jgBBBB' Ben Dansschod. kies je met zog. 2 o o bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbPP VAN SITTON DE TOELOOP OM DEZE VORM ZIJ HOUDEN DUS... ALVORENS Sitton. E Dansles, De tien pluspunten: o MISSCHIEN TENSLOTTE EN U MENEER... O "cd SCHIEDAM - VLAARDINGEN - MAASSLUIS - TEL. 010-266262 Waar muziek en mensen samen zijn, heerst al gauw 'n gezel lige sfeer. Dat merk je meteen als je dansschool S.itton bin nenstapt. Daar wordt goeie muziek gedraaid. Fijn om naar te luisteren, maar uiteraard ook uitstekend om op te dansen. Tenslotte kan dat heel goed samengaan. En behalve onze muziek is ook de entourage, de sfeer helemaal afge stemd op gezelligheid, op spontaan ontspannen. Zo hoort dat (vinden wij van Sitton althans). Uiteindelijk dient ook 'n dansschool wel degelijk met z'n tijd mee te gaan. Alleen dan wordt een avondje dansles pas echt een avondje uit. Iets waar je elke week weer naar uitkijkt. Sitton. Samen uit met leeftijdgeno ten. Dansen op hitgevoelige schijven. Je even John Tra volta voelen. Even Olivia Newton-John zijn. Muziek om naar te luisteren, maar vooral ook om goed en feil loos op te dansen. In een omgeving die je aanspreekt. Op een dansschool die met zijn tijd méégaat. Onder stijldansen verstaan we ritmisch, ongedwongen ontspannen op muziek die jij mooi vindt. Weliswaar vol gens bepaalde patronen, maar met voldoende vrijheid voor improvisatie. Daardoor kun je altijd uit de voeten, wat voor muziek er ook wordt gedraaid. Voor beginners, voor (meer)gevorderden, voor jong en oud, voor iedereen. Iedere club met een eigen program ma. En als je wilt kun je ook nog officiële diplo ma's en insignes beha len. Van brons tot top klasse. Bij Sitton. Het gevaar van superlatieven dringt zich op zodra je over je eigen dansschool moet spreken. Maar uiteindelijk hebben we een bijna vijftig jarige traditie hoog te hou den. Daarom werken we met bevoegde, goed getrainde instrukteurs. We hebben een naam hoog te houden. Sit ton. Da's duidelijk. CD CD C 0 Z3 O CD O 0 Q_ Hoe goed is onze dans school? Erg goed, vinden wij, maar... een objektieve mening is wel zo eerlijk. Vraag daarom eens aan je vrienden of kennissen hoe het bij Sitton is. Er zijn ten slotte zoveel bij ons op dans les (geweest). En die zullen toch niet zomaar een dans school hebben gekozen? Zelfs als je geen aanleg hebt voor dansen wat nauwe lijks is voor te stellen kom je bij ons een heel eind. Ten slotte hebben wij de kennis en de jarenlange ervaring om iedereen goed te leren dansen. En dat kan je beslist niet zeggen van iemand die les geeft, omdat hij toevallig zelf kan dansen. da's 'n avondje gezellig uit. fooeceeeccecoccMceqoscBn Een Dansscird laes je met aam naar de dansscholen is groter dan ooit. Meer dan ooit brengt dit echter ook gevaren met zich mee, met name voor de leerling. Aangemoedigd door het succes van befaamde dansscholen laten ook niet gekwalificeerde personen zich verleiden tot het geven van dansles. van beunhazerij, waarvan inmiddels menig dansschoolleerling vervelende ge volgen heeft ondervonden te bestrijden, heeft een groot aantal gediplomeerde dansleraren zich verenigd onder de naam NBD. De Nederlandse Bond van Dansleraren. zich via studiedagen en congressen van de laatste ontwikkelingen op de hoog te. Dansles bij een NBD-school zoals Sitton is, geeft dan ook de zekerheid dat er deskundig en aktueel les wordt gegeven. Bovendien biedt onze NBD-school de mogelijkheid diverse officieel erkende diploma's en insignes te behalen. in te schrijven; informeer even of u met een NBD-school te doen hebt. Want iedereen die zelf kan dansen is tenslotte zelf nog geen dansleraar. Zeg nou zelf. Daarom op naar: 1. Al 47 jaar ervaring 2. Modern aktueel programma 3. Uitstekende, welhaast unieke akkommodaties 4. Vier erkende scholen 5. Prima muziek 6. Zes instructeurs 7. Een up-to-date kursus. De dansmode wordt dankzij de NBD op de voet gevolgd 8. Acht zalen waar les wordt gegeven 9. In Hoek van Holland, Westmaas, Maassluis, Vlaardingen en in Schiedam, aan de Lange Haven en Hoogstraat, in boerderij Landvreugd en zaal De Bank 10. Uniek in Nederland: naast danslessen voor echtparen op de zaterdagavonden ook vrij dansen voor echtparen. 0 voelt u zich af en toe niet meer helemaal thuis op de dansvloer. Of heeft u ge woon best zin om weer eens naar dansles te gaan. Eventueel met een stel vrienden, die misschien al een tijdje met hetzelfde idee rondlopen. zijn er steeds meer gelegen heden om weer eens fijn in stijl te dansen en waarom zou u dan achter blijven? Bovendien is zo'n avondje dansles een avondje uit dat u niet gauw meer wilt mis sen. reageer niet meteen afwij zend als uw vrouw u voor stelt om weer eens naar dansles te gaan. Het zijn namelijk vooral de heren die na zo'n eerste avond toegeven dat ze het eigen lijk al veel eerder hadden moeten doen. Als dansleraar is feeling voor je vak minstens zo belangrijk als louter theoretische kennis. Er zijn zoveel andere elementen die een dansschool als de onze aantrekkelijk voor het publiek maken. Zoals een goede akkom- modatie, een juiste sfeer. Pret tige omgang tussen de leerlin gen onderling. Het zijn allemaal zaken die meespreken bij ver antwoord kiezen van een dans school. Logisch dat je dan bij Sitton terecht komt. dus naar

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 13