Uitvoering „Alliantie" werd een groot succes HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 42 - D|NSDAG 22 MEI 1979 Voor de eerste maal, na de fusie van de drie Schiedamse gymnastiekver enigingen DOK, ODO en Animo, heeft de vereniging „Allantie" een uit voering gegeven als totale vereniging. In de sporthal Margriet (de 2000 zitplaatsen waren alle bezet) is dit eerste optreden een groot succes geworden. Na zeventien maanden (na de fusie) van veel oefenen heeft de technische leider van de vereniging Aad van Til- borg met dertig leiders en leidsters een avondvullend programma weten te brengen, waar iedereen bewondering en waardering voor had. We gaan er met z'n allen op af, melden! Wij doen het echt met plezier! getuige het enorme applaus dat deze 35 jeugdige muzikanten toebedeeld kregen. i\a aiverse demonstraties van kleu ters, jongens en meisjes gaven John van der Meer, Harry van der Lee, Nico Tulling en The Schippers een staaltje hoogbrug acrobatiek weg. Bij het onderdeel brug-ongelijk wa ren het Anja Poelman, Annemiek van de Leije en Ineke Winkelman die, onder leiding van Wim de Gids, de aanwezigen lieten genieten van uitstekend turnen. Aan de demonstratie rmgen werk ten mee: Astrid van Gogh, Madeion de Jong, Anje Koelman, Wilma van Zomeren en de turners Nico Tulling, Theo Schippers, Cors -van Loenen en John van der Meer. Een demonstratie van moderne jazz- gymnastiek, op muziek van James Last, door acht dames en acht heren van bestuur en technische commis sie, viel ook bij de talrijke aanwezi gen goed in de smaak. Als slot van deze succesvolle uit voering was er een massaal optre den van de ruim 750 deelnemers, waarna voorzitter Piet van Wame- len zijn dank uitbracht aan allen die aan deze avond hebben meege werkt. Dat deze avond een grondige voor bereiding gekend heeft, was duide lijk merkbaar aan de goede organi satie. Buiten het technische gedeelte was het ontvangstteam van vijftien dames aangevuld met bestuursleden van sectie's onder leiding van Frans van Dun, die elke genodigde en/of bezoekers zijn of haar juiste plaats toewees. Ook de toestellenploeg van 16 man, onder leiding van Fred van der Vlugt, kwam alle eer toe, om tussen het 21 punten tellende programma door, alles op tijd gereed te krijgen. De propagandastand, onder leiding van Kees de Groot, had grote aftrek bij het talrijke publiek. De muziek tijdens de diverse onderdelen werd verzorgd door Ron Zandstra. Geef die drumband Rijnmond de ruimte Dan krijg je waar voor je geld. Algemeen voorzitter Piet van Wame- len opende de uitvoering met een welkomstwoord tot alle genodigden, leden, ere-leden, ouders en familiele den. Hierna trad de jeugddrumband „Rijnmond", onder leiding van Ed win Koorengevel, op met een show die bij het publiek in de smaak viel, Vlotjevaren in sporthal Margriet. T Is dat we ons inhouden. Dat doe jg heel knap, jangen Kringloop-kinderen. Lekker stel voor de schoorsteen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 42