5 dagen NOORWEGEN bloesemtijd aan de fjorden RANDSTAD-EDITIES ROTTERDAM Hallo Jongens en Meisjes. Naar Van Dalen dus. Ook voor Jeugdschoenen. Exclusief voor lezers en lezeressen van Randstad Edities Een unieke kans om kennis te maken met de be koring van de en de onvergetelijke „Hardangerfjord" in de mooiste tijd van het jaar met veel zon en de in vloed van een warme golfstroom. BOEKINGEN (I.M.) STRAATWEG 30 3051 BG ROTTERDAM TELEFOON 010-22.34.00 Volledig reisprogramma Dinsdag 29 mal Woensdag 30 mal Even een verhaaltje over schoenen. Nieuwe Schoenen. Want daar is het nu weer volop tijd voor. Truien en winteijassen kunnen de kast weer in. Trek maar lekker je zomer kleren aan. Met daarbij een paar nieuwe schoenen van Van Dalen. Ze zijn er in allerlei soorten en maten. Stoere Jongenssandalen, leuke Meisjessandalen, Nature Shoes, zelfs Trim- en Sportschoenen, te veel om op te noemen Kom maar eens langs Dan meten wij de juiste lengte en breedte van je voet op. Zo ga je bij Van Dalen altijd de deur uit met schoenen die goed passen. Bovendien krijg je bij een paar schoenen een hele maal te gekke verrassing. Zomaar als aardigheidje van Van Dalen. En neem gerust je vader of moeder mee. Allebei mag natuurlijk ook. Welkom en tot ziens. Broersvest 33A, Schiedam. Versier een Schoen. Omdat van Dalen 10 jaar bestaat, is er voor de kleine klanten een helemaal te maffe wedstrijd. Schoenen versieren 't Maakt niet uit hoe. Gek, mooi, leuk, groot of klein. Alles is welkom. Meedoen is gemakkelijk. Even een deelnameformu lier halen, 'n Schoen versieren. En inleveren. Dan Dan krijg je in elk geval 'n leuke verrassing. En je maakt ook nog kans op een fantastische prijs. Succes. Balestrand Sogne*>0' Flam Voss Ulvik Bergen Voringsfoss Met de meeste zora is deze reis tot stand gekomen, in samenwerking met Noorwegenspecialist Scanialux. Wij laten met een geheel verzorgd programma U Noorwegen echt beleven, dus inclusief vliegen per NLM-straalvliegtuig, cruises, bergspoor en bus, en verblijf in 1e klas hotels aan het fjord. Een vijf dagen fascinerend reisprogramma, met een sprookjesachtige variatie, waarbij u uw foto- of filmkamera zeker niet mag vergeten. Met plezier bieden wij u deze onvergetelijke „alles inbegrepen" reis aan voor een feestelijke prijs, omdat één van onze Rotterdamse Randstad-Edities al 25 jaar de naam „Berg- en Blijpost" draagt. Snel boeken is dus gewenst. Voor deze exclusief voor de lezers(essen) van Randstad-Edities georgani seerde reis kunt u boeken van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur (dinsdags tot 19.30 uur) en a.s. zaterdag 7 april van 10.00 tot 13.00 uur bij: PS. Voor deze reis moet U in het bezit zijn van een geldig paspoort. Zaterdag 26 mei In de loop van de ochtend vertrek vanaf Rotterdam Zestienhoven per NLM F28 naar Bergen Lichte unch in het vliegtuig. Aansluitend transfer van het vliegveld naar het Strand Hotel of het Bjotveit Hotel in Ulvik. (ca. 4 uur). Diner in het hotel. Zondag 27 mal Na het ontbijt vertrek voor een cruise door het prachtige Hardangerfjord met het moderne motor schip „Epos Lunchpakket mee aan boord, 's Avonds diner in het hotel. Maandag 28 mal Ochtend ter vrije besteding. Na de lunch per veerboot over de Hardangerfjord en vervolgens per bus door het woeste bergland Mëbö naar de 180 meter hoge Vöringfoss waterval. Diner in het ho tel. Na het ontbijt vertrek voor de mooiste dagtocht in de omgeving „Noorwegen in een Notendop". Eerst met de bus over de Stalheim pas langs prachtige watervallen naar 'Gudvangen. Dan een wondermooie boottocht door de Naeróy-ford en de Aurlandsfjord naar Flém. Vandaar met de trein eerst steil klimmend tot zo'n 900 m. en dan afdaling naar Voss. Met de bus weer terug naar Ulvik Lunchpakket mee. 's Avonds diner in het hotel. Na het ontbijt per bus naar Bergen, waar een koffiestop wordt gemaakt. In de middag vertrek per NLM F28 van Bergen naar Rotterdam. Lichte lunch aan boord. Da prijzen: De prffs voor arrangement A, met verblijf in het Strand Hotel bedraagt Inclusief alle extra'* 895,-per pereoon.De éénpersoonskamertoeslag is 45,-. Het Strand Hotel is zeer mooi gelegen direkt aan het fjord. Aan het water is een grote tuin met ver warmd zwembad. Privê-strand met botenverhuur en waterskieën. Kamers met bad toilet en bal kon. De prijs voor arrangement B, met verblijf in het Bjotvelt Hotel bedraagt Inclusief alle extra's 795,- per persoon. De éénpersoonskamertoeslag is 20,-. Het Bjotveit Hotel biedt een prachtig uitzicht op het fjord. Gratis roeiboten voor hotelgasten ter beschikking. Kamers met warm en koud stromend water. De extra's: Bovengenoemde prijzen zijn inclusief Retourvlucht Rotterdam-Bergen per NLM F28. Luchthavenbelasting Transfers luchthaven - hotels v.v. 4 overnachtingen in het Strand Hotel of Bjotveit Hotel Alle maaltijden, beginnende met de lunch op de eerste dag en eindigend met de lunch op de laatste dag. Reisbagage-/ongevallenverzekering Annuleringsverzekering Excursies in samenwerking met de VVV t.w.. Cruise met motorschip „Epos" door Hardan- gerfjord; Veerboot/bustocht Voringfoss waterval; „Noorwegen in een Notendop" met bus, boot en trein. Nederlandse reisleiding. VAN DALEN JUNIOR

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 21