is w van Dalen schoenen Slot heeft de lente in 't hoofd! ^£rv scv*2 Modehuis Slot en Van Dalen Schoenen. Tien jaar broederlijk aan de Broersvest 33. En tien jaar bepalend voor het Schiedamse modebeeld. Met altijd de nieuwste internationale mode. Op een spectaculaire manier. Met aantrekkelijke aanbiedingen en feestelijke acties. En de mooiste schoenen uit alle windstreken. Dat verdient gevierd te worden. Voor iedere klant een tongstrelend presentje. En nog heel veel meer. Langs komen dus. Óm samen feest te vieren. Vandaar ook de aantrekke lijke prijzen voor deze modieuze luchtige japonnen. Met fleurig bloemmotief en brede nonchalante bind- ceintuur. De linker japon is er in de maten 38 t/m 46. De kleuren? Wit, zwart en turquoise. Nu De rechter japon heeft steek zakken. De maten zijn 38 t/m 44. En de kleuren kobalt, rood en groen. Nu mode op z'n mooist 58 SS Modieuze enveloptas met handvat en losse schouderriem. In wit, beige en blauw. 54,75 Fraai chroomleren sandalet met plooien in blad. In wit, beige en blauw. 76,75 Luchtige beige Nubuck sandalet met modieuze plooien. 99,75 Lichtbruine trotteur sandaal met gesloten hiel. 84,75 Modieuze wreefband trotteur. In taupe-beige. 99,75 Modieuze T-band sandalet met 12 zeer geraffineerde smalle bandjes over voet. In beige en rood leer. 120,— Sportief en toch modieus. Sandaal met kruisband en fijne perforatie in teenband. 99,75 VRIJDAG13 APRIL IS DE LAATSTE DAG! Onze kleine klanten die aan de schoenversierwedstrijd willen meedoen, kunnen tot vrijdag 5 uur hun kunstwerk inleveren. Wie nog geen deelnameformulier heeft moet zich dus haasten, om dat bij ons af te halen. Iedere deelnemer ontvangt een leuke verrassingen maakt kans op fantastische prijzen. Haast je dus! Exclusief feestschoentje met zeer apart bewerkt voorblad en veterbandsluiting. In glanzende felle discokleuren: rood, metalisée blauw en geel, zwart suède en wit. Omdat ook Van Dalen de lente in 't hoofd heeft dit weekend van 99,75 voor 69,75 Modehuis Slot. Van Dalen Schoenen. "Eenjaar modeVan top tot teen. 129.- 119.-

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 51