E.AS. wil het nu eens keihard eerlijk zeggen. U zou wel gek zijn als u geen General Motors auto koopt! Vouwcaravan, merk Trigano 's Gravelandseweg 408, Schiedam, afslag Schiedam Centrum, dan direct linksaf. (Showroom Zaterdags Geopend.) 2 stuks voor C. de Baan Maar als u toch Ford prefereert Kom vlakbij kijken! I Dit is een stuk eerlijkheid. Geen dubbele-bodem prijzen bij E.A.S.! Maar weet wel, waar u uw Amerikaan koopt! Vertrouw liever op E.A.S.! Chevrolet MALIBU CLASSIC TE KOOP: 4 a 5 slaapplaatsen, met vaste voortent, com pleet met reservewiel. Is zo goed als nieuw (slechts 1x drie weken gebruikt). Staat bin nen 3 minuten geheel overeind (demonstra tie op verzoek). Nieuwprijs 3.700. vraagprijs 2.500 Bilderdijkstraat 6 te Vlaardingen. Telefoon 010-343927 i i 53 35 EA& wil het nu eens keihard eerlijk zeggen: Van 100% katoen. Met ronde hals of V-hals. In wit camel, lichtgroen, khaki, brique, navy, zwart en raf. Alleen deze week van 9,- per stuk, nu 2 stuks voor 15, Wel, dat kan ook. Er staan bijvoorbeeld op dit moment 5 nieuwe Ford-Mustangs in onze showroom. Met hardtop, fastback enz. Direct leverbaar! Wij kunnen ons best voorstellen dat u ook eens in een echte Amerikaan wilt rijden. Maar zorg dat u niet in die wild-west terecht komt die daar nog in Nederland omheen ligt. Vertrouw liever op E.A.S. Zoals al zovelen al 25 jaar doen. Waarom half Nederland afrijden, terwijl u vlakbij in Schiedam uw glanzend nieuwe Amerikaan kunt zien. Goedkoper! Met betere service en met een proefrit die desgewenst de hele dag mag duren. Kom kijken! Kom als u een Amerikaan van General Motors zoekt kijken bij E.A.S. Chevrolet Malibu/Classic Direct uit voorraad leverbaar. 2 en 4 deurs Stationcars 6 of 8 cylinder Automaat of hand- geschakeld Cadillac Seville De absolute top! 8 cylinder injectie Nu ook uit voorraad 8 cylinder DIESEL!! Stoffen of écht j lederen interieur Oldsmobile Cutlass AMC Concord 4 deurs Salon/Brougham 2 deurs Supreme/ 2 deurs/ 4 deurs Brougham 2 deurs Calais en Stationcar uitvoeringen Europese Afmetingen 472 x 180 cm. Tevens uit voorraad Diesel-uitvoeringen Ook de nieuwe SPIRIT!! Uit voorraad! Steeds meer figuren gaan rechtstreeks importeren. Maar hoe zit het dan met de service? Met de onderdelen? Moet u die zélf uit Amerika halen? Loop toch geen risico. E.A.S. heeft speciaal voor Amerikaanse auto's opgeleide, ervaren monteurs met achter hen een enorm onderdelenmagazijn, dat elk onderdeel te allen tijde direct uit voorraad leverbaar is. Vergelijk dat alléén maar eens! Men weet al lang dat er tegen E.A.S. wat prijzen en service op het gebied van Amerikaanse General Motors auto's niet op te boksen is. Vandaar sommige lokprijzen- advertenties. Ja, maar vraag 'es of die auto wel voor die prijs te leveren is. Hoogsf waarschijnlijk niet, wel duurder Veel duurder. En u rijdt dan half Nederland af om te ontdekken, dat u op z'n zachtst gezegd bij de neus genomen bent. Chevrolet Impala/Caprice 2 en 4 deurs Stationcars 6 of 8 cylinder/ automaat Veel meer comfort, veel meer veiligheid, veel minder onderhoud. Voor prijzen, vaak duizenden guldens lager dan vergelijkbare, Europese kwaliteitsauto's. Niet alleen zijn de Amerikanen van General Motors veel veiliger doordat de zeer strenge veiligheidseisen wettig verplicht in elke Amerikaan zijn ingebouwd, niet alleen hebben ze in Amerika een kwart eeuw meer ervaring General Motors is ook de allergrootste met beroemde merken als Chevrolet, Oldsmobile en Cadillac. En General Motors staat bovendien aan de top in Compact-Cars, de aan Europese afmetingen aangepaste auto's, milieu-vriendelijk, met verrassend zuinige motoren. E.A.S. importeert al 25 jaar rechtstreeks uit Detroit. En kan daardoor honderden, vaak duizenden guldens goedkoper zijn. EURO AUTOSERVICE SCHIEDAM In onze showroom staan op dit moment meer dan 100 nieuwe auto's. Allen direct uit voorraad leverbaar. Voor de prijs die erop staat. De prijzen die u ook in onze advertenties ziet. E.A.S. biedt Chevrolet, Oldsmobile en Cadillacs direct uit voorraad. Met keus uit meerdere uitvoeringen en kleuren. Met 6-8 cylinders. Met automaat of schakelblok.

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 21