Wijzen uit het westen. Reisburo Villerius «^ERRy Met Randstad-Edities gratis naar circuit van Zandvoort walraven&dek 127 John T ravolta Olivia Newton-John leMiaai Show en races hand in hand Als U genieten wilt van betoverende landen in het Verre Oosten en daarover documentatiemateriaal wenst te bekij ken.. Kom dan eens ervaren hoe welkom U bent in ons reisburo. Alle reizen regelen wij tot in de puntjes. HONDA Broers veld 167, 3111 LG Schiedam Telefoon 010-73.16.11 Radio Henfli 16 grandioze ^om en ^J-erry teken}ilmó Het Circuit van Zandvoort houdt weer Open Huis. Nu voor het derde achtereenvol gende jaar reeds: zondag 6 mei wordt het racefestival 79 gehouden, waarop de lief hebbers van de snelheids- sport gratis kunnen genieten van een dagje vol spanning en ook ontspanning. Specia le, kosteloze toegangsbewij zen zijn verkrijgbaar hij ons kantoor. 's-Gravelandseweg 373 Schiedam Tel. 010-620055 Emmastraat 56 Vlaardingen Tel. 010-358002 HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 7 -VRIJDAG 27 APRIL 1979 KABEL TV NIEUWS Laat u niets op de mouw spelden!!! Radio of TV kabel per meter 1 Plug radio of TV 4 A. 1 Theestuk voor j..« 1.00 radio of TV 14.50 - 1 Adapter VHF UHF 2.00 voor radio of TV Waarom duurder betalen, als het goedkoper kan. Lange Kerkstraat 86, tel 262996 na 18.00 uur 707143 Wasautomaten - vaa- twasmachines reparatie aan alle merken onder garantie Snelservice binnen 24 uur. Speciaal Candy service-dea Ier. Tel. 010-164955. Wie heeft 29 maart j.l. mijn Puch Maxi van de Schaapmansingel meegeno men, met verz. nr. GLM 749, ben invalide en zeer ge dupeerd, bellen nr. 372326. Nu alle onderdelen van alle merken auto's. Ge vraagd: loop- en sloopauto's. Burg. H. Gretelaan 9, naast de Bols. Tel. 733065 b.g.g. 156068. ELECTRIC- SERVI CE reparatie aan radio, t.v. en alle huish. apparaten, wasautomaten, koelkasten, centrifuges, voor 10 uur ge beld de zelfde dag geholpen. Wij repareren "an schee- rapp. tot wasautomaat. Ook verkoop losse onderdelen. Tijdelijk alleen telefonisch. Rotterdam. Tel. 010- 760351. zette trajecten voor het rechte ge deelte bij de tribune en bij de Pano ramabocht: er wordt gereden met VW Golfs GTI die geheel in race-uit voering zijn uitgemonsterd. Vervol gens komen er parachutisten met angstwekkende precisie naar bene den, is er een kartrace voor journa listen. En ten slotte het grote spekta kel van de wielerkoers voor cou reurs: een ronde verkeerd om over het Zandvoortse circuit op de door de organisatie ter beschikking gestelde fietsen. Vier races en kart-primeur Het Racefestival begint om precies 13.00 uur met een race voor de For mule Ford 2000, een drukbezette klasse met formulewagens die door gaans felle gevechten biedt. Daarna (om 13.40 uur) wordt voor de eerste keer een heuse kartrace verreden op Zandvoort: een belangwekkende de monstratie, vooral ook omdat vele autosport-beoefenaren afkomstig zijn uit de kartsport. Om 14.15 uur starten de rijders in de race voor de Volkswagens Golf GTI: de derde ronde voor de GTI Cup. Bij de Volkswagen Golf GTI Cup gaat het om spectaculaire merken- races die dit seizoen voor het derde jaar worden verreden. Er komen dertig rijders aan de start in het zelfde model wagen. De onderlinge verschillen zijn gering: een dozijn rijders dat in de training in dezelfde seconde blijft, is geen uitzondering. Dat betekent dat de strijd letterlijk op de centimeter wordt uitgevoch ten. En dat is een riante voorwaarde voor het publiek om echt racespek takel te kunnen zien. De toeschou wers bij dit Racefestival op Zand voort zullen zich verbazen hoeveel streken de heren coureurs kunnen uithalen. Hoewel het niet de bedoe ling is dat tegen elkaar wordt op ge reden, is duwen bij eeri vaartje van 200 kilometer per uur voor de tribu nes heel gewoon. Om 15.00 uur is het de beurt aan de Sportcars 2000, een nieuwe race- klasse dit jaar. Ten slotte wordt om 15.50 uur begonnen met een race over twee uur om de Troffee Trans Europa. De wagens die hierbij in ac tie komen, zijn verbeterde toerwa- gens, waarbij ook VW Golfs, VW Scirocco's en Audi's 80. In deze wed strijd voor de TTE komen ook bui tenlanders aan de start. Vroeg van huis Wanneer u dit Raeefestival gaat be zoeken, is het belangrijk vroeg van huis te gaan op zondag 6 mei. Vooral wanneer het goed weer is. verwacht men veel publiek op Zandvoort dat kan worden bereikt vanuit de rich ting Haarlem (via Aerdenhout) of vanuit Bloemendaal (over de zee weg). Er is voldoende parkeergele genheid bij het circuit, waarbij het verstandig is altijd de aanwijzingen te volgen van de politie die de drukte in goede banen zal leiden. Probeer vooral zelf geen oplossin gen te bedenken. Wees er overigens ook vroeg bij om kaarten te halen. Op ons kantoor kunt u gratis kaarten voor dit gehele festijn verkrijgen en niet alléén voor uzelf, maar voor de gehele familie. Ga eens gratis een dagje uit! Een MGM film Uitgebracht door Cinema International Corporation y Het wekken van belangstelling voor de autosport bij een zo groot mogelijk publiek (verleden jaar trokken 40.000 toeschouwers naar het beroemde circuit in de duinen onder het motto „We gaan naar Zandvoort") is mogelijk gemaakt dankzij de steun van vier firma's, waarbij Pon's Automobielhandel die ten nauwste is betrokken bij de grootste en spannendste toerwagen- raceklasse in de Nederlandse autos port, de Compact Racing met de Volkswagen Golf GTI. Pon zorgt samen met Randstad-Edities ook voor gratis kaarten. Het Raeefestival werd twee jaar ge leden voor het eerst georganiseerd en werd meteen een laaiend succes Velen die de racerij voor het eerst en dan nog gratis ook aanschouw den, werden op slag enthousiast. De herhaling was eveneens zeer ge slaagd en ook deze ,keer wordt een zodanig aantrekkelijk en afwisse lend programma geboden, dat kan worden gerekend op zeer. zeer ve len. Behalve de races, is er een hooiend voorprogramma. Disco Show/Slaloms/Parachutisten/ Kartrace voor de pers/Wielerkoers Het voorprogramma (aanvang 09.00 uur) is veelbelovend; een festival op zich. Dat wordt afgeweken van een normaal programma, ligt voor de hand op zo'n Racefestival. Tom Blom begint de dag muzikaal met oen Disco Show Daarna worden er slaloms gehouden op speciaal uitge-

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 7