ZAKEN- VIZIER Schoenenzaak Van der Torren in Spaland Janse herenmode in Spaland Boerdam behang in Spaland Scheffers is totaal vernieuwsd Onze krant mikt vandaag op: HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 29 -VRIJDAG 1 SEPTEMBER 1978 Ook schoenenzaak van der Toren is in het winkelcentrum Hof van Spaland gevestigd. Uw adres voor schoenen voor het gehele gezin, maar ook pantoffels. U' heeft hier een enorme keus en als het om merkschoenen gaat, loopt u hier dan even binnen. Laat u deskundig voorlichten. De nieuwe najaars- en wintercollec tie is binnen. Laarzen voor groot en klein. Let eens op de speciale etage. 4* Ook Janse Herenmodes van de Koemarkten andere zaken heeft nu ook een filiaal in het winkelcentrum Spaland in Groenoord. Een /ent housiaste bedrijfsleider J. Bosman zegt hierover: „we hebben uiteraard alles op modegebied voor de man. Zowel in de vrijetijdskleding als in de kostuums. Colberts, waarvan in tweede en van het merk Gregor, Burberrev's e.a. Blazers van kam- garen in alle variaties. Vanzelfspre kend pantalons, een keur van over hemden, stropdassen, sokken enz. Maar ook badjassen nu men een duidelijke voorkeur voor de sauna heeft. In deze zaak is tevens een Jongmen-boetiek" gevestigd met jeans, corduroy. Is hier heel erg in geslagen. Ze hebben al drie behangzaken het echtpaar Boerdam. Te weten op de Hoogstraat in Schiedam en Vlaar- dingen, maar ook één in Hoek van Holland. Het was destijds de heer Boerdam sr. die meteen eenvoudige behandzaak begon en nu heeft men ook een vestiging in het winkelcen trum Spaland in Groenoord. Een speciaalzaak, licht mevrouw Boer dam toe. Behalve allerlei soorten behang en toebehoren zijn we hier gespecialiseerd op bijpassende gor dijnstoffen. Wandtextiel naar mjakk'Te bestellen. U kunt hier rus tig in eep sfeervolle omgeving keus maken." V V H U heeft het allemaal voor lief geno men die tijdelijk sluiting van ban ketbakkerszaak Scheffens op de Dam 35. Naar er is met de verbou wing iets groots gebeurd. De zaak is maar liefst een derde vergroot, ra- dikaal verbouwd dus. Er is een nieuwe vloer gelegd en er is een nieuwe plafond aangebracht. Men heeft kosten noch moeite gespaard om het kopers zo aangenaam mo gelijk te maken. Uw speciaalzaak voor feesten enz. en als het om iets lekkers bij de koffie gaat. 5fr 5fr

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 29