Foto 's nabestellen Q.T. wordt weer geopend HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 25 - WOENSDAG 13 DECEMBER 1978 Een foto gezien in dit blad die u best zou willen hebben? Voor 7,50 kan die foto de uwe wor den. Tenminste, als het gaat om plaatwerk van onze eigen foto- redaktie, wat in 9 van de tien gevallen opgaat. Voor het nabe stellen van die foto's op formaat 18X24 knipt u de bewuste foto uit dit blad, noteert naam en datum van het blad waarin de foto verscheen en zendt uw be stelling (uiteraard voorzien van uw eigen naam en adres) naar de FOTODIENST RANDSTAD EDITIES, Koommarkt 34, te Delft. Voor uw en ons gemak ontvangen wij hierbij gaarne een betaalcheque of giro-betaalkaart, volledig ingevuld en van uw handtekening voorzien. Telefonische verzoeken voor na bestellingen kunnen niet in be handeling worden genomen, ter wijl de op deze manier verkre gen foto's niet voor publikatie mogen worden gebruikt. Na ont vangst van de foto (en uw kran teknipsel) kunt u (ais u geen cheque heeft bijgesloten) het ver schuldigde bedrag, 7,50 per afdruk dus, gireren op nr. 2395347, t.n.v. Randstad Foto dienst, Delft. GezeDige onderonsjes bij de vleet. Zo'n Europese korthaar mag best even in de bek worden gekeken. Let even niet op het kippenekkie.. Drie in de kooi en drie er buiten. PRIJSWINNAARS Na een intense verbouwing (duur 6 Vi maand) gaat de sociëteit „Q.T." aan de Nieustraat 26 te Schiedam weer open. Dat gebeurt a.s. zaterdagavond 16 de cember om 9 uur. Men heeft voor het nieuwe jaar heel wat op het program ma staan op film- en muziekgebied. Zo zal er binnenkort een Schiedamse groep optreden, die Amerikaanse jazz muziek brengt. En wat de films betreft: er komen een 4 of 5tal uit het vrije filmcircuit. Ook de landenavonden gaan weer draaien. Beter dan in het vorige seizoen, want er is een keuken gebouwd. Op de beide kerstdagen is 0-T. gesloten. De prijswinnaars in de verschillende kategorieën waren: beste langhaar ka ter, mevr. Jansen-Visser (Vlaardingen); beste langhaar poes, A. Vrijenhoek-De Mol; beste langhaar kastraat kater, J. Aardoom (Capelle aan de IJssel); beste langhaar gest. poes A. C. Heyster (Oudenbosch); beste jeugdklasse kater 6-10 mnd., A. Hoogervorst; beste jeugdklasse poes 6-10 mnd., P.J. Hofman-Onstenk (Amsterdam); beste jeugdklasse kater 3-6 mnd., R. Schut (Rotterdam); beste jeugdklasse poes 3- 6 mnd., C. Kloosterman (Vlaardingen); beste langhaar nest G. J. Bijl-van Leeuwen; beste ereklasse, A. G. van der Berg (Den Haag); best general langhaar, A. Hoogervorst; beste kort haar poes, A. A. de Waard (Vlaar dingen); beste korthaar kater. P.- Goo- sen (Leiden); beste korthaar kastr. ka ter, J. M. Maas (Leiden), beste kort haar gest. poes, P. Bohrnvunn (Aachen Did.); beste jeugdklasse kater 6-10 mnd., A. A. de Waard (Vlaardingen; beste jeugdklasse poes, 3-6 mnd., J. C. Grapendaal-Zandwijk (Hoogwoud); beste korthaar nest, G. van Deelen (Rijswijk); beste ereklasse korthaar, M. van Weelden (Rotterdam); best general korthaar, A. A- de Waard (Vlaar dingen). Poezebed of babypret... Terwijlpa en ma wachten op de dingen die komen gingen, kortte het kroost dc tijd met bouwplaten vouwen. De catalogus lezen is het halve werk. Vanuit de hoogte kijken. Toch leuk snoepgoed...

Het Nieuwe Stadsblad | 1978 | | pagina 25