Werkplatform van RVS op sleepreis **Wat zeggen uw sterren? m HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 14 - VRIJDAG 7 SEPTEMBER 1979 Het voor Chinese rekening gebouwde zelfheffende werkplatform Pingtai- chuan Yi Hao werd op 31 augustus jl. opgeleverd en is nu haar sleepreis naar Maretania begonnen. Het platform werd oktober 1978 door RSV Gusto Engineering in opdracht ontvangen van de Chinese Volksrepubliek. Het is bestemd voor buiten gaats heien van de fundatiepalen voor een aanlegsteiger die de Chinezen in Nouakchot, Mauretania, zullen bouwen. Daarvoor kan het platform zich door middel van vier gepatenteerde Gusto klimstystemen langs vier palen het zee-oppervlak heffen, waardoor het platform onafhankelijk van de golfbewegingen wordt. Het werktuig is ontworpen om te werken in waterdieptes van 20 m. en gol ven van 6 m. Naast de voor het heien genoemde voorzieningen, zoals een 60 tons tijdende kraan, is het platform uitgevoerd met een accommodatie voor 16 man. Het meer dan 10 miljoen kostende werkeiland werd door RSV Gusto En gineering ontworpen, terwijl de bouw bij De Rotterdamsche Droogdok Maatschappij onder directie van Gusto Engineering plaatsvond. RAM (21 maart20 april) Eis in deze periode niet teveel van uzelf: u heeft het gevoel dat u door een dikke stroop loopt en maar niet op kunt schieten. Geef rustig toe aan uw loomheid en maak er een kalme week van. Zo voorkomt u ook datu uzelf en anderen prikkelt. Er is overigens weinig belangrijks aan de hand en u kunt het beste oude klussen afwerken. Geen grapjes met de duiten en niet ingaan op onoverzichtelijke voorstellen. Op gevoelsgebied kans op kortsluiting. STIER (21 april—20 mei) Over het algemeen een prettige week. Dat komt ook niet wei nig doordat u zelf de dingen van de plezierige kant bekijkt. U schiet goed op met uw werk en heeft leuke resultaten te wachten. Op gevoelsgebeid heerst ook een ontspannen sfeer nu uw gevoel voor humor weer functioneert. Kans op een reisje of verplaatsing. Kleine voordeeltjes op het gebied van roerend goed. TWEELINGEN (21 mei—20 juni) Wat moet dat nu? Maak er toch een goede week van, door af te stappen van een soort wrok die niemand heel gelukkig maakt. Bedenk dat Boontje toch altijd om zijn loontje komt en wacht kalm af. U heeft een paar leuke mogelijkheden, buit die liever uit en wees bovendien een gezellig huisgenoot. Niet teveel pedagogie toepassen, maar de dingen rustig uit praten. KREEFT (21 juni—20 juli) Kans op enige deining in verband met familie-aangelegenhe den. De meningen lopen nogal uiteen en u moet maar filoso fisch blijven onder de vele gesprekken. Kom daarna ferm met uw eigen mening voor de dag en spaar verder uw tijd. Zake lijk gesproken een aardige mogelijkheid op komst. Inleiden de gesprekken kunnen al gevoerd worden indien u uw aan dacht houdt bij wat er losjes gezegd wordt. Daar kan een uit nodiging mee bedoeld zijn. LEEUW (21 juli20 augustus) Kans op een stel gezellige dagen, deze week. U krijgt oude vrienden op bezoek en kunt prettige herinneringen ophalen. Niet te kritisch zijn ten opzichte van enkele figuren die u nogal op de zenuwen gaan. Tenslotte hebben ze zichzelf niet gemaakt en u heeft er maar zijdelings mee te maken. Eis niet teveel van uzelf, en mocht u nog met vakantie gaan, profiteer er dan ten volle van. Zakelijk geen risico's nemen: veen is nog te onzeker. MAAGD 21 augustus20 september) Probeer deze week een eind te maken aan een misverstand dat al veel te lang doorsuddert. Laat iedereen toch zijn vrijheid en bedenk dat iedereen recht heeft op het begaan van zijn eigen stommiteiten. Daar leren we allemaal trouwens het meeste van! Vergeet niet wie destijds heel goed en zorgzaam voor u was en denk dus vooral aan een attentie. Op tijd erin, voorkom late pretjes, die bovendien nog op uw kosten gehou den worden. 'W a WEEGSCHAAL (21 september20 oktober) Kans op een prettige week. U heeft allerlei goede invallen en ze komen goed over ook. Artiesten onder u kunnen goed los komen en eindelijk tot ontwerpen geraken. Een onverwachte ontmoeting doet u veel genoegen en biedt mogelijk ook per spectief tot verdere ontwikkelingen. Niet toegeven aan een neiging tot lekker de pest erin hebben. Dat kan nu juist alles bederven. SCHORPIOEN (21 oktober20 november) U kon deze week weieens doen denken aan de ezel tussen de twee hooischelven die niet tot eten kwam, omdat hij niet kon kiezen! U heeft om zo te zeggen meer dan twee schelven om u heen en moet toch naar wel vast aan één ervan beginnen. Ze smaken allemaal even goed, maar eentje ervan heeft gedeci deerd recht op voorrang; U heeft er echt schik in en de mees te dingen gaan u vlotweg af. Maar... let op uw tong, vermijd scherpheden en kritiek. BOOGSCHUTTER (21 november20 december) Kans op een genoegelijke week met veel afwisseling van be zoek. Maak daar een pretje van door niet al te precies te we zen. Doe maar een beetje aan zelfbediening en maak er geen belangrijke kwestie van. U kunt een paar interessante dingen aan de weet komen die u in- eigen bedrijf kunt toepassen, vooral in verband met tijdsbesparing. Zelf kunt u eveneens goede raad geven aan collega's. Laat u niet imponeren door de redenaties van een enthousiasteling die nog niet veel af weet van de harde praktijk des levens. STEENBOK (21 december20 januari) Maak er een kalme week van: u heeft daar behoefte aan. Ge woon lekker iedereen doorsturen die uw tijd in beslag wenst te nemen. Er zijn een paar dingen die u in alle kalmte wenst te overleggen en overdenken en die bovendien voorrang heb ben. Er moet nu ook in deze periode een bepaald besluit val len en dat eist nadenken. Niet eigenwijs zijn, als iemand u in uw eigen belang raad geeft. WATERMAN (21 januari20 februari) Deze week kunt u zonder veel drukte een eind maken aan een gewoonte die u al te veel tijd kost. U heeft een bepaalde fi guur eigenlijk al te zeer gewend aan dienstbetoon uwerzijds en daar wordt wel wat heel erg vast op gerekend! Destijds was uw hulp echt nodig: nu niet meer. De omstandigheden geven u zelfde kans er rustig een punt achter te zetten, zonder mis verstand. Toon veel geduld ten opzichte van een Steen boktype, dat momenteel een spannende tijd heelt VISSEN (21 februari20 maart) Beetje gekke week met onverwachte happenings. Zo nu en dan moet daar nog goed om gelachen worden ook. Een paar dingen kunnen echter beslist irriterend werken. Neem die goed onder de loep en probeer eruit te lezen hoe het niet moet. Voor de rest heeft u geen gebrek aan medewerking en uw plannen komen goed aan de bak. Op gevoelsgebied kans op verkoefing. Bent u nochalant geweest of bent u te druk met uw werk?

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 14