-• 39.75 van Dalen schoenen Modehuis Slot en Van Dalen Schoenen. Tien jaar broederlijk aan de Broersvest 33. En tien jaar bepalend voor het Schiedamse modebeeld. Met altijd de nieuwste internationale mode. En de mooiste schoenen uit alle windstreken. Dat verdient gevierd te worden. Op een spectaculaire manier. Met aantrekkelijke aan biedingen en feestelijke acties. Voor iedere klant een tongstrelend presentje. En nog heel veel meer. Langs komen dus. Om samen feest te vieren. VERSIER 'N SCHOEN. Moderne pump met kleine open teen, geperforeerd voorblad en sleehak. Zacht glanzend, in de kleuren wit, rood/bruin en zwart. 99,75 Sandalet met opengewerkt voorblad. Soepel Nubuckleer. Alleen dit weekend voor een FEESTPRIJS mode opzn mooist De modetopper van dit seizoen: ballerina met opengewerkt voorblad en wreefbandje. Op de hak een sierlijk stiksel. In bordeaux en zwart. 89,75 Voor de kleine klanten van Van Dalen is er 'n leuke wedstrijd: schoenen versieren. Het maakt niet uit hoe. Gek, mooi, leuk, groot of klein, alles is welkom Meedoen is gemakkelijk. Even een deelname- formulier bij Van Dalen halen, 'n Schoen versieren. En inleveren. Dan krijg je in ieder geval 'n leuke verrassing. En maak je ook nog eens kans op fantastische prijzen. Veel Succes! Exclusief feestschoentje met zeer apart bewerkt voorblad en veterband sluiting. In glanzende, felle disco- kleuren en wit. 99,75 Franse „ARCHE" sandaal met gepro fileerde rubberzooi. Zeer soepel en zacht Nubuckleer. In de modekleuren rood, kerriegeel, paars, kakigroen en wit. 99,75 Elegante open schoen met kruis band) es op de wreef. Nubuckleer (dat is zacht geschuurd suède). In wit, beige, bruin en zwart. 110,- Korte sportieve laars van Gabardine stof, verkrijgbaar met hoge en lage hak. Ook geschikt voor regenachtige dagen. In beige en kaki. 99,75 Lichtbeige linnen laars met rimpel schacht 120,- Begroet de nieuwe lente in deze modieuze deux- pièces. In vrolijk geel of gedistingeerd linde. In de maten 36 tot en met 42. Voor deze gelegenheid lente-laag geprijsd. Normaal 245,-. Nu slechts Modehuis Slot. Van Dalen Schoenen. Hen jaar mode.Van top tot teen. Slot H

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 32