Telefoniste/ receptioniste administratief medewerkster/ aankomend sekretaresse magazijnbedienden <SEH> voorKoninklijke Wegenbouw Stevin BV Tli owvttu JEn Boogaard Elektrotechniek B.V. Vlaardingen Dit zei Ary Groenevelt over de kleine organisatie: A. UITVOERDER B. VOORMAN ELEKTROMONTEUR C. ELEKTROMONTEURS D. MONTEURS KABEL TELEVISIE E. HULP ELEKTROMONTEURS F. GEVORDERDE LEERLING ELEKTROMONTEURS Boogaard Elektrotechniek B.V. IDCEQD Onze telefoniste/receptioniste bedient de telefoon, ontvangt bezoekers en doet verder wat eenvoudig administratief werk. Dit is leuk werk voor een meisje vanaf 18 jaar, met een LEAO of LHNO opleiding en in het bezit van een typediploma. Wij vinden het belangrijk dat zij representatief is en niet verlegen. Ook zoeken wij een voor het uitvoeren van werkzaamheden zoals typen van brieven, orders e.d., assisteren in de administratie, maken en uitwerken van notulen van vergaderingen, opnemen van brieven. Een uitstekende baan voor een meisje vanaf 18 jaar. Een opleiding LEAO of MAVO achten wij noodzakelijk, alsmede een goede typevaardigheid. Kennis van steno Nederlands vinden wij gewenst. Heb je belangstelling voor een van deze banen, schrijf dan naar onze afdeling Personeel Organisatie, Giessenweg 4-6, 3044 AL Rotterdam, of bel even voor een sollicitatieformulier, tel. 010 - 377 899, toestel 19. Koninklijke Wegenbouw Stevin B. V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van de wegenbouw en asfalt- produktie in binnen- en buitenland. Een kleine onafhankelijke organisatie met een 70-tal medewer kers welke uitgebreid zal worden tot ruim 80 medewerkers. Bij een kleine organisatie is het goed werken. Onze totale onder neming inclusief deelneming bedraagt 120 medewerkers/sters „Het staat als een paal boven water dat zowel de onderne mers a/s de werknemers in kleinere ondernemingen meer kansen hebben voor ontplooiing van hun vakmanschap, hun creativiteit en inventiviteit, een kleinere organisatie heeft ook meer kansen om aan te sluiten bij de menselijke ontwikkeling dan een grotere In onze organisatie hebben wij plaats voor: (25-30 jaar) Bij voorkeur in het bezit van een M.T.S. opleiding elektrotechniek. Deze uitvoerder wordt geplaatst direkt op de grotere werken, als regel krijgt hij de leiding over een 6 tot 8 tal elektromonteurs. Een behoorlijke ervaring op niveau is een vereiste. Salaris 2.500,2.750,— per maand naar gelang leeftijd, ervaring en opleiding, excl. reisuren e.d. (V.E.V. diploma) Moet geheel zelfstandig als medewerkend voorman de wat kleinere werken kunnen runnen. Als regel heeft hij de leiding over eën klein aantal monteurs. Salaris tussen 2.200,— en 2.500,— per maand, excl. reisuren e.d. In het bezit van diploma V.E.V., moeten zelfstandig kunnen werken. Salaris tussen 2.000,— en 2.200,— per maand, af hankelijk van leeftijd en ervaring, excl. reisuren e.d. In verband met een vrij grote opdracht voor Kabel- T.V. Centraal Antenne Systemen, zoeken wij elektro monteurs die daarmede bekend zijn. Er kan in tarief gewerkt worden. Voor opleiding tot 1e elektromonteur. met opleiding L.T.S. Inlichtingen over bovengenoemde funkties bij de Algemeen Bedrijfsleider de heer J. W. Slagboom, bij diens afwezigheid vragen naar de heer V.d. Giessen. Telefoon 010-348744, na zes uur telefoon 010-741104 of aan ons kantooradres: Emmastraat 9 te Vlaardingen. Boogaard Elektrotechniek is een dynamische onderneming, werkzaam in vele facetten van de elektrotechniek De werkzaamheden worden verricht in: A. Het Rijnmondgebied B. Het Westland C. Zomede in Spijkenisse, Rozenburg, Den Briel. BAAN VOOR0\ f ca Voor onze magazijnen met een groot as sortiment van technische artikelen, zoe ken wij enkele medewerkers. Zij zullen zelfstandig orders verzendklaar moeten kunnen maken door de goederen vanuit verschillende plaatsen in de magazijnen te verzamelen en de zendingen op juist heid te controleren. Bovendien zullen zij in voorkomende gevallen afnemers aan de "afhaal-balie" moeten helpen. Vanzelfsprekend gaat hieraan een inwerk- periode vooraf. In verband met de grote verscheidenheid van artikelen is accuratesse een vereiste Technische belangstelling strekt tot aan beveling. Geboden wordt een prettige werksfeer in een dynamisch bedrijf. De secundaire ar beidsvoorwaarden zijn prima. Belangstellenden, tot 45 jaar, kunnen contact opnemen met Itho B.V., Nieuwe Haven 249, Postbus 21, 3100 AA Schie dam, tel. 010 - 73 01 22 en vragen naar de heer H. Meyer, chef magazijnen. van artikelen is accuratesse een vereiste. Itho B.V. is leverancier van tech nische produkten aan produk- lie-, groothandels- en installatie bedrijven Zij beweegt zich op het terrein van ventilatietechmek. koeltechniek, warmtetechmek. regeltechniek, elektrotechniek en.airconditloning Zij vertegenwoordigt in Neder land vele vooraanstaande bin nen- en buitenlandse fabrikan ten en importeert o.a uit de Verenigde Staten. Denemarken. Duitsland. Engeland. Frankn/k. Italië en Japan.

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 61