BEN DM AIM VO Brouwer Offset b.v. Intern Technisch Commercieel Adviseur DELFT ceil DA All 1IA foto-zetter dynamics Overload Dynamics B.V GEROUTINEERDE TYPISTE spreekuur assistente emeentE debiteurenbewaker/ facturist medewerk(st)er bedrijvenregister 'Z=l 0 Ridderikhoff Brandpreventie bv 1. Brandwacht 2e klas 2. Brandwacht 1e klas 3. Hoofdbrandwacht(en) 4. Persluchtmaskerdrager(s) MAASSLUIS MM I I Westvest 26-28. nci INICUVVC O I MÜÖDL/AU TMOIINM vniJUMO I rCDnUMHI l»OU De Brouwer Offset Groep omvat drukkerijen in Delft, Utrecht en Rijswijk. In de Delftse onderneming worden in hoofdzaak periodieken in offsetrotatie vervaardigd. De afdeling Fotozetterij is uitgerust met moderne apparatuur. Er zijn hier enkele vakatures voor de funktie Gedacht wordt aan bij voorkeur geschoolde kandidaten met enige ervaring. Wij bieden gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 6 x een netto uitke ring van 75,— en een gratificatie-regeling. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, maakt u dan een afspraak voor een gesprek met de afdeling personeelszaken, telefoonnummer 015-144140. Eventueel kunt u voor nadere informatie over de funktie-inhoud ook 's avonds telefonisch terecht bij de produktieleider, de heer B. van Vliet, telefoonnummer 01742-3939. Molslaan 121, 2611 RK Delft instrumentation for precision materials Wij zoeken voor ons kantoor in Schiedam een Overload Dynamics is een snelgroeiend bedrijf dat zich be zighoudt met het fabriceren van wetenschappelijke preci sie apparatuur voor materiaal beproeving. De technisch commercieel adviseur die wij zoeken zal mede verantwoordelijk zijn voor de introduktie en promo tie van de apparatuur bij laboratoria, onderwijsinstellingen en bedrijven over geheel Nederland. Daarnaast zal zijn taak bestaan uit het adviseren over de speciale toepassingen en mogelijkheden om te komen tot de gewenste resultaten. Ook zal nauw moeten worden samengewerkt met onze bui tenlandse vertegenwoordigers. Voor iemand die in staat is mee te groeien, zijn uitstekende promotiekansen aanwezig Een technische achtergrond (minimaal MTS) en een gede gen kennis van de Engelse taal zijn een vereiste. Leeftijds indikatie 25-30 jaar. Sollicitaties kunt u richten aan mevrouw M. J. Collier. Buiten havenweg 50, 3113 BD Schiedam. Telefoon 263906. Op de centrale typekamer van de afdeling Interne Zaken ter gemeente secretarie is plaats voor een Vereist is het diploma M.U.L.O./M.A.V.O.-4 alsmede een diploma machineschrijven. In voorkomende gevallen zal zij mede als telefoniste worden inge schakeld. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zal maximaal f 1.949,- bruto per maand bedragen. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties kunnen binnen één week na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacaturenummer 10.02 in de linkerbovenhoek van de enveloppe, worden gericht aan de chef van de afdeling perso neelszaken ter gemeentesecretarie. Postbus 55, 3140 AB Maassluis. Op de afdeling polikliniek en funktieproeven komt, voor de poli interne ziekten, binnenkort de funktie vakant van part-time, tenminste 20 uur per week. Wij vragen iemand die in het bezit is van een erkend diploma doktersassistente of over voldoende ervaring beschikt (bij voorkeur op een poli interne ziekten). Bereid is in teamverband te werken. Gevoel heeft voor administratieve procedures. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mej. W.C. Olieman, hoofd polikliniek en funktieproeven, (toestel 116). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afd. Personeel Organisatie van het ziekenhuis, o.v.v. kode NS 31-1. Bij de secretarie-afdeling Onderzoek en Statistiek is plaats voor een medewerk(st)er, wier (wiens) taak in hoofdzaak zal bestaan uit het verzamelen en verwerken van de voor het Bedrijvenregister benodigde informatie en tevens hieromtrent administratief ondersteunend werk verricht. Het belangrijkste onderdeel hiervan is bezoeken/enqueteren van de in Delft gevestigde bedrijven en instellingen en de aldus verkregen gegevens gereed maken voor computer verwerking. Gevraagd wordt: - middelbare vooropleiding, - nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken, - goede contactuele vaardigheid, - een aantal jaren kantoorervaring is vereist. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en opleiding, doch bedraagt maximaal 2.487,- pepr maand. Nadere inlichtingen kunt U inwinnen bij het hoofd van de afdeling, de heer A. F. M. Commandeur, tel. 015-133111, tst. 2498. Sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien onder nr. 51^ door burgemeester en wethouders van Delft, postbus 78, 2600 ME Delft. Wi] hebben op korte termijn plaats (evt met EHBO diploma) (evt met EHBO diploma) of zij die daar voor wensen opgeleid te worden - Bovengenoemde funkties kunnen eventueel ook in part-time worden uitgevoerd Voor sollicitaties kunt u zich schrifteli|k of telefo nisch wenden tot het bedrijf Dam 10. 3111 BD Schiedam, telefoon 010-732988. vragen naar de heer CAL van Genen R K Vereniging voor Ziekenverpleging Stadhouderslaan 98 Tel 010 ^60080 Sensationele opruiming!!! Alle rekken moeten leeg!!! BONTMANTELS!!! BONTHOEDJES!! Enorme kortingen, 30%-70%. Kijk, vergelijk, het bespaart u veel geld!!! Unieke garantie. Dit kan alléén: Het Bontpaleis, Hoogstraat 153, Rotterdam- C. Reisgeld v. 2 pers. bij koop terug. Vrijdags koopavond tot 21.00 uur. autoverzekering Vraag ons 10.000 km tarief eerste stad aan de waterweg Maassluis, gelegen aan de Nieuwe Waterweg, is een levendige gemeente, met ruim 32.000 inwo ners en met adekwate voorzieningen op kultureel, maatschappe lijk en rekreatief gebied. De gemeente is met eigen en openbaar vervoer goed te bereiken. GOM is één van de toonaangevende schoonmaak- ondernemingen met een sterke marktpositie in de Benelux. Naast het schoonmaken verricht Gom ook technisch onderhoud. Een recent gestarte nieuwe activiteit is het verlenen van bewakings- en beveiligingsdiensten. Méér projecten in de dienstverlenende sector zijn in voorbereiding. Op het hoofdkantoor is plaats voor een Functie-beschrijving: - verzorging geautomatiseerde facturering en bewaking van het debiteurenbestand - begeleiding loon- en materiaalbudgetadministratie Vereisten: - middelbaar administratief opleidingsniveau - leeftijd tot 30 jaar - goede contact-eigenschappen - accuratesse - dienstplicht reeds vervuld of vrijgesteld. Geboden: - zelfstandige functie - salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring f 2800.— p.m. - uitstekende secundaire voorwaarden, zoals 13e maand, pensioenvoorziening, enz. Als U interesse hebt voor deze afwisselende functie, verzoeken wij U te schrijven naar de heer Chr. Scheper, hoofd personeelszaken, tel. 010-260134. I 3111 BW Schiedam.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 44