W-ÖKmmi-mil Milieugroepen opnieuw in aktie tegen Rijksweg 19 ORANJE Bingo bij de Rietzeilers Studio 116 Muff Stuff in 't Honk Rommelmarkt Rijnmondband bracht 3500.- op H Bang&Olufsen Mysotis" hét Wij denken anders Vi taenker anderledes HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 27 - WOENSDAG 28 MAART 1979 De Samenwerkende Milienwerkgroe- pen Midden Delfland (SMMD) organi seert op zaterdag 28 igirfl opnieuw een grootse manifestatie op het zandli- chaam van Rijksweg 19. Eerst is er een fietstocht vanaf verschillende punten rond Midden Delfland en vervolgens houdt men een manifestatie op het zandlichaam. Ongeveer vier jaar geleden kwam men ook in aktie tegen de aanleg van Rijks weg 19. Milieugroepen kampeerden toen op het talud. De argumenten van de regering om de Zaterdagavond 31 maart speelt de Schiedamse groep „Muff Stuff" in de sociëteit ,,'t Honk" aan de Schie 11. In een snel tempo spelen zij twee sets van een uur. Hun stijlvaltonjler funk-rock. Aanvang acht uur. Vrijdagavond zijn ze te beluisteren in jongerencafé „De Goudsbloem". weg aan te leggen vond men niet sterk. Tweeënhalf jaar geleden heeft een meerderheid in de Tweede Kamer ge vraagd het werk stil te leggen en een onderzoek in te stellen. De minister moest gaan bekijken of de weg wel echt nodig was. Dat onderzoek is er nog steeds niet gekomen. Toch gaat men binnen een jaar beslis sen over het al dan niet aanleggen van de weg. De milieugroepen willen dui delijk hun stem laten horen en daarom is besloten op. opnieuw een fietstocht/manifestatie te organiseren op het zandlichaam van Rijksweg 19. SLIJTERIJ WIJNHANDEL U BELT, WIJ BEZORGEN Oranjestraat 8-10-12-14 Telefoon 265997 - 264140 8 Via deze monumentale ingang kon men zich toegang verschaffen tot de grootsopgezette rommelmarkt van de Rijnmondband. Hoe anders, willen wij u graag tonen en laten horen. Geautoriseerd B&O-dealer: ACHTER HETVEERPLEIN (naast V D), talefoon 010-342775 Vrijdagavond 30 maart houdt „Myosotis" weer haar Myosoos in het club gebouw aan de Dr. Kuyperlaan 4. Er bestaat dan nog gelegenheid om in te schrijven voor de bustocht die men met elkaar op 5 mei a.s. maakt. Iedere zaterdagmorgen gelegenheid tot trimmen van 9 tot 11 uur, van 2 tot 4 uur badminten en verder op woens dagavond zwemles in Bad-Zuid van half 7 tot half 8. Volksdansen heeft iedere dinsdagavond van half 9 tot 9 uur plaats. Wilt u hier meer inlichtin gen over weten neemt u dan even kon- takt op via telefoonnummer 732089. „Myosotis" is een onderdeel van het Gespecialiseerde Jeugd- en Volwassen Werk in Schiedam. Zelfs op een rommelmarkt mag geen rad van avontuur, hier in een wat commer ciële versie gestoken, ontbreken. De speaker zelf, uiteraard met eigen shirtrecla me. Zo kwam dan de Rijnmond zelf over de brug, om de loftrompet te steken over de eigen rommelmarkt... De Rijnmondband was niet de enige die zaterdag 24 maart een rommel markt hield. Vandaar dat de opbrengst minder is dan een paar maanden gele den. Het optreden van de Jeugd Rijnmond band trok veel belangstelling om 11.00 uur in de morgen. Maar dé belangstel ling gold het optreden van de senioren in vol ornaat. De Rijnmondband die al volop in öet gouden bestaan staat en waaraan men nogeens extra herinnerd werd. De viering nadert en in de verte wenkt Kerkrade. Reden genoeg dus om zich te laten horen. Vanavond (woensdag) organiseert de Schiedamse carnavalsvereniging „De Rietzeilers" een bingo-avond in de gro te zaal van de Chr. Sociale Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam. Het batig saldo is ook nu weer bestemd voor de Schiedamse gehandicapten. Voor de deelnemers aan deze bingo avond zijn prijzen te winnen, waar onder vele huishoudelijke voorwerpen. Als hoofd prijzen van de avond zijn weer een damesrijwiel en een herenrij wiel beschikbaar gesteld. De bingoavond is voor iedereen boven de leeftijd van 16 jaar toegankelijk. De aanvang van de avond is precies 8 uur. De zaal gaat om precies 7 uur open. Het zal niet meer worden toegestaan dat de laatkomers alleen voor de extra prijzen meespelen. En dit zijn allemaal fotoshots van de rommelmarkt die het motto en predi kaat „ïitzoeken maar" verdienen—

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 27