mas/ief selekt meubel Schiedam Automobielbedrijf'Walraven Dekker B.V.. 's-Gravelandseweg 373, tel. 010 62 00 55 .De losse zit- en rugkussens zijn bekleed met gedessineerde velours. Op de massief eiken romp krijgt u 5 jaar garantie. Nu als maand - aanbieding éénmalig van f 2.375,— voor slechts J5 interieurverzorging hoogstraat 184-186 tel. 26 75 81 direkt uit voorraad leverbaar En dit fantastische pakket kost u slechts f 500- meer. Bovendien moet u rekening houden met belasting verhoging (BVB) welke waarschijnlijk per 1 januari ingaat Dat scheelt u dan nóg eens ca. f 300,-. Dat is nóg een extra voordelige reden om de Colt nu bij uw Mitsubishi dealer te gaan bekijken. Alle prijzen zijn incl. BTW. Afleveringskosten zijn niet inbegrepen. De Mitsubishi Colt is een prachtige, zuinige auto zitten bijvoorbeeld al een kilometerdagteller, 1:15 bij IOOkm p/u, volgens norm en opgave A.N.WB.) sigarettenaansteker, groot opbergvak onder het waar u met het grootste genoegen in zult rijden. dashboard, sportieve bekleding, halogeen kop- Telkens weer blijkt dat mensen die de Colt in onze lampen, voorruit van gelaagd glas en hoofdsteunen showroom voor het eerst bekijken veel enthousias- Maar we doen er tijdelijk nog een schepje bovenop ter zijn dan ze ooit voor mogelijk hadden gehouden, met de "EXTRA" uitvoering. Die is uitgerust met Geen wonder, want de Colt is niet alleen zeer O radio AM FM stoot/sierlijsten Hella mist- komfortabel en mooi maar bovendien zeer lampen vóór O Hella mistlamp achter matten kompleet In de 1200 GL uitvoering (f 12.998,-) vóór en achter tunnel console digitaal klok. bonh/tel Radio AM FM met vijf voorkeuzetoetsen Stoot/sierli|sten Tunnel console Hella mistlamp achter Matten vóór en achter Hella mistlampen vóór ^Mitsubishi Colt.De Gestaalde Ferfektie Al vanaf f11.998,-

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 13