NLM Vlieg er met uw randstad-edities eens uit met de paasdagen... iCity Hopper en maandag (2e Paasdag) 16 april a.s vliegtocht beleven waaraan met een prettige herinnering wordt terugge dacht. De kosten voor deze lucht-excursie zijn inclusief een luchtdoopbewijs, een foto van de Fokker Friendship, een sticker en de speciale attentie 50.- per per soon (inclusief 'n kadootje van de Randstad-Edities). Tickets voor de Randstad-speciaal- vlucht kunnen van maandag t/m vrij dag van 9.00 tot 17.00 (dinsdag tot 19.30 uur) afgehaald worden bij het kantoor van dis Randstad-Edities Rot terdam aan de Straatweg 30 irr Rotter- dam-Hlllegersberg (nabij station Rot terdam-Noord), telefoon 010-22.34.00 Buiten de normale openingstijden: voor tickets ook geopend op zater dag 7 april van 10 tot 13 uur. Het vliegveld is bereikbaar met bus 33 vanaf Centraal Station elk half en heel uur. In samenwerking met de NLM (Neder landse Luchtvaart Maatschappij) or ganiseert uw eigen huis-aan-huisblad tijdens de paasdagen een serie rond vluchten boven een deel van Zuid- Holland. Voor zaterdag 14, zondag 15 en maandag (2e Paasdag) 16 april, dus gedurende het paasweekend, staan maar liefst twee Fokker Friendships op het vliegveld Zestienhoven te Rot terdam, die speciaal gereserveerd zijn voor Randstad-Edities. De toestellen hebben de gigantische taak in drie dagen tijd honderden lezers en leze ressen in het luchtruim te brengen en een serie vluchten te maken boven een deel van ons verspreidingsge bied. Voor deze bijzondere vluchten zijn ditmaal de bollenvelden uitgezocht. Na de start op vliegveld Zestienhoven gaat de CityHopper richting Bollen streek en de 10.000 m2 tuinmarkt van Bakker Hillegom b.v. Ook zal over een groot aantal bekende steden worden gevlogen zoals Vlaardingen, Delft, Den Haag, Leiden, Haarlem, Bodegra ven, Gouda en de Krimpenerwaard. De Fokker F27 zal voor deze speciale gelegenheid op slechts enkele hon derden meters hoogte blijven vliegen, waardoor bij gunstige weersomstan digheden een uniek uitzicht wordt ge boden op de prachtige kleuren van de uitgestrekte bollenvelden in ons land. Niet gehinderd door de paasdrukte kunnen onze lezers en lezeressen ge nieten van de pracht van de mooiste steden van Zuid-Holland. Aan boord van de Fokker Friendship, bekend onder de naam CityHopper worden de lezers begeleid door een stewardess van de NLM. Deze bollen- tocht in vogelvlucht neemt ongeveer een half uur in beslag. Deelnemers aan deze rondvlucht ont vangen bovendien nog een aantal herinneringen, die speciaal voor deze rondvluchten werden vervaardigd. Een luchtdoopbewijs met daarop een aantal specifieke gegevens van de vlucht krijgen de deelnemers over handigd. Voorts heeft uw huis-aan-huisblad nog een aantal andere verrassingen in petto zoals o.a. een foto van de Fokker F27, een sticker en een spe ciaal voor deze vlucht ontworpen at tentie. In drie dagen, zaterdag, zon dag en maandag 14, 15 en 16 april zullen een groot aantal lezers een Speciaal voor u als lezers en lezeressen van de Randstad-Edities gaan wij unieke half-uurs vluchten maken boven de kleurenpracht van de Bollen streek en een groot gedeelte van Zuid-Holland op zaterdag 14, zondag 15 RANDSTAD-EDITIES IN SAMENWERKING MET DE NLM CityHopper, vliegmaatschappij gespecialiseerd in korte, snelle trajecten. De Nederlandse Luchtvaart Maatschappij (NLM) is een dochteronderneming van de KLM. De NLM heeft voor de Randstadviuchten de Fokker F27 City- Hopper gereserveerd. De Fokker F27 is voor deze speciale vluchten bijzonder geschikt doordat de hooggeplaatste vleugels door alle raampjes een on belemmerd uitzicht geven naar beneden.

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 16