m t Miuftftl Amflrilranen gtnrtblaarhij I| {I g In de showroom van E. A. S. in Schiedam zietu ze: de fraaigelijnde, opvallend zuinige, laaggeprijsde, maar bovenal komplete Amerikanen van de jaren '80. E.A.S. importeert rechtstreeks (dus goedkoop) GM- en Fordmodellen en verbindt daar de eigen, unieke service aan. Dat moet u met eigen ogen zien! m Uniek in NederlandsPoiyglycoat 7 Auto's duur geworden? Kom nou! Welke auto u ook zoekt E.A.S. heeft 'm in vooraad. De meest vooruitstrevende autotechniek. Kopen of leasen? ITO De service van E.A.S. Een hoofdstuk apart! 's Gravelandseweg 408, Schiedam, afslag Schiedam Centrum, dan direct linksaf. (Showroom Zaterdags Geopend.) f Uw auto beschermd tegen ons wispelturig klimaat Polyglycoat Een unieke vinding. Polyglycoat is een permanente beschermlaag over de lak, die het in de was zetten van de auto overbodig maakt E.A.S. levert als enige in Nederland alle auto's af met deze originele paint-coating! Deze unieke lak beschermbehandeling kost in Amerika Het lijkt natuurlijk wel zo. Door de B. V.B. (de Bijzondere Verbruikers Belasting) zijn alle auto's begin dit jaar in prijs omhoog gegaan. Daarmee is dan het verschil tussen Europeanen en Amerikanen nog duidelijker geworden. Een kompleet uitgeruste Amerikaan van E.A.S. is altijd goed koper dan een vergelijkbare Europese auto. Kostenbewuste autorijders: kies Amerikaans! Een enorme keuze uit Ford- en GM modellen. Kom maar kijken in de E.A.S. showroom. Veelzijdigheid is bij E.A.S. niet zomaar een kreet Talloze uitvoeringen zijn mogelijk. Net wat u wilt. Enmeestal direkt uit voorraad leverbaar. Da's.E.A.S.! General Motors, 's werelds grootste autofabrikant introduceert de X-bodies. Een nieuwe generatie auto's, compacter, lichter van gewicht en ZUINIG! Wie een beetje weet welke veiligheidseisen er tegenwoordig in Amerika aan een auto worden gesteld, kan zich voorstellen dat de Amerikanen van de jaren '80 'n voorbeeld van autovernuft en "safety first" zijn! Fraai gelijnde modellen, niet groter dan 'n topklasse Europeaan. De prijs is Amerikaans. U weet intussen wat we bedoelen. De nieuwe Amerikanen staan te pronken in de E.A.S.- showroom! Steeds meer zakenmensen ontdekken de voordelen van het leasen - géén investeringen, vaste prijs per maand, géén onderhouds kosten - en E.A.S. haakt daar ojs in. Op elke auto in de E. A. S.-showroom staat naast de vaste verkoop prijs ook de lease-prijs per maand. Blijft u liever kopen? Geen probleem. De E.A.S.-service is er niet minder om! De S. van E.A.S. staat voor SERVICE. Da's niet voor niks. E. A. S. staat altijd voor u klaar. En als het onderhoud van uw auto iets langer duurt, geen probleem. Er staat een leen-auto voor u klaar. Kom daar ergens anders maar 'es om. E.A.S. houdt van tevreden klanten. Vandaar dat we niet zeuren over prijzen. Vandaar dat we alleen maar werken met originele onderdelen. Vandaar dat u altijd beter uit bent bij E.A.S. Stap in en kom vandaag nog kijken. Chevrolet Citation 2 deurs Club Coupé (X-body) Oldsmobile Cutlass Supreme/Calais Coupe Oldsmobile Cutlass LS/Sedan Brougham Ford Mustang Ghia 3 deurs Chevrolet Monte Carlo Sport Coupé/Landau Ford Mustang Cobra 3 deurs '80 Chevrolet Caprice 2 deurs Landau Chevrolet Impala/Caprice 4 deurs Chevrolet Impala/Caprice Wagon '80 Ford Mustang Ghia 2 deurs Chevrolet Malibu Classic 4 deurs Chevrolet Camaro Berlinetta Coupe Oldsmobile Ninety-eight Regency '80 Chevrolet Van/Beauville Cadillac Fleetwood Limousine '80 Chevrolet Corvette Coupé '81 Cadillac Fleetwood Brougham '80 AMC Jeep/Cherokee Chief'80 Chevrolet Citation 3 deurs Hatchback Sedan (X-body) '8< Cadillac Eldorado '81 It Is niet te geloven. Cadillac Eldorado Cadillac Seville/Elegante Chevrolet Impala/Caprice 4 deurs '80 Chevrolet Blazer 4-wheel-drive '80 Chevrolet Corvette Coupe '80 Chevrolet Malibu Classic 4 deurs Cadillac Seville/Elegante '1 Chevrolet Citation 5 deurs Hatchback Sedan (X-body) '81 Chevrolet Impala/Caprice Wagon '80 Chevrolet Blazer 4-wheel-drive '80

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 17