6 TA (1 Van lö9j- NU EN NATUURLIJK GRATIS GELEGD! En roobol heeft niet alleen z'n tapijt laag geprijsd Zuidplein ,e^ R'dam IJsselm de» Haag ley weg Haiti frndrec ht S'dam R'dam /y Rijswijk Ja, nu Roobol in Den-Haag Centrum zijn 11e filiaal heeft geopend, is het elftal kompleet. En dat is me een verschil zeg, of je voor tien of voor elf zaken kan inkopen Met elf filialen is de omzet zóveel hoger, dat Roobol bij de fabrikanten over nog grotere hoeveelheden kon gaan praten. En dat scheelt weer in de prijs; nog lager Die fabrikanten hebben er wel bij gezegd dat Roobol, wat hen aangaat, nog wel honderd filialen kan openen; de prijs wordt nooit meer lager. Nou ja, dat zien we dan wel weer. Voorlopig laat het Roobol Elftal u nu al profiteren van DE EERSTE VOLTREFFER Roobol zegt dat hij de laagste prijzen heeft; u heeft daar nu garantie op. Deze prijsgarantie stelt dat, indien u binnen 14 dagen na aankoop van tapijt bij Roobol, ergens anders hetzelfde tapijt voor een nóg lagere prijs kunt kopen, Roobol U het prijsverschil terug geeft. De voorwaarden betreffende levering en service moeten dan wel gelijk zijn. Een nieuw, heerlijk "soft-velours" tapijt, vervaardigd van 100% ijzer- sterke nylon. ANDANTE is een tapijt dat het in vrijwel alle vertrekken van uw huis goed zal doen. Roobol heeft het in maar liefst vijf prima kleuren: lindegroen, donker beige, ivoor, lichtblauw en nègrebruin. Kleuren die met alle mogelijke tinten Heerlijk zacht tapijt is in; zeker als het toch sterk is. Nou, dat garandeert RoobolHet tapijt is 400 cm breed en voorzien van een zware, legklare schuimrug. Ondertapijt is dus niet nodig, het is al ingebouwd. De zéér dicht naast elkaar geplaatste pooltjes zorgen voor een hechte konstruktie. Kortom een klasse tapijt, dat deze week extra goedkoop is. zijn te kombineren. Blank houten krukken voor duizend-en-één doeleinden geschikt. Mét de mogelijkheid om er zelf de gewenste kleur aan te geven: beitsen geen probleem Lage meeneemprijs voor snelle kopers: laag model hoog model Vlaardingen: Winkelcentrum Liesveld Rijswijk: Koopcentrum „In de Bogaard" Delft: Winkelcentrum „In de Veste" Roobol vindt u ook in Rotterdam, Spijkenisse, Hoogvliet, Zwijndrecht en Den Haag. Ja, met z'n elven V noli gaat het nóg beter 79 1 39,- roobol

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 48