1 Schiedam De totale keukeninformatie. Een houten keuken? Leefsfeer! Een kunststof keuken? Praktisch! Kunststof-hout kombinatie? Betaalbaar! Aanrecptbladen? Erg persoonlijk! En de keuken-apparatuur? Een kleine keuken? Geen bezwaar! De puntjes op de i! Jongeneel let op de details! Over het plaatsen en de na-service. Kom kijken, ongestoord! Jongeneel, de bekroning van uw woning! Neem de wanden van Jongeneel. Neem de vloeren van Jongeneel. Neem de plafonds van Jongeneel. KEUKENl CENTRUM SCHIEDAM Wie aan een nieuwe keuken denkt, gaat zich eerst grondig informeren. Daarom is het zo plezierig dat er een keukencentrum bestaat dat u een totale keukeninformatie biedt. Jongeneel, het grote schiedamse keukencentrum, denkt niet alleen aan keukentechniek, maar aan talloze aspekten daarnaast. Zoals kleur-harmonieën. Aan de opbouw van uw gezin. Aan grote en kleine keukenruimten. Aan de hoogte van de vensterbanken. Aan de situering van CV-radiatoren. Aan de plaats van eventuele tuimelramen, draai-ramen. Jongeneel denkt ook aan een logische opstelling van alle kasten en apparatuur in de keuken. Dit om het lopen van de huisvrouw tot een minimum te beperken. Kortom, Jongeneel denkt aan u, met totale keukeninformatie. Daarom is Jongeneel het adres dat u niet mag passeren! Echt hout straalt warmte en gezelligheid uit. De prachtige nerfstrukturen maken dat uw keuken méér is dan zomaar een kook-, bak- en afwasruimte. Ze wordt het gezellige trefpunt voor het hele gezin. Een sfeervol eet-, leef- en beleefcentrum. In de showroom van Jongeneel krijgt u al een vóórproefje van die atmosfeer! Een kunststof keuken is bijzpnder makkelijk schoon te houden en bovendien erg kras- en stootvast. Daarom is een kunststof keuken erg praktisch in een gezin met kleine kinderen. Jongeneel zal u óók adviseren om aandacht te besteden aan stevige handgrepen, die bestand zijn tegen het spel van uw woelwaters. Ontdek ook het prachtige kleurscala van de kunststof keukens; van zonnig-geel, appel-groen tot de harmonische bruin-beige kombinaties. Een kunststof keuken waarvan de deurtjes voorzien zijn van massief houten lijsten en handgrepen is een verrukkelijke kombinatie. Zo'n keuken past wonderwel bij de bescheiden beurs die toch verliefd is op een romantische onderstreping door echt hout. Veel gevraagd door het jonge gezin1 Uw aanrechtblad en werkblad kiezen is een kwestie van persoonlijke smaak. Jongeneel laat u kiezen uit massief houten bladen. Door speciale behandelingen zip deze bladen bikkelhard en krasvast SCHIEDAM RJMmsedijk Maar er zijn ook schitterende tegelbladen, zelfs in mozaiek-vorm. Parketbladen en kunststofbladen, of het traditionele roestvrij staal. Ook de handgrepen zijn een verhaal op zich. In hout, in metaal, doorlopend of verzonken, in verschillende kleuren. Spoelbakken: in roestvrij staal, geëmailleerd, keramisch,, rond en rechthoekig, enkel of dubbel. Bij Jongeneel mag u vrij kiezen. Uit talloze kwaliteitsmerken. Zoals AEG, Atag, Siemens, Futurum, Roswell, Husqvarna enz. Inbouw-apparatuur, afgestemd op uw persoonlijke behoeften. Die het keukengebeuren makkelijk maken. Koelkasten, diepvriezers, vaatwassers en ovens worden op prachtige wijze opgenomen in het keuken front, waarbij ook de werkhoogte de nodige aandacht krijgt. Jongeneel let ook op de kleine keuken-apparatuur, zoals mixers en allessnijders. Ze worden binnen handbereik gepland! Jongeneel weet het; niet iedereen kan beschikken over een kolossale keukenruimte. Maar de oppervlakte heeft niets te maken met het goed funktioneren van uw keuken. Een kleine, goed geplande keuken, waar elke vierkante centimeter doordacht wordt benut, zal u zéker zoveel vreugde bieden. Jongeneel heeft schitterende opbssingen voor klein-behuisden, alleenstaanden of kleine gezinnen! We beloofden het al; Jongeneel geeft de totale keukeninformatie. Uw keuken wordt tot in alle details aangekleed. Jongeneel biedt een geweldige kollektie wand- en vloertegels. Van fijn geprofileerde italiaanse pastel-tegels tot mosgroene hollandse glazuur-tegels. Jongeneel geeft ook advies over keuken-sanitair; zo vindt u er de normale waterkranen naast de zeer luxe eenknops-mengkranen. Houten plafond? Jongeneel heeft een overweldigend programma schroten en panelen! Iedere huisvrouw heeft haar eigen persoonlijke verlangens. De vrouw kan kiezen uiteen grote serie inbouw-kookplaten. In roestvrij staal, in emaille, zelfs in keramiek. Zowel voor gas als elektriciteit. Jongeneel heeft zelfs de revolutionaire magnetron-oven in huis die in super-korte tijd een warme maaltijd op tafel tovert. Jongeneel adviseert u over afzuigkappen, over verlichtingspanelen en grills. Over losse aanbouw-elementen, koelkasten, barwagens, rekjes, schappen, barkrukken, eethoeken en andere accessoires. Kortom: Jongeneel maakt méér van uw keuken! Als Jongeneel op grond van het keukenoppervlak voor u een vrijblijvend keukenplan heeft opgesteld en de keuze van de keuken is bepaald, volgt precies volgens het overeengekomen tijdschema het nauwkeurig stellen van uw keuken. Dat is specialistisch vakwerk. Onze vakmensen houden rekening met aansluitingen van gas, water en elektriciteit. En de na-service van Jongeneel is spreekwoordelijk. We komen graag na enige tijd horen of alles naar genoegen is! De showroom-deuren van Jongeneel staan gastvrij voor u open. U wandelt ongestoord door een droomwereld van keukens. En als er vragen zijn beschikt u over een team van deskundigen. Vakmensen die u adviseren over elk detail. 010-269030 Mevrouw,alsu wilt voorkomen dat u op drukke tijden moet wachten in onze showroom, maak dan gerust een telefonische afspraak voor het tijdstip dat u schikt. Voor bijna iedereen heeft de naam Jongeneel een bekende klank. Terecht, want van oorsprong is en was Jongeneel gespecialiseerd in hout. Van schroten tot balken. Van vloeren tot plafonds. U begrijpt dat Jongeneel uw keuken dus extra dirpensie zal geven. GegarandeerdI Neem de deuren van Jongeneel. Stuk voor stuk juweeltjes. Binnen- en buitendeuren. Massief en gefineerd. Gebeeldhouwd of met glas. Zelfs nostalgische bóeren-deuren". En plaatswinnende vouwdeuren. Prachtstaaltjes van massief leefhout. Met hartverwarmende, vlammende nerfstrukturen. In vuren. In grenen. In amerikaanse naaldsoorten. In redwood of western red ceder. Wondermooi' Uiteraard parket-vloeren. In diverse houtsoorten. Als stroken of in mozaiekvorm. En ook de plavuizen van Jongeneel zijn schitterend mooi. In vele warme tinten. Al dan niet geglazuurd. En voelt u vooreen echte natuurstenen vloer, dan kijkt u bij Jongeneel uw ogen uit! Uw plabnd bekleed met hout? Talloze soorten liggen op u te wachten. En wat te denken van 'n echt ouderwets balken-plafond in uw keuken of kamerEn ook in plafondtegels biedt Jongeneel u een pracht assortiment! U merkt het, op alle fronten is Jongeneel de bekroning van uw woning! jongeneel Dit is uw gastheer: B. Lokkers en ook zijn kollega's staan dagelijks voor u klaar. Industrieterrein Buitenhavenweg 34, telebon (010) 26 90 30 openingstijden: maandag t/m vrijdag 8-17 uur, zaterdag 10.0014.00 uur voor de totale keukeninformatie

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 12