hoofdopzichter rioleringen, kade muren en bruggen emeentE DELFT dl technisch medewerker gemeente a m r. ASSISTENT DELFT ASSISTENT (m of vr) dactylo LELYi INDUSTRIES NV ASSISTENTE administratief medewerk(st)er emeentE j jongeman erv. secretaresses typistes steno typistes teiexistes boekh. medewerkers/sters A-verpleegkundigen B-verpleegkundigen ziekenverzorgsters prod, medewerkers inpaksters 269500 fku HOOFDKANTOOR Handelmaatschappij E. Schroder B.V. EERSTE ASSISTENT Bij de afdeling onderhond weg- en waterbouw kundige werken van de dienst van openbare werken kan door interne verschuiving, een hoofdopzichter, afdeling onderhoud rioleringen, kademuren en bruggen worden geplaatst, die belast zal worden met: - beoordeling van de praktische uitvoering van de hem toegewezen werken; - begeleiding en coördinering van de uitvoering van de werken; - het bijhouden van de technisch-financiële administratie van de werken; - het maken van afrekeningen; - het verrichten van kwalitatieve rioolonderzoeken. Voor deze functie gaat de voorkeur uit naar iemand met een opleiding op M.T.S.-niveau weg- en waterbouw kunde of gelijkwaardig, alsmede ruime ervaring in de uitvoering civiel-technische werken. Voorts geldt als eis: - goede contactuele eigenschappen; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - leiding kunnen geven. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring doch bedraagt maximaal 3105,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeente zijn van toepassing. Sollicitaties kunnen onder nr. 911 worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Delft, postbus 78, 2600 ME Delft. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer D. G. de Kruijff, chef personeelszaken van openbare werken, telefoon 015 - 133111, toestel 2382. Gevraagd: BOEKHANDEL ROODBOL is ook bij u in de buurt! De hoofdafdeling Technisch Beheer van de dienst Gemeentelijk Woningbeheer heeft plaats voor een vacaturenummer 8021 Hij zal worden belast met het toe zicht op de werkzaamheden van de flatbedienden en schoonmakers, alsmede op het door derden uit te voeren schoonmaakonderhoud en reparatie galerijverlichting bij diverse flatgebouwen. Hij voert de administratie van de aan te schaffen schoonmaakmiddelen, huisbrandolie en verlichtings artikelen en verder draagt hij zorg voor het samenstellen van schoon- maakbestekken. Hij oefent controle uit op de terzake ingediende rekeningen van leveranciers e.a. Voor deze functie is vereist het diploma, LTS-timmeren (bij voorkeur de T-stroom), een getuig schrift van de cursus 'schoonhouden gebouwen middenkader' van het Bouwcentrum, alsmede ervaring in een soortgelijke functie. Het salaris voor deze functie bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 2.622,— bruto per maand. Hebt u belangstelling dan kunt u onder vermelding van het vacature nummer binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep een sollicitatieformulier aanvragen bij de afdeling Personeelszaken van de dienst Gemeentelijk Woningbeheer, 's Gravelandseweg 567, 3119 XT Schiedam, Telefoon (010) 732111, toestel 235. Bent u die medewerker die op voortvarende wijze zijn schouders zet onder problemen uit de dagelijkse praktijk? T(e koop: zwart Essen wanameubel, z.g.a.n., t.e.a.b. Tel. 708678. Te koop: Ford 1600 L, bj. 1975, vr.pr. ƒ3450, Opel Ascona 16 S, bj. 1974, vr.pr. 2450,—. Tel. 010-734308. Met spoed gevraagd 31 11 HO Schiedam Hoogstraat 109a Telefoon 010/261471 gemeente Delft adviseert net gemeente bestuur inzake de toewijzing van wo ningen, afgifte van woonvergunningen en net te voeren woonruimtebeleicf Op de administratie van het buro is plaats voor een medewerk(st)er, die voornamelijk met secretariaats werkzaamheden zal worden belast, zoals: - notuleren van vergaderingen - aanvragen en verwerken van urgentieverklaringen - in- en uithoeken van poststukken - bijhouden van werkdossiers - zonodig verrichten van typewerk Gevraagd wordt: - mavo opleiding of daaraan gelijk gestelde opleiding; - kunnen stenograferen; - goede contactuele eigenschappen; - redactionele vaardigheid. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, en bedraagt voorshands maximaal 2.351- per maand met tz.t. een uitloopmogelijkheid tot 2.487,- per maand. Inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij het hoofd van het buro de heer J. Th. P. Dobbe, telefoon 015-133111, toestel 2754. Brieven graag zo spoedig mogelijk onder nr.511 aan burgemeester en wethouders, Postbus 78,2600 ME Delft. vo. Geïnteresseerd? HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 46 WOENSDAG 5 MAART 1980 Wegens ziekte vragen wij voor tijdelijk een voor winkelverkoop en lichte administratie. Liefst met mavo- en typediploma. Rubênsplein 16, Schiedam, telefoon 269513 Uitzendorganisatie Telefoon; IT"!"' Wij zoekgn een enthousiaste jongeman die als op onze afdeling service- en onderdelenvoorziening zal fungeren. Hij zal tot taak krijgen de voorbereiding en samenstelling van instruktiema- teriaal en onderdeleninformatie, teneinde onze afnemers in binnen- en bui tenland snel en doeltreffend te informeren. Van onze nieuwe medewerker verwachten wij een op leiding op MTS(Wtb)- niveau, redelijke kennis van Engels en Duits alsmede een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Kennis van en ervaring met landbouwmachines is niet strikt noodzakelijk maar wordt wel als een pluspunt gezien. Onze nieuwe medewerker zal in eigen bedrijf met onze landbouwmachines vertrouwd worden gemaakt. Onze personeelschef, dhr. G. Eikelenboom, ontvangt graag uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief of een telefoontje voor een afspraak POSTBUS 26 3155 ZG MAASLAND TEL 01899-12644 Industrieweg 28 Vlaardingen Internationale handelsonderneming in huiden, leder en chemicaliën zoekt voor haar damessekretariaat een in de leeftijd van 18 - 23 jaar; opleiding bij voor keur Atheneum, Havo of Mavo. Basiskennis van de Engelse en Duitse taal is vereist, Frans is gewenst. Tot haar werkzaamheden zal o.a. het uitschrijven van contracten, uitween van brieven aan de hand van consepten en een aantal andere sekretariaats- werkzaamheden gaan behoren. De werkzaamhe den zijn zeer gevarieerd. Een voor deze werkkring geschikte pientere kracht die van aanpakken weet, bieden wij een salaris dat in overeenstemming is met de belangrijkheid van de werkzaamheden. Met bestaande vakantieplannen wordt vanzelf - sprekend rekening gehouden. Sollicitaties te richten tot de direktie of telefonisch onder nummer 010-351888, toestel 133 of 110. voor onze prod. afd. een Leeftijd ca. 17-18 jaar. Tel. 010-268837 Ned en/of mod. talen Ned en/of mod. talen PD/MBA niveau dag en ploegendienst is the SIMON zoekt voor het zelfbedieningsfiliaal Aleida- straat in Schiedam een jongeman voor het vervul len van de funktie van (18 tot 22 jaar) Deze afwisselende funktie houdt o.a. in dat U, via een gerichte opleiding, zelfstandig werkzaamhe den regelt t.a.v. het bestellen en ontvangen van goederen en het gevuld houden van de winkel. Bij afwezigheid van de bedrijfsleider vervangt U hem. - Ervaring in de levensmiddelenbranche strekt tot aanbeveling, maar is niet strikt noodzakelijk. Wij hebben goede bedrijfscursussen.die, naast de praktische ervaring. Uw opleiding voor deze funk tie mede ondersteunen. Doorgroeimogelijkheden in de richting van Afde lingschef of Bedrijfsleider zijn zeker aanwezig. Vooropleiding: Mavo- of daarmee vergelijkbaar ni- Ga dan eens praten met de Bedrijfsleider van het filiaal Aleidastraat 62 te Schiedam, telefoon 261008, of neem 's avonds tussen 19.00 en 19.30 uur telefonisch kontakt op met onze Distriktperso- neelchef, de heer J. van Dalen (010-552008)

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 46