fSPALANDf winkelcentrum winkelcentrum winkelcentrum Weg-wees plezier begint straks in Spaland - HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 31 - VRIJDAG 13 OKTOBER 1978 en in dat verband een heel pakket te bieden heeft. Van de tweedaagse reis naar Valkenburg af tot langere en luxe vakanties toe. En wat er aan „wegwees-plezier" maar tussen kan zitten. Hiermee opent Snel Reizen, van origine (en via een andere b.v. nog steeds) een autobusbedrijf het zesde reisbureau. Snel doet ook aan eigen, zeer comfortabele busreizen, met een eigen toilet-voorziening en frisdrank aan „boord". Autobussen huren kan net zo goed, maar het accent in de Spaland-vestiging komt uiteraard te liggen op het rei zen. In voor-, hoog- en naseizoen om van de winter nog maar niet te spreken. Snel hoopt volgend voorjaar velen in een verzorgd geoutilleerd onder dak te kunnen ontvangen en (het belangrijkste) goed te informeren. Zo heerlijk rustig...'s avonds in 't winkelcentrum. Dit team gastvrouwen gaat het wandelend en winkelend publiek verwennen! Met „alstublieft, een bloemetje" op de officiële openingsdag donderdag de 19e, waar ze het er tussen 10.00 uur 's morgens en 21.00 uur 's avonds gezellig druk mee hebben. Vrijdag vanaf twee uur 's middags tot negen uur 's avonds delen de gastvrouwen leuke jute boodschap pentassen en verschillende present jes uit (ook voor mannen!), zaterdag doen ze het tussen 10.00 en 18.00 uur nog eens dunnetjes over. „Végé by night" en dat levert een romantisch plaatje op. Net terug met vakantie en we denk en er al weer aan wat we volgend jaar gaan doen. Zo vergaat het ve len. Voor dan in 1979 dat nieuwe hoog seizoen begint, heeft Spaland een goed reisbureau gekregen! Snel Reizen, dat alleen werkt met door de A.N.V.R. erkende toeroperators

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 31