Automobielbedrijf „Waldo" bv Wegens Succes Geprolongeerd: Expositie Visa. nvisie m pont Van Heusden Meubelen TYPEN STENO ZATERDAGSS. Afdeling verkoop: Singel 41-45, Schiedam VISA. ADE NIEUWE CITROËN INSTITUUT Nieuwe Cursussen Febr./maart Ned., Frans, Duits, Engels, Spaans, Italiaans, Russisch Boekh./M.B.A. MIDDENSTAND Dir. J.W.M. Zetteler Singel 72, Schiedam. Telefoon 268847 Vorige week openden we onze poorten voor het eerst voor een kennismaking met Citroëns nieuwe trots: De Citroen Visa. Talloze nieuws gierigen maakten van die gelegenheid gebniik om de nieuwe Visa met eigen ogen te bewonderen en eigenhandig uit te proberen. Kortom, de kennismaking met de nieuwe Citroen bleek zo'n succes dat we hebben besloten de festiviteiten nog een weekje te prolongeren. Zodat u alsnog in de gelegenheid bent in de feestvreugde te delen, en zelf te ontdekken hoe vernuftig de nieuwe Visa is. Met z'n gloednieuwe bedienings principe: de satelliet. Met z'n, typisch voor Citroën, mime opvatting over comfort en prettig weggedrag. Met z'n bijzonder gunstige buiten- en binnenmaten, met z'n handige vijfde deur en wegklapbare achterbank. Met z'n bumpers van thenno- plastisch elastomeer die terugveren bij kleine 'botsingen'. En met z'n eigentijdse uiterlijk. En dat zijn dan nog maar een paar van die grote en kleine nieuwigheden. De Visa is z'n tijd een stapje voor waar het gaat om zuinigheid, veiligheid en comfort. Dat hoeft u niet voetstoots aan te nemen, dat kunt u zelf beoordelen. Door zo gauw mogelijk een bezoekje te brengen aan onze expositie en bijvoorbeeld een proefrit te maken. P.S. Naast alle andere modellen, hebben wij een speciaal plaatsje ingeruimd voor de vernieuwde LNA. Deze deelt een beetje mee in de feestvreugde en zal dan ook in z'n nieuwste uitvoering met krachtiger motor en volledig elektronische ontsteking op de expositie aanwezig zijn. Citroën hanteert uitsluitend rijklaarprijzen, dat zijn de meest Het fraaie leer van dit geweldige bankstel is 'puur natuurt Dit is meer dan alleen komfort, dit is gewoon weelde! m 3 2zits-bank 4.2oUia De achtkantige, massief eiken salontafel harmonieert perfekt met dit bankstel. 4 AC Met prachtige leisteen-inleg. «vDUi" complete en dus eerlijke prijzen. Een rijklaarprijs is inclusief BTW, leges, kentekenplaten, transport- kosten, NL-sticker, tectyl-behandeling en volle tank. En inclusief de unieke Citroën Kroon garantie. Energieweg, 2000 meter toonkamers met meubelen Vlaardingen, telefoon 010-343523 DONDERDAG KOORAVOND 7-9 UUR C I J - 1 4 >4 -V-- v V -1 OA w c c v.-ït I H Voor leasing CITER, Citroen leasing B.V gratis Beroepsopleidingen Voor werkloze schoolverlaters I.B.V. R.W.W uitkering Voor witten, schilderen en behangen, het voordilijpt en meest betrouwbare adres: P. A. v.d. Kruit, gediplo meerd schilder en behanger, Leliestraat 32-34, Schiedam, De nieuwe Yamaha RD 50, gietwielen plus 5 versnellingen, Yamaha ga rantie, Nova service, Hal- leystr. 2. Tel. 2635%. Te koop: z.g.a.n. rotan wandelwagen met toebeh. 175,M. Romijn, Gor- donstraat 48, Schiedam. Tel. 263864, na 19.30 uur. Te koop: trein mate riaal (h.o.,m), rails, locomo tief, wagons, travo's plus in- richtings materiaal voor baan. Tel. 710353. Te koop: witte kunst schaatsen schoenmaat 36- 37, nieuw 1 middag gebruikt 50,Villastraat 69, Schiedam. Tel. 264738. Te koop: Simca 1308 GLS, bj. juli 77, km.st. 17.000, kleur bruin metallic, igetectyleerd. Tel. 152088 tst. 134 of 708738. Te koop van le eigen aar: Mercedes 200 D, bj. nov. 74, met nwe. motor, prijs 10.000,—. Tel. 010- 666674. tel. 264432, telefoonbean- twoorder aanwezig, v/h G. J.J. Pon jé. Voorlichtingsavonden openbaar voortgezet onder wijs, Vlaardingen, zie ad vertentie van 9 febr. j.l. De Pinkergemeente Morgenstond, die de gene zing van de hele mens bood schapt komt elke zondag morgen samen om 10.00 uur in de „Vier Molens" aan de Nieuwe Damlaan (ingang achterzijde aan de Burg. Gijsenlaan). Er is ook zon dagschool en crèche. Puur patuurlijke 1de De Visa Spécial. Rijklaar f 12.650,-. De Visa Club. Rijklaar f 13.000,-. Luchtgekoelde boxer motor met volledig Is motorisch hetzelfde als de Spécial maar heeft elektronische ontsteking. Motor 652 cm' rijdt een aantal luxe extra's. 1 op 17,5 bij 90 km/h (bij constante snelheid), is dus zuinig. Heeft een top van 124 km/h. Is de voordeligste en de zuinigste Visa. De Visa Super. Rijklaar 1 14-300,-. De snelle felle Visa. Met een dwarsgeplaatste watergekoelde vier-cilinder motor. Heeft een top van 144 km/h. Rijdt toch maar 1 op 16 bij 90 km/h (bij constante snelheid).

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 31