Peugeot504. De onverwoestbare Fransman. Nefkens Eurodam B.V. Schiedam Het doel We zijn n°g steeds trots op onze „Auto van Er zijn legio uitvoeringen: sedan, break en het jaar Maar t is jammer dat je dat predikaat maar één familiale. Mogen we u in deze zuinige tijden wijzen op keer kunt krijgen. de dieselversie? terwijl we toch jaarlijks iets aan de 504 toe- Trekt probleemloos caravans de helling op voegen. Een snufje hier, een extraatje daar. En dat blijven en is toch geluidsarm.En... rijdt bij 90 km/u één op 13,6. we gegarandeerd nog jaren doen. De prijs is schappelijk voor zo'n grote Wat ons betreft is hij niet van de weg te middenklasser: v.a. nog geen f20.000,- branden (en dat slaat niet alleen op de wegligging)Wij verwachten overigens niet dat iedereen De Peugeot 504 is nu dus completer dan ooit. vandaag-de-dag maar over contanten beschikt. We zij n Stel, dat we m dit jaar introduceerdengewend financieringen voor onze klanten te regelen. Als u bij een Peugeot dealer binnenstapt, zult u merken dat we zijn als de auto's die we verkopen: volwassen, betrouwbaar, snel maar niet gehaast. Waar wacht u nog op? Miljoenen zijn u voorgegaan. Is het geen tijd dat u aan den lijve onder vindt waarom dit wonder op wielen nog steeds een onverbiddelijke bestseller is? BROERSVEST V MARCONIPLEIN Q ROTTERDAMSEDIJK KOEMARKT I PEUGEOT NEFKENS EURODAM B.V. Zondagavond 26 augustus 1979 heeft de nationale „Aktie Bootvluch telingen" plaats, waaraan ook radio en televisie de medewerking verle nen. De aktie is georganiseerd door de Stichting Nationale Aktie voor Hulp aan Vluchtelingen „Vluchteling 1976", waarvan H.M. de Koningin berschermvrouwe is. Het probleem van de bootvluchtelin gen in Azië, zoals we dat kennen uit de pers, de radio en televisie, heeft ons sterk aangesproken. Vele vluch telingen zijn verdronken in een po ging een ander land te bereiken. An deren zijn teruggestuurd naar zee, toen zij meenden aan land te kunnen gaan. Begin deze maand wachtten 187.000 bootvluchtelingen op een land, dat hen wil opnemen. Ook 210.000 over land gekomen vluchte lingen leven in Thailand tussen hoop en vrees. Ook zij wachten op een land, dat hen zal willen opnemen. Om hen de dringend noodzakelijke hulp te bieden is de komende AKTIE BOOTVLUCHTELINGEN opgezet. Het gemeentebestuur van Schiedam en de Vereniging voor Vluchtelingen willen deze nationale actie, die ook in onze stad wordt gevoerd, van harte steunen en roepen daarom alle inwoners op om een geldelijke bijdrage aan de aktie te leveren. Het gaat eigenlijk om een internatio nale aktie, want in 10 andere landen vinden soortgelijke akties plaats: Bel gië, Denemarken, Duitsland, Enge land, Finland, Luxemburg, Noorwe gen, Oostenrijk, IJsland en Zweden. Het geld van de Nederlandse aktie zal buiten Nederland worden besteed. Het Nederlandse hulpplan voorziet in eerste hulp (aanvullende voedselhulp, kleding en medische hulp) aan vluch telingen in: Indonesië, Malesië, Hong kong, Macao, Thailand en de Philip- pijnen. Het voorziet voorts in onder wijs- en welzijnsprojekten in de vaak lange periode, dat vluchtelingen moe ten wachten op emigratie naar een derde land. Het voorziet tenslotte in hulp in die landen van vestiging, waar de financiële middelen voor een be hoorlijke opvang van de vluchtelin gen ontbreken en niet kunnen wor den opgebracht. Met dit hulpplan zal zeker een bedrag van meer dan tien miljoen gulden zijn gemoeid. Een breed samengesteld nationaal Comité ziet toe op de beste ding van de Nederlandse gelden. Vereniging voor Vluchtelingen E. M. Marcus-Spring in 't Veld Burgemeester en Wethouders van Schiedam de burgemeester R. Scheeres l.b. de secretaris A. B. v.d. Bout l.s. De minister-president mr. A. A. M. van Agt zal op zondagavond 26 augustus a.s. van 19.00 tot 19.10 uur een toes praak houden over de radio (Hilver sum 1, 2 en 3) en de televisie (Neder land 1 en 2) en daarbij een beroep doen op de bevolking om geld te stor ten op giro 999 ten name van Vluchte lingenhulp Den Haag Men kan het geld overmaken via giro of bank, doch ook geld, cheques of girokaarten tussen 19.00 uur en 22.00 uur brengen naar de daarvoor aange wezen plaatsen, waaronder kerken. In Schiedam zijn de volgende plaatsen zondagavond voor de ont vangst opengesteld: het Stadhuis aan de Grote Markt Grote Kerk, Lange Kerkstraat Opstandingskerk, Burg. Honnerlage Gretelaan Bethel-kapel, Nieuwe Maasstraat Dorpskerk Kethel, Noordeinde Julianakerk, Burg. Knappertlaan 29 Oosterkerk, Rotterdamsedijk 289 Magnalia Deïkerk, Albardastraat 67 De Ark, Hargplein 101 Singelkerk, Singel 106 H. Hartkerk, Lekstraat 55 St. Jan de Doperkerk, Mgr. Nolenslaan 99 O. L. Vrouwe Visitatiekerk, Dr. Schaepmansingel 5 St. Jacobuskerk, Willem Andriessenlaan 65 Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt), Westvest 30 HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 12 - VRIJDAG 24 AUGUSTUS 1979 Elf jaar te vroeg. Nieuw Mathenesserstraat 11-13 Schiedam Tel. 010-260320 Motorrijwiel, Honda 750 Four K7, juni 77, 5000 km., dubb. schijfrem, nieuw f 7500,— nu 3750,—. Event, auto inr. Tel. 010- 353384. Wegens omstandighe den te koop: Renault 6 TL, 1977, kleur beige, 40.000 km., zeer mooi 6950, Tel. 353262. 24 dg. Benidorm of 24 dg. Torremolinos met de Jong-Intra Tours. ANVR Reisb. DE BEER, Appel markt Te koop: volglas aqua rium 150x50x50, eompl. met Eheimpomp en tijdklok en 7 Piranha's na 6 uur te). 265182. Te huur: gestoffeerd eenkamerapp., huur incl. gas, licht en water 575, p.m. Voor inf.: Vastgoed v. Dorst B.V. tel. 732555, na 17.00 uur: 712233. Te koop: eiken klein 2- zitsbankstel, z.g.an., apart model, bekl. gebloemd go belin, gek. 2995,nu voor/ 650,Tel. na 7 uur: 268976. Met De Jong-Tours naar Nieuwjaarsconcert in Wenen, 13 dg. v.a. 950, p.p. ANVR Reisb. DE BEER, Appelmarkt Ook Schiedam kan helpen AKTIE BOOTVLUCHTELINGEN

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 12