:<>te mm* Deze week guitlHMum uextia-luvddijki SCHIEDAM Royal Monza Tubantia Burg. Honnerlage Gretelaan 91 (20 meter van hoek Parkweg) Telefoon 010-715890 AMSTERDAM ROTTERDAM SCHIEDAM DORDRECHT UTRECHT HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 57 WOENSDAG 11 APRIL 1979 m RAM (21 maart20 april) Laat u deze week niet in de clinch nemen door een fantast die mooie plannen heeft maar ze nooit goed uit kan voeren. U heeft méér en beter te doen en moet de boot maar afhouden. U heeft een leuke ervaring met een relatie uit uw jeugd en er zitten wel wat genoegelijke uren voor u in de bus. Pas op uw enkel: forceer niets en voorkom onbesuisde bewegingen. U kunt nu snel afkomen van de narigheid, dus zoet zijnl STIER (21 april—20 mei) Kans op een kleine reis deze week of een andere verplaatsing. Mogelijk komen er ook meubels bij te pas. Zakelijk gespro ken wel plezierige ervaringen. Een nieuw project komt aardig van de grond. Op gevoelsgebied kan rust blijven heersen als u uw gedrag blijft aanpassen. U merkt zelf wel hoeveel verschil dit maakt in positieve zin. Kalm aan met de duiten en de ca lorieën. TWEELINGEN (21 mei—20 juni) Best een prettige week voor u. U kunt er zelf veel aan doen door met humor te reageren op de dingen die u eigenlijk er geren. Let eens op hoeveel prettiger het is (en gezonder!) om eerder te lachen dan te mopperen. Buitenkansje mogelijk in Verband meteen ruimte. Wellicht een kamer erbij of een ruil meteen groter huis? Blijf kalm bij de nonsens van een ouder- e, die eigenlijk niet meer goed weet wat hij zegt of doet. Deze dingen zijn menselijk en komen overal voor! KREEFT (21 juni—20 juli) Deze week moet er eens worden gehandeld of gepraat. U heeft er de tijd voor genomen om na te denken en dat is ook heel verstandig. Maar nu moet er ook eens een beslissing val len. Dit geldt evenzeer op gevoelsgebied. Voorkom dus span ningen en houdt de omstandigheden in de hand door positief op te treden. U heeft een aardige ontmoeting waardoor uw eigen standpunt een wijziging kan ondergaan. Niet zomaar naar buiten stuiven bij de eerste zonnestraal, maar jas aan! LEEUW (21 juli—20 augustus) Drukke week met allerlei bezoeken en extra werk. Toch ook kans op een gezellige logé en een paar praatavonden. Zet in dat geval uw plichtsgevoel even op een zacht pitje en ontspan u eens even. Een bekende familie-ergernis steekt weer eens de kop op en u moet toch eens echt van u afbijten! Soms laat de vrede zich niet handhaven door meegaandheid, maar eerder door een terechtwijzigjng! MAAGD (21 augustus20 september) Kans op een goed contact deze week; ook zakelijk. Zorg dat u afgeronde plannen ter tafel kunt brengen en houdt de ge sprekken duidelijk. Een zekere nervositeit kan u parten spe len. Dus niet gaan uitwijden maar de hoofdlijn vasthouden. Een positief bericht doet u veel genoegen en geeft u de kans verder te breien aan een geliefd project. Voorzichtig met scherpe voorwerpen, vooral wanneer die verontreinigd zijn ook nog. Prettige relatie met een Schorpioentype mogelijk. ife WEEGSCHAAL (21 september—20 oktober) Maak er een goede week van door uw eigen reacties objectief te bezien en goed in de hand te houden. Er zitten leuke mo gelijkheden voor u in de bus maar u bent in staat die te nege ren door een negatieve houding. Als u iets dwars zit, bent u niet altijd gemakkelijk in de omgang. Maar bedenk dan wel even, dat niet iedereen daarvan op de hoogte is en dat de mo gelijkheid er dik inzit dat men geen geduld heeft met uw houding. Matig met het goede der aarde! SCHORPIOEN (21 oktober—20 november) Kans op een gezellige week met een paar succesjes in eigen j kring en een pluim op de koop toe. U heeft u overigens best gehouden en in vervelende omstandigheden trouw doorge werkt en daarbij ook anderen aangemoedigd. Zien werken doet nu eenmaal werken. Niet te kritisch zijn ten opzichte van uw relaties. U legt dikwijls een maatstaf aan die typisch de uwe is, maar die niet noodzakelijk die van anderen hoeft te wezen. Op tijd eens uitblazen en desnoods spijbelen! BOOGSCHUTTER (21 november—20 december) U kunt in deze periode heel wat klaarmaken voor anderen. Er is nogal wat werk af te doen en het ligt wel in uw vlak ook nog! Help een handje mee en u doet wonderen. Op gevoelsge bied nu en dan een ontploffinkje mogelijk. Vooral met de jeugd is er kans op onbegrip. Over en weer. Maar u weet: een rustig praatje kan veel doen en heeft meer effect dan een sar castische opmerking. Woelige tijden-woelige kinderen, dat heeft de geschiedenis méér vertoond! STEENBOK (21 december—20 januari) Maak er een rustige week van want u heeft nogal wat span ning opgezouten in de afgelopen periode en u bent aan rust toe. Iedereen moet maar even zijn eigen boontjes doppen, terwijl u ach lekker „ingraaft". Een beetje mediteren en eens rustig wat lezen dat zal u goed doen. Nieuwe krachten en nieuwe ideeën komen dan vanzelf opdagen. U ondervindt veel hartelijkheid van vrienden en men is ook best bereid een klusje van u over te nemen. Kans op een gezellige brief. WATERMAN (21 januari—20 februari) Veel dingen kunnen deze week gladjes verlopen als u daar rustig op toeziet en niet aan het inmengen of verbeteren slaat. Kijk eerst nu maar eens even hoe dingen gaan! Anderen heb ben heus soms ook wel goede invallen en werkmethodes! Ga niet in op de praterij van een bepaalde Schorpioen die u nu eenmaal op de zenuwen gaat Wat kan het u schelen? Zo'n visite is gauw om! VISSEN (21 februari—20 maart) Kalme week maar wel volgepakt! Er is nogal wat te doen en het is mogelijk dat u voor een ander erbij moet invallen. Toch kan het best aardig verlopen omdat u goed op de hoogte bent en systhematisch weet af te werken. Op gevoelsgebied enige verkoeling mogelijk, doordat u zo druk bent. Leg het liefst even uit en voorkom verdrietigheden die vermeden kunnen worden. Voordeeltje mogelijk. Vorstelijke 2-zils en 3-zitsbank in echt massief eiken. Bekleed met ingeschoren velours. Fauteuil en bijpassende salontafel leverbaar. Een zitgroep, die letterlijk alles mee heeft, zoals hetzalig-soepelerundleeren grandioos comfort. Eigentijdse zitcombinatie in die gezellige, warm-bruine ribcord. Voelt zich overal op z'n gemak. 2 -zits plus 3 -zits, voor een prijs die volstrekt onmogelijk lijkt Fauteuil en bijpassende salontafel leverbaar. Nog zo n smakelijke eethoek, in donker balibruin. Compleet met 4 gestoffeerde stoelen Vlot gestyleerde zitgroep in sportief tweed. Dankzij demontabele zijkanten ook geschikt voor hoekbankstel of andere combinatie. Maar altijd heerlijk comfortabel.

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 57