voor Koningin Grote beschuit met aardbeien A. Stouthandel officier orde van Oranje Nassau HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 16 - WOENSDAG 2 MEI 1979 Er was braderie aan de Groenelaan. Alle tanden in het feest gezet. De Nederlandse beschuitbakkers en de aardbeientelers uit de Bomme- **v Tijdens de jaarlijkse vergadering van de vennoten van de Nederlandse Ac countants Maatschap, die afgelopen vrijdag in Brussel plaats vond is nog een Schiedammer onderscheiden ter gelegenheid van de 70ste verjaardag van Koningin Juliana. Het betreft de heer A(art) Stouthandel, Burgemeester Knappertlaan 144, die in verband met het bereiken van de zestigjarige leeftijd, per 30 april zal af treden als voorzitter van de Raad van Bestuur van de Nederlandse Accoun tants Maatschap. De heer Stouthandel heeft zich èn in die functie èn op andere terreinen gro te verdiensten verworven. Bij deze laat ste met name voor de voetbalsport, zo wel in plaatselijk verband (Hermes D.V.S.) als bij de K.N.V.B. in organi satorisch en in arbitraal verband. Voorts was hij lid van de Commissie tijd waarin sprake was van een begin nende en moeizaam voortschrijdende fusie tussen de beide Schiedamse zie kenhuizen. De onderscheiding is hem zaterdag in Brussel uitgereikt door Schiedams burgemeester drs. Arie Lems. Schiedam viert feest Veel belangstelling aan de Groenelaan. lerwaard hebben Hare Majesteit voor haar 70e verjaardag een beschuit van 70 cm. doorsnee met 700 aardbeien aangeboden. Beschuit met aardbeien wordt in Nederland steeds populairder. Daarom hebben de beschuitbakkers en aardbeientelers elkaar opgezocht om Hare Majesteit dit cadeau aan te bieden. Na alle beschuiten met muisjes die de Koningin ter gelegenheid van ge boorten en feesten heeft mogen „nuttigen" moet ook deze uit tarwe ver vaardigde reuzebeschuit met het vitamine C-rijke beleg een gezellige trak tatie vormen. De 700 aardbeien kwamen uit de Bommelerwaard, één van de belangrijk ste gebieden in Nederland waar aardbeien geteeld worden. Hare Majesteit heeft dit typisch Nederlandse produkt, tijdens het défilé, met veel plezier in ontvangst genomen. Mrii „Wat staat daar nou?" PÉSHHiai'

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 16