3 Gratis adootje uitzoeken Party Shop, de zaakvanalhet lekkers voor feestjes en gezel lige avondjes. Feestelijke opening door Sint Nicolaas,met bloe men hulde voor de eerste 100 Ome Joop en zijn makkers komen ook! Hier is de eerste Super Aanbieding: Ons adres: Schiedamseweg 41 (vlakbij winkelcen trum Spaland) Sla deze pagina om Knabbels, smikkels en verrukkelijke delicatessen. liter Hénkés jonge jenever inoorkruik Hier is dan eindelijk die nieuwe, gezellige, voordelige winkel in Schiedam-Kefhel: Party Shop, de grootste dranken-speciaalzaak van Zuid-Holland, gekombineerd met een verrukkelijke delicatessenafdeling. Party Shop presenteert u een assortiment dat zijn weerga niet vindt. Van tientallen frisdranken tot meer dan 100 soorten gedistileerd. Van eenvoudige aperitiefs tot verfijnde likeuren. Van wijn voor alle dag tot grote klasse wijnen. Dat alles vindt u bij Shop. En voor super voordeelprijzen! Wat is in deze feestelijke maanden toepasselijker, dan de opening te laten verrichten door Sint Nicolaas in hoogst eigen persoon? We hebben dan ook de goedheiligman bereid gevonden dit op feestelijke wijze te doen: de eerste 100 klanten worden door de Sint onthaald op een bos fleurige chrysanten. Tot de hooggeachte bezoekers van het openingsfeest behoren onze populaire televisie-grapjassen Ome Joop en zijn makkers. Dat wordt dus een komplete "Dik Voor Mekaar-Show" bij Party Shop. zaterdagmorgen van 10 tot 12 uur. dat u het niet mist! Adviesprijs 20.95 Daarnaast verrast Party Shop met een hartveroverend assortiment lekkere hapjes voor bij het pilsje, de borrel en het glas wijn. Tientallen soorten Franse kazen, paté's, salades, noten enzovoorts. - U vindt het allemaal in onze "Kaas- en Smikkelshop". Van de hoogste kwaliteit, altijd vers en ook weer super voordelig! Bij de nieuwe Party Shop staat een kadotafel met aardige geschenkjes zoals glazen, barsejt§^dienbladen, eiersetjes e.d Kortom, leuke en praktische dingen. Elke klant die voor 25.- besteedt, mag hier gratis een kadootje* uitzoeken. •JONGE GENEVER HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 5 - WOENSDAG 29 NOVEMBER 1978 Party Shop nu eindelijk ook in Schledam-Kethel (De rest vindt u op de volgende pagina's.) (Omgerekend per hele liter is dit 10.63) (Waar vroeger de Spar zat.)

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 5