I Chevron-gras groeit overal Centrale verwarming gebaseerd op luchtcirculatie r Huizen Inkoop Centrum Nederland b.v.* \0] Kent u de nieuwe mogelijkheden voor de aan/verkoop van een eigen huis? V 1 OGEl onroerend goed OGE onroerend goed CENTRALE LUCHTVERW ARMING VEEL VOORDELEN in de provincie Zuid-Holland* 2. Inruilen 1. Gegarandeerde 1 aankoopprijs Bent u van plan - om welke reden dan ook - uw huis te verkopen, neem dan in ieder geval con tact op met het Huizen Inkoop Centrum Nederland b.v. Het Huizen Inkoop Cen- trum Nederland geeft u zekerheid omtrent de verkoopsom van uw huis. 3. "Overbruggings"-financiering Onze adviseurs komen bij u thuis en zetten - in een persoonlijk gesprek - uw kmogelijkheden uiteen. Hiernaast treft u een aantal voorbeelden van onze werk- k wijze aan. 4. Zekerheid Galateestraat 5, Rotterdam, Tel. 010 62.00 00 r (KOOP} W EIGEN HUIS heeft onder andere voor U te koop: SCHIEDAM Lange Singelstraat;3/4 ka mer benedenwoning met tuin en kelder (1.80m h.) onder de gehele woning, moderne keuken en dou che Pri|« 61.750.— k-k. St. Liduinastraat 52: ge heel pand indeling boven woning 5 kamers, keuken, badkamerhuuropbrengst beneden woning 2227.20 per jaar Vraagpril» 117.500.— k.k. ROTTERDAM Brigantijnstraat: 2 kamer appartement op de 4e woonlaag met voor en achterbalkon over de hele breedte Pri|s 52.500.— k.k. Doggerstraat: goed onder houden 3 kamer apparte ment op 3e woonlaag met 2 balkons, keuken (RVS) douche en kelderberging Pri|» 75.000.— k.k. Willem Buytenwechstraat: bijzonder ruime 3/4 kamer appartement met woonka mer (8.50 x 3.50) en 2 slaapkamers (5.00 x 3.50 en 3.00 x 3.00) ruime keu ken Pril» 75.000.— k-k. VLAARDINGEN Esdoorndreef: uitstekend onderhouden hoekwoning indeling ruime L-vormige woonkamer met open haard schoonmetselwerk wand en open keuken, 3 ruime slaapkamers kom- plete badkamer en balkon, ruime zolderkamer en berging 180m2 grond met erfpachtscanon van 1- per jaar Vraagpril» 255.000.- k-fc. Burg. v. Ha a rani aan 742 Schtodam 010 - 712658; b-Q-Q. 515658 - 74601» Voorlichtings avonden openbaar voortgezet onder wijs, Vlaardingen zie adver tentie 9 febr. a.s. 500,beloning wie aanstaand echtpaar aan huurhuisje kan helpen. Tel. 710209. Voor al uw Christoffel reizen ANVR Reisbur. De Beer, Appelmarkt. Te koop: eethoek, 2 hang en legkasten, modern zwart essen, tel. 704029, te vens te koop duikerspak voor lengte 1.85 m. Te koop wgs. omst.: salonkast, eethoek, 2 pers. slaapmeubel, Spaans tafelt je plus 2 stoeltjes, luxe t..v. poot, kinderfiets zitje achter, gasfornuis 25, Patrijsstraat 120, Vlaardin gen. Tel. 352222. Voor al uw Holland International reizen ANVR Reisbur. De Beer Appel markt. -Voor al uw Belair rei zen ANVR Reisbur. De Beer, Appelmarkt. Te koop wegens over compleet: radio, pick-up en cassettedeck merk Aristona Hifi SX 6987, 3 in 1 met 2 x 40 watt versterker, automa tische Hifi platenspeler 5 mnd. oud, vraagprijs 1250,—. Tel. 264181. Woningruil, woning met woonkamer en 2 slaapk. met buitenplaats, wil ruilen voor groter, Geervlietsestr. 14A. Voorlichtings avonden openbaar voortgezet onder wijs, Vlaardingen, zie ad vertentie 9 febr. a.« HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 22 - VRIJDAG 2 FEBRUAR11979 De Lino fonr-d visie van bet Rotterdamse groothan delsbedrijf Dehnert Jan sen B.V. heeft voor de wo nlng inrichters zaken de al leenverkoop gekregen van „Chevron Gram Polvlo om", een 100% poly- propeen grastapijt dat wat kleur en materiaal betreft, bestand is tegen hevige zonnestralen en derhalve UV-bestendig Is. De naam Chevron is hij het publiek bekend vanwege de benzi ne. Een natuurgazon mag dan mooi zijn, maar het vergt veel en regelmatig onder houd en uiteraard blijft het een „buitengebeuren". Het nieuwe produkt, hetwelk ontwikkeld is door de In ternationale chevron-Re search, is niet alleen lich- techt dus blijvend groen maar kan buitens- en binnenshuis worden toege past op plaatsen waar een natuurlijk decor de aan trekkelijkheid van de om geving moet verhogen zoals de omtrek van het zwembassin achter het huis, het dakterras of ge woon het bordes dat met dit probleemloos te leggen tapijt in één klap opge fleurd kan worden. Trouwens, er zijn talloze ïzz plaatsen te bedenken die voor dit immer groene gra stapijt in aanmerking ko men: keuken, badkamer, sauna, kinderkamer e.d. „Chevron Grass" is name lijk ongevoelig gebleken voor vocht, bacteriën en schimmel. Het is boven dien eenvoudig te reinigen met de stofzuiger of tuinr slag en doordat het hoege naamd geen water op neemt, is het snel droog, wat als erg prettig wordt ervaren wanneer zo'n gras mat bijvoorbeeld op kam peerterreinen met stoffige of vertrapte grond wordt gebruikt Het artikel is 200 cm breed, leverbaar in twee frisse tinten groen en kom1 de consument of 49,95 per m2, waarbij 5 jaar ga rantie gegeven wordt op de kleurechtheid. De hobbyist die er geen gras over wil la ten groeien, kan voor na dere informatie terecht bij Deja, Postbus 252 in Rot terdam. REDAKJIE: P G den Broeder Telefoon 01820-19742 Barre winterdagen doen ons extra beseffen hoe belangrijk huislijke behaaglijkheid is. De kou houdt ons zo veel mogelijk binnen, de spelletjes worden weer te voorschijn gehaald en de verwar ming zorgt ervoor dat we het lekker warm hebben. Naarmate echter de levensstand aard maar ook de kosten stijgen, stellen we steeds hogere eisen aan de kwaliteit van ons wonen en met name aan onze verwarming. Belangrijk is daarbij zeker de juiste temperatuur die we ermee berei ken. Maar er is meer dat telt Het zuurstofgehalte, de zuiverheid en de vochtigheidsgraad van de ons omringende lucht zijn even belang rijk voor een prettig woonklimaat Naast deze behaaglijke sfeer in huis biedt luchtverwarming nog vele voordelen boven andere vormen van verwarming. Aan luchtverwarming komt geen water te pas. Dus geen lekkage en geen bevriezing. De verwarming kan tijdens wintervakantie gerust uit. Natuurlijk worden kranen, ter voorkoming van bevriezing van de leidingen, afgetapt. Door de konstante, onmerkbare luchtcirculatie van plafond tot vloer ontstaat een gelijkmatig verdeelde temperatuur door het hele huis, dag in dag uit het hele jaar rond. Luchtverwarming is een systeem waar men plezier van heeft omdat het ventileert, de lucht ververst, stof eruit filtert en ongewenste dampen en luchtjes naar buiten laat ontsnap pen. Voor meer informatie: telefoon 05225 -1444, toestel 23. Brink luchtverwarming is een van die systemen. Centrale luchtverwar ming is gebaseerd op permanente luchtcirkulatie. De lucht passeert de luchtverwarmer en via roosters in vloer of wand wordt de verwarmde lucht, nauwelijks merkbaar, geruis loos in de vertrekken gebracht. Retourroosters brengen de lucht weer opnieuw bij de luchtverwar mer. Een makkelijk schoon te hou den en te verwisselen stof filter zui vert de lucht van stof en vuil, voor dat het weer, opnieuw verwarmd, naar de kamers wordt geleid. VENTILATIE Omdat ieder huis moet kunnen ven- J tileren, badkamer en keuken niet te ruggaat er ook lucht verloren. Zo wordt de lucht uit toilet, genomen. Deze „luchtjes" verdwijnen via de bestaande ontluchtingsopeningen. Daarvoor in de plaats wordt verse Geen vervelende, ontsierende radia toren meer, dus meer ruimte en een vrijere inrichtingsmogelijkheid. En niet te vergeten aanzienlijk minder stof en vuil. buitenlucht aangetrokken. De lucht wordt weer gefilterd, verwarmd en gaat meecirkuleren. Voor planten, mens en dier is deze "evenwichtige" atmosfeer een ideaal leefklimaat. Huiseigenaar ♦Wegens het grote aanbod moeten wij ons helaas tot Zuid-Holland beperken! Dit betekent wel, dat wij een optimale service kunnen bieden Stel: u wilt - om welke reden dan ook - terstond uw huis verko pen, zonder rompslomp, zonder te adverteren en met tal van aspirant-kopers te moeten on derhandelen. U wilt meteen ter zake komen. Dat wil het Huizen Inkoop Centrum Nederland ook. Het Huizen Inkoop Centrum Nederland koopt - en betaalt contant (dat bespaart nog be- middelingskosten ook). U wilt verhuizen. Tien tegen een, dat het Huizen Inkoop Centrum Nederland een passend aanbod voor u heeft uit zijn "voorraad" bestaande en in aanbouw zijnde huizen. In dat geval kunt u uw oude huis gewoon "inruilen". Kan het eenvoudiger? En ook ng geen bemiddelingsprovisie.' Daarnaast verlenen wij u service bij het vinden van een passende financiering. Zoals zo vaak gebeurt: u heeft een nieuwbouwhuis gekocht, dat voorlopig nog niet wordt opgeleverd.. Neem dan vooral contact op met het Huizen In koop Centrum Nederland Dat koopt nu uw huis. betaalt des gewenst contant een overeen te komen gedeelte van de koop som, terwijl u rustig in uw oude huis kunt blijven wonen, totdat uw nieuwe huis gereed is U heeft verhuisplannen. Maar d,e keus van uw nieuwe huis wordt mede bepaald door de opbrengst van het oude. Daar wilt u zekerheid over. Die zeker heid geeft u het Huizen Inkoop Centrum Nederland. Dat taxeert uw woning, doet een bod en is bereid direct te kopen. Werkmaatschappij van Transol >antoren^r^Nederland Beigie, Duitsland. Zwitserland. Engeland, Spanje en Amerika. fjwh

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 22