Bingoavond Rietzeilers 25.— Braderie van museum tot stadhuis voor herhaling vatbaar KREUGER SPECIALE AANBIEDING India zomershirts voor Goedkeuring van Gedep. Staten ARJO DE KONING Schiedam> Politiek forum in Landvreugd De herenmodezaak van Schiedam HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 23 - WOENSDAG 11 APRIL 1979 '„M: „Alsjeblieft! Een meesterwerk!". ff Ook U kunt leren ORGELSPELEN o Arjo de Koning, bekend organist en gediplomeerd muziekleraar, leert U goed, snel en vooral gemakkelijk o POPULAIR ORGEL spelen o In groepen van maximaal 6 personen ontvangt U individueel onderwijs; d.w.z. U bepaalt uw eigen studietempo, o Mogelijkheid voor privéles ruimschoots aanwezig, o Tevens gelegenheid voor theorielessen zoals: (klassieke) harmonieleer, alg. muziekleer, arrangeren etc. o Inlichtingen en inschrijven van leerlingen bij: MIIMi II»HI III mil Ook de allerkleinsten zetten hun beste beentje voor. applaus voor de drumband. Donderdag 26 april wordt in het wijk centrum „Boerderij Landvreugd" aan de Sweelincksingel 7 in Groenoord Zuid een informele forum-avond ge houden waaraan deelnemen gemeente raadsleden en diverse politieke parti jen. Het onderwerp van deze bijeenk omst, die om kwart over acht begint, zal zijn „een jaar na de gemeente raadsverkiezingen, is er wat veranderd en gaat het wel zo goed". Vrijdag 13 april (Goede Vrijdag) orga niseert de Schiedamse Carnavals vereniging „De Rietzeilers" bingo avond in de grote zaal van de Chr. So ciale Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam. Het batig saldo van deze avond komt ook weer ten goede aan de Schiedamse gehandicapten. Voor de deelnemers aan deze bingo avond zijn prijzen te winnen, waar onder vele huishoudelijke voorwerpen, zoals stoomstrijkijzers, dekbedden, wekker-radio's, enz. enz. Als hoofdprijzen van de avond zijn weer een damensrijwiel en een heren rijwiel beschikbaar. De bingoavond is voor iedereen boven de leeftijd van 16 jaar toegankelijk. De aanvang van de avond is om acht uur precies. De zaal is om zeven uur open. Er is bepaald, dat de laatkomers niet alleen voorde hootüprijzen mogen meespelen. korte en lange mouw Broersvest 6, telefoon 268206 Vrobjke spandoeken verhogen de sfeer. Een down die van alle markten thuis is. Ook de Paashaas mocht bij dit feeste lijk gebeuren natuurlifk niet ontbie- Paaseieren voor de jeugd, Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland hebben de goedkeuring verleend aan besluiten van de gemeen teraad van Schiedam waarbij, met een wijziging van de begroting 1978, de volgende kredieten zijn verleend: - 77.988,75 voor meubilair en ontwikkelingsmateriaal voor de kleu terschool Het Keteltje, de openbare la gere Burg. Verveenschool en de open bare kleuterschool De Zevensprong; -ƒ 70.900,voor het vervangen van de kozijnen in het gebouw van de Willem Brouwerschool; - 206.000,voor de le fase van het iunderingsonderzoek ten behoeve van de stadsvernieuwing. Verder hebben Gedeputeerde Staten verklaard geen bezwaar te hebben (on der nadere goedkeuring wanneer de Begroting 1979 zal zijn goedgekeurd) tegen verlening van het krediet; -ƒ 8.100,voor de aanschaf van een elektronische legesmachine voor de afd. Burgerzaken. Vandaar dat deze winkeliers hun beste beentje (letterlijk) buiten hebben gezet. Maar dan wél met de aanbieding van bijzondere koopjes welke huisvrouw komt daar niet op af? U heeft het hier maar voor het zeggen! Aanbiedingen te kust en te keur. Van boterkoekjes tot Ovomaltine als de uit bundige zon van het ogenblik tóch weer verstek laten gaan. Een beetje mistroostig zullen de win keliers zich op de Hoogstraat gevoeld hebben, donderdagavond toen de re gen maar bleef stromen en dat op de Koopavond.. Datzelfde gevoel hadden de winkeliers wel heel in het bjjzonder op het ver lengde van de Hoogstraat. Om precies te zijn op dat gedeelte van museum tot het stadhuis. VOLOP MUZIEK De majorettes presenteerden hun monter visitekaartje en dat gaf de bur ger moed. Want zaterdag kon je over de hoofden lopen. En dat was dan ook de opzet van deze grootscheeps opge zette Braderie. Een van de winkeliers merkt daarbij op: het was hoognodig dat we eens iets extra's deden. De meeste mensen denken dat de (koop) wereld ophoudt bij het museum. En dat is natuurlijk niet waar. Heeft u zaterdag overigens naar de muziek van „Gin Town Jazz Band" ge luisterd? Klanken die het best deden. Overigens: ze zijn zaterdag a.s. weer te beluisteren op dit gedeelte van de Hoogstraat. De Grote Markt is trou wens ook boordevol muziek. Alleen al door het optreden van de Rock and Roll groep Shout Knock out and the Rock and Roll patgroll". Muziek voor jonge mensen. Maar ook speciale aan biedingen voor jonge mensen. En als een nieuwe auto toch helemaal in uw hoofd zit? Bekijk de wagens dan hier neergezet. Meteen even bijkomen meteen portie oliebollen in de specifie ke oliebollenkraam. Niet weg te denk en op een braderie waar muziek inzit En muziek ziter in deze braderie. Voor herhaling vatbaar, is al gezegd. Maar doe er als huisvrouw nu beslist uw voordeel mee! Ballonnen opblazen. Voor deze down zo te zien dagelijks werk.

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 23