CIRKELROKKEN 20.- Maison Van Dooremaalen GEMEENTE SCHIEDAM VERKEERSMAATREGELEN Q2B23GS23MZI 795,- 648,- 795,- EEN UNIEK AANBOD vanaf Mathenesserweg 43-45 Bergse Dorpsstraat 22 Westvest 2 Korte Hoogstraat 27 Rotterdam Rotterdam Schiedam Vlaardingen -132a KVV GASHAARDEN INRUIL en HOGE ZOMERKORTING ROMANTISCHE KACHELS MODERNE GASKACHELS OCCASIONS GASHAARDEN ALLE MERKEN 198.- tot 460.- ANDRË VOOGT WOERKOM ntT NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 15 - WOENSDAG 6 SEPTEMBER 1978 Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend, dat zij op 25 juli 1978 krachtens artikel 132 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens in het alge meen belang van het verkeer hebben besloten: 1. de volgende straten gesloten te verklaren voor vrachtauto's in beide richtingen met uitzondering van bestemmingsverkeer en deze geslotenverklaringen aan te geven door het plaatsen van de bor den model 17a bijlage II RW met onderborden: a. Edisonplein; b. Eerste Tuinsingel; c. Franklinstraat; d. Lange Singelstraat: het gedeelte tussen Singel en Archimedesstraat; e. Stephensonstraat; f. Tweede Tuinsingel 2. de volgende wegen gesloten te verklaren voor alle verkeer, behalve (brom)fietsen: a. Schiedamseweg: tussen Sporthalstraat en Nieuwe Damlaan, in de richting van de Sporthal straat en deze geslotenverklaring aan te geven door het plaatsen van de borden model 12, 13 en 14 bijlage II RW met onderbord: behalve (brom)fietsen; b. Sporthafstraat: tussen sporthal Margriet en Schiedamseweg. in de richting van de sporthal Margriet en deze gesloten verklaring aan te geven door het plaatsen van borden model 12 en 13 bijlage II RW met onderbord: behalve (brom)fietsen; c. Sporthalstraat: de wegverbinding onder rijksweg 20 tussen Sporthalstraat en parkeerterrein Bad Groenoord, in de richting van de Sporthalstraat en deze geslotenverklaring aan te geven door het plaatsen van de borden model 12 en 13 bijlagi II RW met onderbord: behalve (brom)- fi etsen' de bestaande geslotenverklaring voor de Schiedamseweg: tussen de Nieuwe Damlaan en de Schietbaanstraat, in de richting van Bad Groenoord, voor alle motorvoertuigen, in te trekken en de bestaande borden model 20 bijlage II RW te verwijderen; het xarkeren langs de zuidzijde van de Sporthalstraat: tussen sporthal Margriet en Schiedamseweg te verbieden en dit verbod aan te geven door het plaatsen van de borden model 49 bijlage II RW; 3 de bestaande gesïotenverklaring voor het Fabriplein: in een andere richting dan die, welke de pij len aanwijzen, voor alle verkeer, behalve voetgangers, in te trekken en de bestaande borden mo del 15 bijlage II RW te verwijderen; 4 het parkeren langs de noordzijde van de Borodinlaan: tussen Schubertplein en ^ozcrtlaan te ver bieden en dit verbod aan te geven door het plaatsen van de borden model 49 bijlage II RW, 5. het parkeerverbod langs de zuidwestzijde van de Buitenhavenweg, langs de waterkant, tussen Bakkersstraat en pand nr. 168, uitgezonderd de loswal, behoudens het gedeelte vanaf het pand nr. 154 tot en met 20 meter, ten zuidoosten van de hoofdingang van het pand nr. 154, dat is aangege ven door de borden model 49 bijlage II RW te wijzigen in een parkeerverbod langs de zuidwest zijde van de Buitenhavenweg, langs de waterkant, tussen Bakkersstraat en pand nr. 168, uitge zonderd de loswal. dat zal worden aangegeven door de borden model 49 bijlage II RW;-SL1 6. a. het parkeren vóór het pand Boerhaavelaan 54b te verbieden onder de bepaling, dat uitsluitend A. Wilkens, Boerhaavelaan 54b, alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken en dit parkeer verbod aan te geven door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 98-TS-72 ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden; b. het parkeren voor het pand Buys Ballotsingel 84 te verbieden onder de bepaling, dat uitslui tend J. H. de Baan, Buys Ballotsingel 84, alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken en dit parkeerverbod aan te geven door het plaatsen van bord model 54B bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 89-56-XN ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden; c. het parkeren vóór het pand De la Marplein 42 te verbieden onder de bepaling, dat uitsluitend J. de Vries, De la Marplein 42, alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken en dit parkeer verbod aan te geven door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 16-SP-81 ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden; d. het parkeren v66r het pand Dr. M. Bseren, Dr. Kuyperlaan 75 alhier, va P bijlage II RW met daarbij ver- doelde invaliden; e. het parkeren vóór het pand Goeman Borgesiuslaan 64 te verbieden onder de bepaling, dat uit sluitend M Krüse, p/a Goeman Borgesiuslaan 64, alhier, van dit parkeervak gebruik mag ma ken en dit parkeerverbod aan te geven door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 50-PN-54 ten behoeve van een motorvoertuig van de in arti- j kei 132a RW bedoelde invaliden; f. het parkeren in een parkeervak op de Havendijk nabij de ingang van Panoramaflat II te ver bieden onder de bepaling, dat uitsluitend mevrouw G. Vos, Havendijk 267, alhier, van dit par keervak gebruik mag maken en dit parkeerverbod aan te geven door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 17-JP-46 ten behoeve van een mo torvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden; L g. het parkeren vóór het pand Lange Nieuwstraat 193, 5 meter vanuit de bocht van de „PTT-in- rit", te verbieden onder de bepaling, dat uitsluitend H. Langbroek, Landmanweg 6, Zwijn drecht, van dit parkeervak gebruik mag maken en dit parkeerverbod aan te geven door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 70-MG-65 ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden; h. het parkeren tegenover het pand Royaardplein 160 te verbieden onder de bepaling, dat uitslui tend F. Marrevee, Royaardsplein 160, alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken en dit parkeerverbod aan te geven door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 82-FJ-86 ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden; i. het parkeren in de Wattstraat nabij de kruising met de Singel te verbieden onder de bepaling, dat uitsluitend H. W. Boele, Singel 143c, alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken en dit parkeerverbod aan te geven door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 12-GZ-65 ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden; j. het parkeren nabij het pand Willem Pijperstraat 52 te verbieden onder de bepaling, dat uitslui tend J. de Jonge, Willem Pijperstraat 52, alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken en dit parkeerverbod aan te geven door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld het kenteken 96-PP-18 ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden; k het parkeren tegenover het pand WUlemskade 37, nabij w.s. Deo Juvante, te verbieden onder de bepaling, dat uitsluitend mevrouw A. Bultje-Westerbeek w.s. Deo Juvante Wülemskade t/o 37, alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken en dit parkeerverbod aan te geVen door het plaatsen van bord model 54b bijlage II RW met daarbij vermeld-het kenteken 98-TR-83 ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden; 7. de volgende plaatsen tot algemene invaliden-parkeerplaatsen aan te wijzen en dit aan te geven door het plaatsen van borden model 54c bijlage II RW: aNassaulaan: drie parkeervakken, ter hoogte en ter zijde van de polikliniek van het gemeente ziekenhuis; b. Schiedamseweg: drie parkeervakken, op het parkeerterrein van Bad Groenoord, nabij de in gang van het zwembad; c. Westfrankelandsedijk: vier parkeervakken, ten westen van zwembad Zuid; 8. het bestaande parkeerverbod bij de parkeerplaats vóór het pand Newtonstraat 2, ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden in te trekken en het be staande bord model 54b bijlage II RW te verwijderen; 9. het bestaande parkeerverbod bij de parkeerplaast aan de noordzijde van het Oude Kerkhof ten behoeve van invaliden in te trekken en het bestaande bord model 54c bijlage II RW te ver wijderen; 10. door het veranderen van motorvoertuig het kenteken vermeld op bord model 54b bijlage II RW behorende bij de invaliden-parkeerplaats vóór het pand van 's-Gravensandestraat 46b, t.b.v. J. den Otter te wijzigen van 21-GA-89 in 16-VX-59; 11. door het veranderen van motorvoertuig het kenteken vermeld op bord model 54b bijlage II RW behdrende bij de ivalidenparkeerplaats vóór het pand Johan Straussplein 6, t.b.v. J. H. Roden berg te wijzigen van 96-04-ZD in 81-UK-36; 12. door het veranderen van motorvoertuig het kenteken vermeld op bord model 54b bijlage II RW behorende bij de invaliden-parkeerplaats vóór het pand Rotterdamsedijk 178, t.b.v. J. Naring te wijzigen van 91-50-PN in 69-UU-66; 13. het parkeren aan de zuidzijde van de Graaf Florisstraat nabij het pand nr. 93 van maandag t/m zaterdag van 8.00 uur tot 16.00 uur te verbieden, behalve voor het laden en lossen en dit verbod aan te geven door het plaatsen van borden model 54d bijlage II RW (laad- en loéhaven); 14. a. he parkeren langs de oostzijde van de Anna van Burenstraat vanaf de Nassaulaan over een lengte van ca. 45 meter te verbieden en dit verbod aan te geven door een gele streep ex artikel 126 RW; b. het parkeren langs de oostzijde van de Boerhaavelaan ten zuiden van de Edisonstraat te ver bieden en dit verbod aan te geven door een gele streep ex artikel 126 RW met oen lengte van circa 5 meter; c. het parkeren langs de oostzijde van de Koemarkt, tegenover de aansluiting met de Hoogstraat te verbieden en dit verbod aan te geven door een gele streep ex artikel 126 RW met een lengte van circa 5 meter; d. het parkeren aan de Lange Nieuwstraat: langs de verkeersgeleider vóór het benzineverkoop punt van Total, nabij de Gerrit Verboonstraat te verbieden en dit verbod aan te geven door een gele streep ex artikel 126 RW met een lengte van circa 17 meter; e. het parkeen langs de zuidoostzijde van de Westerkade tegenover pand nr. 22 te verbieden en dit verbod aan te geven door een gele streep ex artikel 126 RW met een lengte van circa 20 meter; f. het parkeen op de Westvest: het meest oostelijk gedeelte en wel de draaikom nabij de Gerrit Verboonstraat te verbieden en dit verbod aan te geven door een gele streep ex artikel 126 RW met een lengte van circa 30 meter; 15. het bestaande parkeerverbod langs de noordzijde van de Borodinlaan, nabij de Mozastlaan, over een lengte van 25 meter in te trekken en de gele streep ex artikel 126 RW te verwijderen; 16. het bestaande parkeerverbod langs de oostzijde van de Lange Achterweg, ter weerszijden van de uitrit van pand nr. 14 over een lengte van circa 5 meter in te trekken en de gele strepen ex artikel 126 RW te verwijderen; 17. a. he bestaande parkeerverbod langs beide zijden van de Nassaulaan: tussen de Burgemeester Knappertlaan en de Anna van Burenstraat in te trekken en de bestaande borden model 49 bij lage II RW te verwijderen; b. het parkeren aan beide zijden van de Nassaulaan, ter hoogte vap pand nr. 55 bij de aansluiting met de Willem de Zwijgerlaan/Schoolstraat te verboden en dit verbod aan te geven door 2 gele strepen ex artikel 126 RW met een lengte van circa 7 meter; c. het parkeren aan beide zijden van de Nassaulaan, ter hoogte van de panden nrs. 65 en 73 te verbieden en dit verbod aan te geven door 4 gele strepen ex artikel 126 RW met een lengte van circa 6 meter; d. het parkeren aan da Nassaulaan, ter weerszijden van de aansluiting met de Anna van Buren straat te verbieden en dit verbod aan te geven door 2 gele strepen ex artikel 126 RW van circa 6 meter en circa 8 meter; e. het parkeren langs de zuidoostzijde van de Westerkade tegenover pand nr. 22 te verbieden en dit verbod aan te geven door een gele streep ex artikel 126 RW met een lengte van circa 20 meter; f. het parkeren aan beide zijden van de wegen naar en van de ingang voor de ambulances van het gemeente-ziekenhyis nabij de Nassaulaan te verbieden en deze verboden aan te geven door diverse gele strepen ex artikel 126 RW van diverse lengten; 18. de bestaande voorrangsregeling op het kruispunt Boerhaavelaan/Edisonstraat, waarbij het ver keer op de Boerhaavelaan voorrang heeft, in te trekken en de borden model 8, 9 en 10 bijlage II RW te verwijderen; 19. de bestaande voorrangsregeling op de aansluiting Lorentzlaan/Newtonstraat, waarbij het verkeer op de Lorentzlaan voorrang heeft in te trekken en de borden model 8, 9 en 10 bijlage II RW te verwijderen; 20. het keren op de westelijke rijbaan van de 's-Gravelandseweg ter hoogte van de Burgemeester van Haarenlaan te verbieden en dit verbod aan te geven door het plaatsen van bord 48 bijlage II RW; 21. de volgende paden in het parkgedeelte, gelegen tussen Woudhoek-zuid en de Harreweg tot ver-, plicht fietspad ain te wijzen en dit aan te geven door de borden model 59 bijlage II RW; a. de oost-west verbinding tussen het Faassenplein en de Harreweg; b. de oost-west verbinding tussen het Hiijermansplein en de Harreweg; c. de noord-zuid verbinding tussen de paden genoemd onder a. en b. en ten westen van de vijver; 22. het in het park Kethel gelegen middelste pad, de oost-west verbinding tussen de Harreweg en de Kerkweg tot onverplicht fietspad aan te wijzen en dit aan te geven door de borden model 60 bij lage II RW; 23. de volgende straten tot woonerf aan te wijzen en dit aan te geven door het plaatsen van de borden model 57c en 58c bijlage II RW: a. Ampèrestraat; b. Burgemeester'van Haarenlaan: noordzijde, ten westen van de Nieuwe Damlaan, tot pand nr. 952; c. Buijs Ballotsingel: westzijde; d. Cornelia van Zantenplein; e. Van der Duyn van Maasdamstraat; f. Edisonstraat; g. Van Hogendorpstraat: het gedeelte tiftsen de Nieuwe Damlaan en de Van der Duyn van Maasdamstraat; h. Jacob Bijsterstraat; i. Jozef Oreliosingel: het gedeelte tussen de Peter van Anrooijlaan en de Eduard van Beinum- laan; j. Van Limburg Stirumstraat; k. Mariastraat; 1. Peter van Anrooijlaan: het gedeelte ten zuiden van het Bart Verhallenplein en ten westen van het Willem Landréplein; m. Toon Verheijstraat: het gedeelte ten westen van het Bart Verhallenplein en ten westen van het Willem Landréplein; o. Voltastraat; p. Willem Landréplein; 24. a. he geldende parkeerverbod voor het Cornelia van Zantenplein in te trekken en de bestaande borden model 49 bijlage II RW te verwijderen; b. het geldende parkeerverbod voor het Willem Landréplein in te trekken en de bestaande bor den model 49 bijlage II RW te verwijderen; 25. de aanwijzing van de toegangen van de Jozef Oreliosingel tot voetpad, dat is aangegeven door de borden model 61 bijlage II RW te wijzigen in: Jozef Oreliosingel: het gedeelte ten oosten van de Eduard van Beinumlaan; Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende beroep op open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van beroep wordt gericht aan H.M. de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland te Den Haag. Dit besluit is in afschrift verzonden aan de Hoofdingenieur - Directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Zuid-Holland, de Hoofdingenieur - Directeur van de Rijkswaterstaat, Directie Wegen, de Ko ninklijke Nederlandsche Automobiel club K.N.A.C., de Koninklijke Nederlandsche Motorrijders Ver eniging en aan het College van Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland. Het besluit ligt gedurende genoemde beroepstijd ter visie ter gemeentesecretarie (afd. Openbenbare Werken, Stadskantoor, Emmastraat 1). Schiedam, 6 september 1978 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester M. J. Blok A. J. Lems JEKALUXE, alumi nium jalouzieën, 4 dagen le vertijd, 5 jr. garantie. GRA TIS opmeten en plaatsen. Hoogstraat 152. Schiedam. Tel. 262433, tot 9.00 uur 's avonds. Inruil jalouzieën v.a. 20, Hieu*e |Aoö«**en DRU schouwmodel BENRAAD VULCANA open vuur Faber, alle modellen voorradig. EN VELE ANDERE. ROMANTIEK SFEER IN VERWARMING uit Grootmoeders tijd. Gezellig! Potkachels, plattebuis kogelkachels, friese stoven enz. voor aard gas, olie of kolen. Reeds jtt%a vanaf 45JÖ," in rood, groen, oker en zwart Reeds vanaf o98,- GASTECHNISCH GECONTROLEERD tommig» ALS NIEUW Prijzen van: Voorzlen van Controlezagal Meent 19-21, Rotterdam, telefoon 010-136817 VAN Oranjestraat 13, Schiedam. telefoon 010-265673 'S MAANDAGS GEOPEND

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 15