EEN BAAN Bijverdienen Depothouder werkster WERKSTER Driemoosstede assistente dames medewerker advertentie-orderafdeling GARAGE VAN DALEN LELYi INDUSTRIES NV gemeente fa'M POMPBEDIENDE/ ONDERHOUDSMONTEUR Alfa Romeo Dealer NETTE VERKOOPSTER éSJSj Randstad-Edities rij't™ Randstad-Edities ^ad-€^ Voor onze Quick Service zoeken wij een i.b.v. rijbewijs B-E leeftijd 18 a 20 jaar. Ervaring is niet verplicht, maar strekt tot aanbeveling. Buys Ballotlaan 4 (West-Wijk) Vlaardingen telefoon 34.87.00 PRODUKTIE-COÖRDINATOR (MTS-Wtb) HOOFD KWALITEITSCONTROLE (MTS-wtb) u wilt serieus bijverdienen in uw vrije tijd. Wij zijn op zoek naar dames en heren met kommerciële aanleg om op te treden als U kunt een bijzonder goede bijver dienste realiseren met de verhuur van bekende apparatuur. U kent deze appa ratuur van de televisiereklame en uit uw weekblad. Een investering is niet ver eist, wel goede kontaktueie eigenschap pen. U bouwt in uw eigen omgeving uw eigen klantenkring op. Als u zin hebt in zo'n bijverdienste belt u ons dan voor een afspraak. Bel 010-355171 en vraagt u naar dhr. Hoogendijk. De Gemeentepolitie Schiedam vraagt voor spoedige indiensttreding een Lauwaars, Schiedam BV. de Wit handwerken \ta d-e^ Ons bedrijf houdt zich bezig met het vervaardigen en uitgeven van onze 33 Randstad-Edities die wekelijks met een totale oplage van ruim 980 000 exemplaren in het grootste deel van de provincie Zuid- Holland huis-aan- huis worden bezorgd Op ons hoofdkantoor in Delft hebben wij plaats voor een De advertentie-orderafdeling is êèn van de belangrijkste informatieknooppun ten in ons bedrijf, aangezien het merendeel van de advertentie-opdrachten voor onze 33 edities hier binnenkomt Deze advertentie-opdrachten, die via te lefoon, post, telex of verkoopafdelingen binnen komen, worden voorbewerkt en geregistreerd voordat zij in één van de technische bedrijven worden ver werkt De medewerker die wij zoeken is 20-25 jaar, heeft een mavo-diploma en is be reid gedurende de pieken - de werktijden zijn hierop aangepast - onder hoog spanning te werken. Zijn taak zal bestaan uit het zelfstandig beheren van een gedeelte van ons orderpakket met de mogelijkheid van telefonische acquisitie. Ervaring in deze functie is geen strikte eis: wel genieten kandidaten met ervaring bij uitgeverij of advertentie-buro de voorkeur. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatiebrief te zenden aan de afdeling personeelszaken van Koornmarkt 34 Postbus 167 2600 AD Delft telefoon 015-124331 I Wm In onze dynamische onderneming worden moderne I landbouwmachines vervaardigd Een groot deel van M0 I de produktie wordt naar vele landen in de wereld U0 geëxporteerd. In onze organisatie is plaats voor een Zijn taak zal bestaan uit: het regelen van de onderlinge afstemming tussen de verschillende produktieafdel ingen. het begeleiden van de invoering van produktiviteitsverbeteringen. het ondersteunen van het kader bij het realiseren van de geplande produktie. Hij vindt kwaliteit, veiligheid, en discipline vanzelfsprekende zaken voor een produktiebedrijf Wij denken voor deze funktie aan een energieke medewerker met erva ring in een soortgelijke functie in een serieproduktiebedrijf. Tevens zoeken wij contact met gegadigden voor de funktie van die verantwoordelijk zal zijn voor de kwaliteit van zowel de eigen pro duktie als toeleveringen van derden. Voor een goede vervulling van deze funktie dient de aan te stellen mede werker te beschikken over: leidinggevende capaciteiten, kennis van Engels en Duits, accuratesse. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Indien u belangstelling hebt voor een der bovenvermelde funkties, ver zoeken wij u een eigenhandig geschreven sollicitatiebrief, onder bijvoe ging van een curriculum vitae en een recente pasfoto, te zenden aan on derstaand adres t.a.v. de afdeling personeelszaken. POSTBUS 26 3155 ZG MAASLAND TEL.01899-12644 voor 27 uur per week. Dagelijks van 6.00-11.30 uur en op vrijdag van 6.00-11.00 uur. Salaris: f 1.246,05 (bruto per maand). Als u om kunt gaan met moderne schoonmaakapparatuur en u bent tussen 24 en 45 jaar oud, kunt u bellen voor een afspraak met de afdeling Administratie van de Gemeentepolitie Schiedam, telefoon 260760, toestel 180 of 199. iff Met ingang van 1 april zoeken wij een voor 5 dagen per week van 7-10 uur 's -morgens Hoofdstraat 24, Schiedam Liesveld 155, Vlaardingen tel. 346157 zoekt plm. 20 jaar Moet goed kunnen handwerken Sollicitaties na telefonische afspraak. Oud goud 10,— 20,per gram, zilveren guldens 7,zilveren rijksdaalders 17,50 en voor 100 centen betalen wij ƒ2,50. Juwelier De Uitweg 19b, Rotterdam. Tel. 010-186426. Bielzen tafels rond, vierkant, rechthoekig of zes- en achtkantig in de maat die u wilt, ook met plavuizen. Bij Jan van Dorp, Zouteveenseweg 7, Schipluiden. Tel, 01738- 8844. Informatiewinkel van de Trechter. Voor infor matie en hulp betreffende uitkeringen, ontslag, huis vesting, kinderbijslag, mi nimumloon, vakantieda gen enz. Broersvest 107, Schiedam. Tel. 265255. Ter versterking van onze afdeling Algemene Zaken zoeken wij een Ons bedrij houdt zich bezig met het vervaardigen en uitgeven van onze 33 Randstad-Edities die wekeli|ks met een totale oplage van ruim 980 000 exemplaren in het grootste deel van de provincie Zuid- Holland huis-aan- huis worden bezorgd Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het controleren van bin nenkomende fakturen; het wekelijks opstellen van produktie-overzich- ten; het typen van fakturen en correspondentie, en enige lichte admi nistratieve werkzaamheden. In verband met het feit, dat op deze kleine afdeling van in totaal 3 me dewerkers een veelheid van werkzaamheden wordt verrichf wordt van de assistente een grote mate van zelfstandigheid en initiatief-verwacht. Voor deze afwisselende funktie zoeken wij iemand van minimaal 19 jaar die in het bezit is van een Mavo- of Leao diploma en een goede type vaardigheid. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatiebrief te zenden aan de afdeling Personeelszaken van Koornmarkt 34 Postbus 167 2600 AD Delft telefoon 015-124331 De verzorging van onze bewoners moet konstant doorgaan ook als er veel personeel.door bijzondere omstandigheden afwezig is. Om dit te kunnen opvangen zouden wij gaarne in kontakt komen met een aantal in het bezit van het diploma verpleegkundige of ziekenverzorgende die op afroep de tijdelijk opengevallen plaatsen kunnen innemen in de verplegingsdienst. Telefonische informaties bij de heer B.M. Welbedacht, telefoon 010-714022. Schriftelijke reakties graag richten aan afdeling Personeel Organisatie, Voorberghlaan 35, 3123 AX Schiedam. Drlemaasstede is aam modern verpleeghuis waar 217 psycho geriatrisch en 62 somatisch zieke bewoners verpleegd en begeleid worden op 9 verpleegen begeleidings afdelingen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1980 | | pagina 55