U_L/vanSint voormoeder I Keukenstudio epen met erwtensoep ZAKEN- VIZIER ZAKEN- VIZIER Aad vatvLeeuwen in Spaland Kiela werd gemoderniseerd NOVOTEL SCHIEDAM Huishoudelijke Voorlichting Grafiekmanifestatie in museum SNIJMACHINE SLECHTS ALLROUND HAIRSTYLER SLECHTS Onze krant mikt vandaag op: Onze krant mikt vandaag op: Onze krant mikt vandaag op: novotel KOUDE SCHOTEL a 12,50 p.p. (minimaal 4 personen) M. C. M. de Groothuis, Stadhouderslaan 28-30 GASAANSTEKER SLECHTS Rotterdam: v. Noortwijckstraat 36 Groene Hilledijk 223 Zwartjanstraat 110 Vierambachtsslraat 15 Schiedam: Grole Markt 3 Dordrecht: Vriesestraat 25 Den Haag: Hoefkade 536 GorKum: Westwagenstraat 59 Delft: Oudelangedijk 11 HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 25 - WOENSDAG 29 NOVEMBER 1978 Met het instellen van een elektrische kookplaat in één der keukens, opende burgemeester drs. A. J. Lems Keuken studio Modern aan de Grote Markt 37 in Schiedam. Kort daarna was de pan erwtensoep voor consumptie gereed en kon de heer Lems de soep opscheppen en gezamenlijk met de familie Schaap de lievelingskost van de burgervader nuttigen. De heer Lems memoreerde in het kort de bijzondere carrierre die eigenaar Wim Schaap achter de rug heeft. ,,U verdient een woord van lof voor de durf en het doorzettingsvermogen dat u ge toond heeft om in het centrum van on ze stad tot deze zaak te komen". In i960 is het bedrijf opgericht en het werk bestond toen uit het maken van granito vloeren en aanrecht blad en. Vijfjaar later, in 1965, werd het een; te bedrijf gevestigd in de Brandersbuurt in een pand waar aanrechtbladen en douchebakken op maat werden ge maakt. In 1968 werd de voormalige slijterij van de firma Janssen op de Hoogstraat 80 gehuurd en de eerste grote aanbouw- keuken kwam in de showroom, het merk was Bulthaup een merk wat nog steeds door Keukenstudio Modern ver kocht wordt. De grote inzet van Wim Schaap en zijn medewerkers had ten gevolg dat ze uit hun jasje groeiden en in juni van dit jaar werden de voorma lige panden van Walraven en Dekker gekocht om aldaar en een moderne keuken- en tegelstudio op te zetten en waar tevens voldoende opslagruimte aanwezig was. De totale verbouwing en inrichting is door Wim Schaap met eigen personeel uitgevoerd, iets waar zij terecht trots op kunnen zijn. De inrichting bestaat uit 10 keukens van het merk Bulthaup en vijf keukens van het merk Delux, verder is er een tegelstudio met ca. 500 verschillende tegels, plavuizen en mozaïk. Alles dus onder één dak en wat ook zeer belang rijk is, de verkopers zijn alle zelf in het vak werkzaam geweest zodat zij weten wat de problemen van monteren en te gels zetten zijn. Loes en Wim Schaap kunnen terecht trots zijn met deze nieuwe aanwinst. In de aula van het Stedelijk Museum aan de Hoogstraat wordt donderdag 30 november een lezing gehouden met als onderwerp ,,De geschiedenis van het' Huis te Poort". Het gesprek wordt in geleid door de gewezen pastoor van de Oud-Katholieke Parochie te Schiedam drs. Smit. Hij heeftin het Huis te Poort gewond en daarvan een uitvoerige stu die gemaakt. De avond begint om acht uur en de toegang is gratis. In hel pand Broersvest 95 heeft de heer A. Kiela zijn zaak op verzckerings- en schaderegclingsgehied aanmerkelijk gemoderniseerd. Waarbij de klant in alle rust alle verzekeringen, schaden maar ook financieringen en hypothe ken kan bespreken. Advies in kan win nen. Uw adres voor alles op dit gebied, waarmede men u graag van dienst wil zijn. Maak desnoods tevoren even een afspraak. Hargalaan 2 Telefoon 010-713322 Tijdens St. Nikolaasdagen en Oud Nieuw- maakt onze keuken speciaal Voor U deze- koude schotels. Minimaal 3 dagen voordien opgeven, 's avonds voor 20.00 uur afhalen. Volgende week is het dan alweer zo ver. Sint breekt in volle luister uit! Bent u al klaar met uw inkopen en hebt u dus onze goede raad ter har te genomen om bijtijds met uw in kopen te zijn begonnen? Het is al tijd weer een tijd van fijne geheim zinnigheid voor klein en groot. Want wat kun je niet heerlijk genie ten van de gedichten en surprises die je ten deel vallen. Ieder jaar op nieuw heeft dat toch weer zijn eigen bekoring en volen we ons allemaal weer „land". En het zit heus niet in de grootte van de cadeaux, ook kleine attenties worden zeker zó op prijs gesteld. Alleen al de gezel ligheid van de avonden is zo heer lijk. Het gezin weer eens met z'n al len bij elkaar, een gezellig praatje met eengezellig hapje en drankje (maar wél gezond) doet al zoveel, zelfs al zouden er verder helemaal geen cadeautjes aan te pas komen. Heus, het zit hem niet in het geld, dat u eraan hebt uitgegeven maar veeleer aan de sfeer die u in uw huis geschept hebt. En denk dan ook eens aan de „eenlingen". Vraag eens iemand er bij, waarvan u weet, dat hij of zij deze avonden alléén door moeten brengen. U zult merken dat u, in uw fijne gezellige huiselijke sfeer, dan nog meer geniet! Natuurlijk willen we niet vergeten om enkele kursussen onder uw spe ciale aandacht te brengen. In de eerste plaats wel het „Afslanken". Want ieder van ons weet dat in deze maand de pondjes eraan vliegen! Lastig, maar waar. Komt u dan bij ons op de kursus onder leiding van een ervaren diëtiste. Zelfs de men sen bij wie het tot nu toe niet gelukt is, zien nu, dat het met veel goede wil en het opvolgen van de raadge vingen wél lukt. En dan op een goe de en verantwoorde manier. En zonder erg bijzondere dingen, zodat uw gezin en huisgenoten er ook ge woon mee mee kunnen eten. In het Stedelijk Museum, Hoogstraat 112 te Schiedam heeft van 2 december tot en met 14 januari een landelijke grafiekmanifestatie plaats. Het doel van deze bijeenkomst, is een represen tatief beeld te geven van de Nederland- 'se grafiek van de laatste driejaar. Om dit te bereiken heeft het museum een aantal toonaangevende grafici uitge nodigd om werk in te zenden voor een in het Schiedams Museum te houden tentoonstelling. Na de beoordeling heeft men verder nog de mogelijkheid geboden voor ieder die dat wil deel te nemen aan deze tentoonstelling. Er worden ruim 360 grafische werken getoond van zo'n 127 grafici, die een gevarieerd beeld van allerlei stijlen en technieken laten zien. De tentoonstel ling wordt begeleid door een diaklank beeld, dat door de Nederlandse Kunst stichting werd samengesteld en waarbij diverse grafische technieken worden uitlegd. Speciaal ter gelegenheid van deze tentoonstellinq heeft het museum een geïllustreerde cataloges, als na slagwerk, uitgegeven... Hengelaars kunnen nu ook in de spe ciale hengelsportzaak van Aad van Leeuwen aan de Hof van Spaland 2 te recht. Alles op het gebied van hengel sport uiteraard. Ook voor zeevissen. Verder verkoop van vogels, cavia's, tropische vissen. Maar ook de behui zing daarvoor, zoals aquaria en vogel kooien. Het ligt in de bedoeling in het voorjaar met tuinartikelen te starten. Zo langzamerhand zult u ook al wet aan ons nieuwe adres gewend zijn. Het is het M.GM. de Groothuis, Stadhouderslaan 30. Ons kantoor is open: dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 12.00 uur. Het telefoonnr. is 264781; giro 718115. U kunt altijd even bijs ons binnenlopen om wat te vragen over huishoudelijke aange legenheden of om u op te geven voor een kursus. U kunt dan zelfs wan neer u wilt even een kopje koffie gaan gebruiken in de gezellige kof fiekamer, die daar is. In ieder geval, heel prettige Sinter klaas en tot spoedig ziens in het M.C.M. de Groothuis.

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 25