 september is op vliegveld Zestienho ven, Luchthaven Rotterdam, een Fokker Friendship gereserveerd, die speciaal voor Randstad Edities een aantal vluch ten maakt boven ons verspreidings gebied. Op zaterdag 9 september zoekt om elf uur in de ochtend het eerste toestel het luchtruim op om samen met de lezers boven een groot deel van Zuid-Holland zijn vlucht uit te voeren. De Fokker F 27 zal voor deze speciale gelegenheid slechts enkele honderden meters hoog blijven vliegen, waardoor bij gunstige weersomstandigheden een uniek uitzicht boven uw eigen woonge bied is gegarandeerd. Aan boord van de Fokker Friendship, bekend onder de naam CityHopper, worden de lezers begeleid door een stewardess van de NLM. Tijdens deze vlucht, die een half uur zal duren, kunnen inzittenden Rotterdam in vogel vlucht zien met o.a. de Euromast, de Maasbruggen en de havens. Voorts zijn het Centraal Station. Het vliegveld zelf heeft een ruime parkeermogelijkheid voor automobilisten. De kosten voor deze lucht-excursie zijn inclusief een luchtdoopbewijs, een foto van de Fokker Friendship en stic ker 49.- per persoon. Tickets voor de Randstad-speciaal- vlucht kunnen dagelijks (behalve za terdag van 9.00 tot 17.00 (dinsdag tot 19.00 uur) afgehaald worden bij ons kantoor aan de Straatweg 30 in Rotter- dam-Hillegersberg (nabij station Rot terdam-Noord), telefoon 22.34.00. vlogen heeft. De Nedeilandae Luchtvaart Maatachappl| (N[M) is een dochteronderneming van de KLM. De NLM heeft voor de Randstadvluchten de Fokker F 27 CityHopper gere serveerd. Begin dft (aar werd dit toestel ingezet op Zestienhoven. De Fokker F 27 Is voor dsze spsciale vluchten bijzonder geschikt doordat do hooggsplmatste vleugels door alle raampjes een onbelemmerd uitzicht. Foto K.L.M. Aerocarto B.V. NLM CityHopper, vliegmaatschappij in korte, snelle trajecten.

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 39