Kethelse aubade groot hoogtepunt, bij stadhuis liet men het afweten HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 15 - WOENSDAG 2 MEI 1979 Burgemeester, burgermeestersvrouw en aubade. Hulp bij de aubade. Donkere wolken pakten zich samen boven de aubade voor het oude stadhuis. „Even uitblazen r het schoolplein in de Willem Brou werstraat, op het plein van de Mgr. Bekkersschool aan de Eduard van Beinumlaan en op het plein van de Martinusschool aan de Iepenlaan. Patricia Putters (11) helemaal beze ten van paarden, (ze rijdt zelf paard op de camping) tekende een fraaie paardekop met kleurkrijt en geluk kig bleef het droog! Peter Kulche deed een Victoriaanse boot compleet met zeilen herleven op de tegels en Carmentelg Rinia (11) zag het helemaal zitten in een leuke clownskop. Daantje Hoek (4) wist nog niet wat of hij ging maken, om te beginnen maakte hij zijn snoet maar helemaal bruin. Cassis Finuela (7) tekende haar droomhuis, Marian Jongste (10) creëerde een pop met lang stroblond haar en Jean Jongste (S) legde uit dat het een jongen op een bromfiets was! Een bijna juichende gele beer met bruine kop van José Binneveld (10) en Brenda Plooy (8) tekende een langwerpig mozaiek. Een brok kunst werd het werk van Pauline Molendijk (10) en Ricky Wuyster (8) had een hele serie mui zen op wel hoge poten en had er heel wat lekkers en stukjes kaas voor op de tegels staan! Een gezellige geel getekende kok met sneeuwwitte muts. Een creatie van Mike West huis van de Alb. Magnusschool. Marcel Bril (12) heeft al vijfmaal de eerste prijs gewonnen. Ieder kind heeft verschrikkelijk zijn best gedaan en dat geldt voor de ge hele stad. Ook voor Karin van Klin ken (11) voor de tekening van die eend met hoed op. OPTOCHTEN De viering van Koninginnedag 1979 is zaterdag 28 april ingezet met lam pionoptochten en gelukkig werd het na die troosteloze regen de gehele dag eindelijk droog, zodat elke wijk zijn eigen lampionnenfestein had. Nieuwland zelfs een gekostumeerde optocht. Een Oranjebal in de Jeugd- haven Nieuwland, schietwedstrijden in de Korenbeurs, o.a. om het kam pioenschap van Schiedam, waar voor een fraaie Legner kampioen strofee pluA legpenning van de Ge meente Schiedam was uitgeloofd en overal in de wijken muzikale rond wandelingen o.a. van „Harpe Da vids", St. Radboud, Ambrosius, O.B.K. en Wilton Fijenoord. Maar dat er geen kóórklanken bij het stadhuis te beluisteren waren is toch wel erg triest. M.W. Aangekleed viert feest.

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 15