Laat u door de zomer verrassen. van Dalen schoenen Modehuis Slot en Van Dalen Schoenen. Tien jaar broederlijk aan de Broersvest 33. En tien jaar bepalend voor het Schiedamse modebeeld. Met altijd de nieuwste internationale mode. Op een spectaculaire manier. Met aantrekkelijke aanbiedingen en feestelijke acties. En de mooiste schoenen uit alle windstreken. Dat verdient gevierd te worden. Voor iedere klant een tongstrelend presentje. En nog heel veel meer. Langs komen dus. Om samen feest te vieren. m Zomerse linnen tas. Met rits en voorvak. Geheel gevoerd. Zomerprijs Dit is natuurlijk maar een voorbeeld. Kom kijken bij Van Dalen. Naar de zomerse tassen collectie. Linnen Espadrille met enkelbanden. In alle zomerse kleuren. 36,75 4 Linnen wreefband sandalet met leuke hak. In beige, rood, blauw en zwart. 59,75 In een zomerse creatie van Modehuis Slot. Zeer zomerse japon 100% katoen. Met geraffi neerde schouderbandjes en roesjes. En brede nonchalante ceintuur. In lila/wit en blauw/wit. Maten 36 t/m 40. Zomerpri)s Sportieve zomerse sandaal. In naturel en cognac. 79,75 4 Kleurig gedessineerde zomerjapon, met fraaie bind ceintuur. Maten 38 t/m 46. Geheel lederen sandalet met gemakkelijke hak. In beige en lichtbruin. Normaal f 64,75. Alleen dit weekend voor een zomerprijs van Zomerprijs Modieus muiltje met kurkhak en fijne perforaties In beige nubuck leer. 49,75 Heerlijke soepele sandalet van gevlochten leer. In wit, beige en zwart. 89,75 mode opzn mooist DE PRIJSWINNAARS VAN DE WEDSTRIJD JONGENS: ,VERSIER EEN SCHOEN" MEISJESP^"** Linnen veterschoentje naar Amerikaans „Disco" model. In blauw en goud glans. 39,75 Modehuis Slot. Van Dalen Schoenen. Hen jaar modeVan top tot teen le prijs: Caspar van Rij, 2e prijs: Theo Engering, 3e prijs: Robbert Etman, 4e prijs: Ton Westraten, 5e prijs: Marco Snel, 7 jaar, Nieuwerkerk a/d IJssel. 4 jaar, Schiedam. 3 jaar, Schiedam. 5 jaar, Rotterdam-West. 11 jaar, Schiedam. le prijs: Mariska Steenbergen, 4 jaar, Schiedam. 2e prijs: Alexandra van Dijk, 10 jaar, Schiedam. 3e prijs: Linda Holleman, 8 jaar, Schiedam. 4e prijs: Pauline Valkenburg. 7 jaar, Rozenburg. 5e prijs: Hanneke Leliveld, 11 jaar, Schiedam.

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 35