veloursgordijnen voldonzen dekbed woontextiel 32.95 29.' f gegarandeerd GRATIS GEMAAKT van 39,- NU Iedereen raakt er zo langzamerhand van overtuigd, dat "Het Kan Niet Op" verleden tijd is, 't Is helemaal niet gek om gewoon weer zuinig aan te doen. Nou; Roobol doet daar graag aan mee. De twee aanbiedingen van deze week gaan u 'n handje helpen om, behalve geld, óók energie te besparen. Zo wordt zuinig zijn nog leuk ook zijn, door hun warme gloed, dè sfeermakers bij u thuis. Maar nog belangrijker: door de isolerende werking houden ze de warmte binnen. Wèl zo verstandig Roobol heeft een grootse kollektie veloursgordijnen, in alle mogelijke kleuren en van prima kwaliteit. En Roobol maakt ze GRATIS op grote kuifhaken en mët vlieseline in het hoofdje, zodat uw gordijn op z'n mooist uitkomt. Over besparing gesproken In vier kwaliteiten: van 59,- NU SS.98 van 49,- NU van 43,- NU 95 Zet de centrale verwarming in de slaapkamers maar lager of zélfs helemaal uit. Met deze voldonzen dekbedden is het er behaaglijk genoeg In dekbedden is veel namaak, veel kaf onder het koren. Maar bij Roobol kunt u er op vertrouwen dat er in zit wat er op staat; Donsdicht 'federleinen' in cassette-stiksel, dus alle dons blijft prima op z'n plaats. Duitse import. Geef de kou géén kans, zeker niet met deze droomprijsjes: Litsjum. van 479,- nu 298,- Pun.steP 2 persvan 395,- nu 269,- 1 persoons van 259,- nu Vlaardingen: Winkelcentrum Liesveld Rijswijk: Koopcentrum „In de Bogaard" Delft: Winkelcentrum „In de Veste" Roobol vindt u ook in Rotterdam, Spijkenisse, Hoogvliet, Zwijndrecht en Den Haag. Zuinig Zijn Mag Weer Roobol Doet Mee 169 roobol

Het Nieuwe Stadsblad | 1979 | | pagina 23