st... i krulset met irs. voor vader Philips stoomkrultaog Bauknecht lichtgewicht strijkijzer ooster Kalorik fonduset Philips grill-bakoven Philips ladyshave Luxe friteuse Mini-citruspers Philips Partygrill PHILIPS Philips Spiesgrill Bauknecht* fkoffiezetautomaat ïilipÏT offiezetapparaat Moulinex Espresso, Italiaanse espresso, Kalorik droogkap 67 mde krulset uw haar zeer snel zit riesprijs 119, edordaqprijs Philips scheerapperaat, chroomstalen scheerblad en 35 snijmesjes voor optimaal scheerresultaat. Adviesprijs 85,- St... moederdagprijs een snelle één minuut haarkruller. Adviesprijs 49,95 Moederdagprijs 27.95 met thermostaat voor de juiste temperatuur. Adviesprijs 37,- moederdagprijs 19.95 ische toaster voor 2 3 brood, rijs 81,- dagprijs met thermostaat voor de juiste temperatuur, los pannetje dus onderstel ook als kookplaatje te gebruiken. Adviesprijs 112,— Moederdagprijs WA Compact van buiten, toch nog altijd groot genoeg voor twee kippen van ca. 1000 gram. Braadspies van buiten af bedienbaar. Zelfreinigende wanden. Een bedieningsknop voor grillen of bakken. Adviesprijs 2S5,- moederdagprijs met tweezijdige tondeuze een snelle en comfortabele manier van ontharen Moederdagprijs met reukfilter in deksel die alle nare bakluchtjes absortbeert met thermostaat en een beveiliging tegen oververhi ting. Adviesprijs 155, Moederdagprijs De mini-citruspers van Philips neemt bij.a net zo weinig plaats in als de oude handpers. In een wip maakt u hem weer schoon. Adviesprijs 37,50 Moederdagprijs geschikt voor alle soorten vlees, worst, snacks en vis. Groot grill-oppervlak. Adviesprijs 99,- moederdagprijs 74.95 Uniek! Aparte manier van grillen met zelfreinigend verwarmings element. Fraaie bruine uitvoering. Adviesprijs 89,- Moederdagprijs 74.95 inhoud 2 tot 10 kopjes, met kontrolelampje en warmhoudplaat. Adv 85,- moederdagprijs 49.95 iet transparant 'aterreservoir, de koffie "blijft op de juiste temperatuur, S3 gr. C., door uniek ontkalkingssysteem, slechts éénmaal per jaar ontkalken, inhoud 550 cc. Adviesprijs 69,- moederdagprijs 54.95 kop voor kop vers gezet. Adviesprijs 189,- moederdagprijs krachtige motor voor snelle droging van uw haar. Compleet met statief. Adviesprijs 87,- Moederdagprijs

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 29